Rekiny biznesu

Znajdź kontrahenta godnego zaufania!

dzieci

matematyka online

Platforma, którą oddajemy do Twojej dyspozycji obejmuje różnego rodzaju korepetycje. Matematyka online to zajęcia z jednej z dziedzin, która często wybierana jest jako przedmiot korepetycji. W naszym serwisie znajdziesz ogłoszenia dotyczące korepetycji z matematyki. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej propozycji dostępnej na stronie www!

Matematyka Indywidualnie
Siedziba:
Motorowa 2, 04-035 Warszawa, mazowieckie
Tel.: +48 88 917-14-48
http://matematykaindywidualnie.pl
stacje zadaniowe

Stacje zadaniowe są to miejsca pracy, w których pracownik ma do dyspozycji zestaw narzędzi i oprogramowania niezbędnych do wykonywania określonych zadań. Są one wykorzystywane przede wszystkim w branży technologicznej oraz informatycznej, jednak coraz częściej pojawiają się też w innych dziedzinach, takich jak finanse czy marketing. Ważną cechą stacji zadaniowych jest ich wysoka wydajność, która pozwala na szybkie i precyzyjne wykonanie prac.

BiGplast Bartosz Gawerek
Siedziba:
Wyszyńskiego 7/21/46, 05-220 Zielonka, mazowieckie
Tel.: +48 69 241-70-86
http://drukasy.pl
Układanki dla małych dzieci

Puzzle dla najmłodszych, czyli układanki dla małych dzieci, to świetna forma zabawy i nauki jednocześnie. Dzieci uwielbiają bawić się klockami i układać je w ciekawe obrazki. Puzzle rozwijają umiejętności manualne oraz zdolności poznawcze dziecka. Dzięki temu, że układanki są kolorowe i wesołe, maluchy chętnie spędzą z nimi czas, a jednocześnie ćwiczą swoją wyobraźnię i koncentrację.

Producent Puzzli Papillon
Siedziba:
Obrońców Modlina 9, 30-733 Kraków, małopolskie
Tel.: +48 12 307-10-43
http://puzzledladzieci.eu
Kursy do egzaminu ósmoklasisty

Kursy do egzaminu ósmoklasisty to kompleksowe przygotowanie uczniów do testu. Obejmuje naukę materiału, testy próbne, i strategie egzaminacyjne. Pomoże osiągnąć sukces. Prowadzimy zajęcia z następujących przedmiotów: matematyka, język polski i język angielski.Nasza doświadczona kadra nauczycielska zapewni twojemu dziecku sukces.

Idea - Wsparcie Edukacji Szkolnej Sp. z o.o.
Siedziba:
Głębocka 56g lok. 27, 03-287 Warszawa, mazowieckie
Tel.: +48 60 339-43-95
http://idea-kursy.edu.pl
Figurki do zabawy dla dzieci

Odkryj świat nieskończonej radości i zabawy razem z naszym katalogiem! Dla naszych najmłodszych klientów przygotowaliśmy ofertę nie do odrzucenia. Figurki do zabawy dla dzieci stworzone z myślą o jednym - zapewnieniu Twojemu maluchowi niezapomnianych chwil! Niezliczone modele w różnych formach, kolorach i tematach, które rozbudzają wyobraźnię i pomagają im bawić się kreatywnie. Bezpieczne, trwałe materiały gwarantują długie godziny radości bez obaw o ich zdrowie.

Fejko Dawid Żakowski
Siedziba:
Słowiańska 55, 64-100 Leszno, wielkopolskie
Tel.: +48 88 522-92-24
http://www.fejko.pl
szkoła policealna katowice

Rozważasz kontynuowania nauki po liceum bądź technikum? Podejmuj decyzje z przyszłością! Szkoła Policealna w Katowicach to miejsce, które da Ci solidne podstawy do rozpoczęcia kariery w atrakcyjnej dla pracodawców branży. Nasza placówka to gwarancja profesjonalizmu - doświadczona kadra i szeroki wybór kierunków.

TEB Edukacja sp. z o.o.
Siedziba:
Pastelowa 16, 60-198 Poznań, wielkopolskie
Tel.: +48 57 133-57-19
http://teb.pl
Huśtawki dla dzieci do domu

Jeśli potrzebne są Wam najbardziej funkcjonalne i bezpieczne huśtawki dla dzieci do domu zapraszamy do skorzystania z naszego atrakcyjnego asortymentu. Przygotowane przez nas rozwiązania sprawdzają się jako idealne miejsca do zabaw i spędzania wolnego czasu przez naszych podopiecznych. Gwarantujemy Wam niskie ceny.

Olbrych Klaudiusz P.U.H. Olbrych-Car
Siedziba:
Księżycowa 2a, 47-208 Większyce, opolskie
Tel.: +48 69 013-00-22
http://monio.com.pl
Fizjoterapia dla dzieci Bydgoszcz

W naszym centrum odbywają się również inne zajęcia. Fizjoterapia dla dzieci w Bydgoszczy może mieć różną formę - od pracy palpacyjnej, czyli masażu mięśni, rozciąganiu ich i usprawnianiu, poprzez kinesiotaping i aż do ćwiczeń funkcjonalnych, których zadaniem jest zbudowanie siły w konkretnych partiach przy określonym ruchu.

Centrum Terapii i Rozwoju Pro-Integris Anna Mahlik-Urbanek
Siedziba:
Jana Ostroroga 4a, 85-349 Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
Tel.: +48 53 040-68-72
http://prointegris.pl
2012 www.laprovence.pl