Rekiny biznesu

Znajdź kontrahenta godnego zaufania!

dzieci

Dom opieki cennik

Dom opieki to miejsce, do którego trafia coraz więcej Polaków w starszym wieku. To tam mają oni zapewnioną profesjonalną opiekę, dostęp do lekarza czy licznych atrakcji urozmaicających wolny czas. Nasz dom opieki to miejsce, gdzie każdy senior liczyć może na możliwość zachowania aktywności, a nawet jej wzmożenia. Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem usług.

Top-Dom Sławomir Nowicki
Siedziba:
Żurawia 1, 05-402 Otwock, mazowieckie
Tel.: +48 22 718-17-00
http://domnadswidrem.pl
Fotelik samochodowy

Doskonała jakość każdego z artykułów, dobre wzorce obsługi ponadto wykształcona ekipa pracowników to tylko wybrane plusy doświadczonej firmy. Nieskazitelna oraz obowiązkowa firma dostarcza eleganckie akcesoria dla dzieci takie jak na przykład fotelik samochodowy serii Quatro TM, artykuły dziecięce, maty edukacyjne, wózki spacerowe, rowerki i chodziki, które bezsprzecznie sprostają zainteresowania naszych partnerów odnoszące się zarówno do jakości jak i ceny.

Adamex
Siedziba:
Mykanowska 57, 42-233 Wola Kiedrzyńska, śląskie
Tel.: +48 34 328-71-21
http://www.adamex.pl
matematyka online

Platforma, którą oddajemy do Twojej dyspozycji obejmuje różnego rodzaju korepetycje. Matematyka online to zajęcia z jednej z dziedzin, która często wybierana jest jako przedmiot korepetycji. W naszym serwisie znajdziesz ogłoszenia dotyczące korepetycji z matematyki. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej propozycji dostępnej na stronie www!

Matematyka Indywidualnie
Siedziba:
Motorowa 2, 04-035 Warszawa, mazowieckie
Tel.: +48 88 917-14-48
http://matematykaindywidualnie.pl
sklep dziecięcy

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z wyjątkowej oferty naszego internetowego sklepu dziecięcego. Oferujemy w nim szeroki asortyment różnego rodzaju akcesoriów dla najmłodszych. To szeroki wybór tekstyliów, kocyków, zabawek, akcesoriów do rozszerzania diety,które poleca internetowy sklep dziecięcy BebeCorp.

BEBE CORP Monika Gago
Siedziba:
Olsztyńska 17, 11-500 Wilkasy, warmińsko-mazurskie
Tel.: +48 57 164-86-64
http://bebecorp.pl
stacje zadaniowe

Stacje zadaniowe są to miejsca pracy, w których pracownik ma do dyspozycji zestaw narzędzi i oprogramowania niezbędnych do wykonywania określonych zadań. Są one wykorzystywane przede wszystkim w branży technologicznej oraz informatycznej, jednak coraz częściej pojawiają się też w innych dziedzinach, takich jak finanse czy marketing. Ważną cechą stacji zadaniowych jest ich wysoka wydajność, która pozwala na szybkie i precyzyjne wykonanie prac.

BiGplast Bartosz Gawerek
Siedziba:
Wyszyńskiego 7/21/46, 05-220 Zielonka, mazowieckie
Tel.: +48 69 241-70-86
http://drukasy.pl
Układanki dla małych dzieci

Puzzle dla najmłodszych, czyli układanki dla małych dzieci, to świetna forma zabawy i nauki jednocześnie. Dzieci uwielbiają bawić się klockami i układać je w ciekawe obrazki. Puzzle rozwijają umiejętności manualne oraz zdolności poznawcze dziecka. Dzięki temu, że układanki są kolorowe i wesołe, maluchy chętnie spędzą z nimi czas, a jednocześnie ćwiczą swoją wyobraźnię i koncentrację.

Rafał Krasny Drukarnia Papillon
Siedziba:
Obrońców Modlina 9, 30-733 Kraków, małopolskie
Tel.: +48 12 307-10-43
http://puzzledladzieci.eu
rożki dla niemowląt

Wyprawka dla dziecka to niezbędny element, który powinien być odpowiednio zorganizowany jeszcze przed narodzinami malucha. Przede wszystkim należy pamiętać o podstawowych elementach, takich jak pieluszki, ubrania, środki pielęgnacyjne czy łóżeczko. Jednak nie można zapomnieć również o mniej oczywistych rzeczach, takich jak chociażby rożki dla niemowląt czy smoczki. Ich obecność może okazać się kluczowa w zapewnieniu dziecku wygody i spokoju.

Mimilove Polska
Siedziba:
Górnicza 13, 44-264 Jankowice, śląskie
Tel.: +48 78 689-14-41
http://mimilove.pl
wkład do gondoli

Jeżeli chcesz zabierać swoje dziecko na spacery, musisz zadbać o zakup wygodnych elementów. W naszej ofercie znajdziesz m.in. wkład do gondoli, który zapewni Twojemu maleństwu komfort. Ten produkt dostępny jest w wielu różnych wzorach i odcieniach, dzięki czemu bez problemu dopasujesz go do swoich preferencji.

LAVI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Siedziba:
L. Chmury 24, 35-213 Rzeszów, podkarpackie
Tel.: +48 57 007-06-09
http://mojswiatdziecka.pl
Kursy językowe dla firm

Kursy językowe są coraz częściej preferowaną metodą, z której korzystają szczególnie dzieci, młodzież i dorośli. To doskonały sposób na komfortowe nauczenie, które umożliwia naukę języka obcego dla pracowników. Kursy językowe dla firm online na poziomie podstawom, średnim oraz zaawansowanym prowadzi renomowana szkoła. Sprawdź naszą ofertę.

Language Studio And Publishing ING-A.PL Sp. z o.o.
Siedziba:
Zakładowa 7k/9, 50-231 Wrocław, dolnośląskie
Tel.: +48 66 021-93-78
http://ing-a.pl
eeg biofeedback Warszawa

Twoje dziecko cierpi z powodu zespołu nadpobudliwości? Ma problemu z nauką i koncentracją? Terapia metodą EEG Biofeedback w Warszawie prowadzona jest w gabinecie Edu Brain przez doświadczonych psychologów i terapeutów. Dzięki tej metodzie osoba uczy się zmieniać swoje funkcje mózgu poprzez rozpoznawanie, kiedy traci koncentrację.

Edu Brain
Siedziba:
J. i J. Rostafińskich 4, 02-593 Warszawa, mazowieckie
Tel.: +48 60 455-56-65
http://www.edubrain.com.pl
2012 www.laprovence.pl