Rekiny biznesu

Znajdź kontrahenta godnego zaufania!

medycyna

Dentysta

Witaj w gabinetach Dentus w Gdańsku i Gdyni. Tu czeka na Ciebie między innymi stomatolog dziecięcy. Stomatologia to nasza pasja, dlatego u nas możesz liczyć na absolutnie kompleksowy pakiet usług. Leczymy zachowawczo, wykonujemy endodoncję, zabiegi z zakresu periodontologii, zajmujemy się implantologią, protetyką, usuwaniem zębów, zabiegami estetycznymi.

Gabinety Stomatologiczne Dentus
Siedziba:
Startowa 1, 80-461 Gdańsk, pomorskie
Tel.: +48 58 769-37-48
http://www.dentus.gda.pl
Skinsept pur

Na bazie alkoholu, po użyciu na skórze nie pozostają ślady. Skinsept pur szybko wysycha, dzięki czemu zaraz po jego zastosowaniu można przeprowadzić punkcję czy wykonać zastrzyk lub szczepienie. Preparat pomaga zwalczać bakterie, grzyby i wirusy osiadłe na skórze, sprawia także, że przetarte miejsce zostaje odtłuszczone.

OrtoSklep
Siedziba:
Ostrogskich 24, 33-100 Tarnów, małopolskie
Tel.: +48 66 862-69-64
http://www.skleporto.com.pl
Wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego

Opiekujesz się chorą osobą, ale nie stać cię, by zakupić profesjonalne urządzenia? Wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego z Warszawy pomoże ci godnie walczyć o zdrowie twojego podopiecznego. Oferujemy balkoniki, wózki inwalidzkie, kule oraz łóżka specjalistyczne. Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami.

Wypożyczalnia Sprzętu Rehabilitacyjnego Vita
Siedziba:
Piękna 7/9, 00-539 Warszawa, mazowieckie
Tel.: +48 53 330-07-27
http://wypozyczalnia-vita.pl
Zabieg keratynowy

Wiele kobiet chciałoby jak najdłużej cieszyć się naturalnym pięknem swojej fryzury. Co zrobić, gdy kosmyki straciły blask i stały się matowe oraz przesuszone? Uratuje je zabieg keratynowy na włosy, który wykonujemy w gabinecie trychologicznym Hair Medica. Odżywka intensywnie odbudowuje strukturę pasm.

Hair Medica
Siedziba:
Świętokrzyska 18, 00-052 Warszawa, mazowieckie
Tel.: +48 79 903-67-77
http://www.hairmedica.pl
usg prywatnie

Stan narządów wewnętrznych należy regularnie sprawdzać w ramach profilaktyki zdrowotnej. Ten lekarz-radiolog przeprowadza badania USG prywatnie w swoim gabinecie we Włocławku. Dokonuje diagnostyki jamy brzusznej, tarczycy, narządów rozrodczych oraz innych na podstawie obrazów powstających w ramach badania.

Gabinet USG Eliza Majczyńska
Siedziba:
Zduńska 2, 87-800 Włocławek, kujawsko-pomorskie
Tel.: +48 88 588-08-90
http://emajczynska.pl
Leczenie bezdechu sennego Warszawa

Nasza firma zajmuje się dostarczaniem urządzeń do wentylacji płuc w warunkach szpitalnych oraz domowych. Jedną z sytuacji, w której można wykorzystywać rozwiązania od naszej warszawskiej firmy jest leczenie bezdechu sennego. Dostępność różnych modeli pozwala na dopasowanie do indywidualnych potrzeb każdego klienta.

ResMed Polska sp. z o.o.
Siedziba:
Pokorna 2/U18a, 00-199 Warszawa, mazowieckie
Tel.: +48 22 539-22-00
http://sklepresmed.pl
Zdrowa żywność Białystok

Sklep oferuje ekologiczne produkty spożywcze pochodzące z gospodarstw, w których nie stosuje się chemii rolniczej. Zdrowa żywność jest do nabycia w sklepie stacjonarnym w Białymstoku lub przez stronę internetową. Poleca się mąki, kasze, przetwory owocowe, syropy, przyprawy i miody. W asortymencie dostępne są również kawy i herbaty.

PHU HANDLOFARM Marcin Brzeziński
Siedziba:
Gen. Władysława Andersa 40/92, 15-113 Białystok, podlaskie
Tel.: +48 53 598-03-55
http://zielarniapodlaska.pl
Gabinet ginekologiczny Olsztyn

W Olsztynie prowadzony jest gabinet lekarski z myślą o kobietach. Ginekolog przyjmuje zarówno w celu wdrożenia leczenia wybranych schorzeń bądź diagnozuje pacjentki, tak aby odpowiednio wcześniej wykryć ewentualne choroby układy moczowo-płciowego u wielu kobiet. Profilaktyka jest bardzo ważna w tym zakresie.

ISPL Gabinet Ginekologiczno-Położniczy Beata Serwotka-Majewicz
Siedziba:
Polna 1a/lok. 1, 10-059 Olsztyn, warmińsko-mazurskie
Tel.: +48 69 178-49-33
http://majewiczginekolog.pl
Skarpety przeciwpotne

Podstawą codziennego komfortu jest odpowiednio dobrane obuwie. Znaczenie mają jednak również skarpety - przeciwpotne zapewniające możliwość oddychania znajdziesz w ofercie naszego sklepu internetowego. Są one wykonane ze sprawdzonych materiałów, dzięki czemu zapewniają odpowiednie samopoczucie przez cały dzień.

FootMate Polska sp.j.
Siedziba:
Nowy Świat 38, 20-418 Lublin, lubelskie
Tel.: +48 51 014-39-75
http://footmate.pl
Stomatolog Warszawa

Stomatolog Warszawa – wysokiej klasy specjaliści, nowoczesny sprzęt, najnowsze rozwiązania w zakresie leczenia. Najwyższej jakości materiały. Stomatolog Warszawa – konkurencyjne ceny. Bezbolesne zabiegi, pogotowie stomatologiczne. Szeroki zakres usług stomatologicznych. Profesjonalnie i z uśmiechem, wysokie kompetencje i nowoczesne metody leczenia. Bezbolesne zabiegi, gabinet stomatologiczny. Już dziś znajdź swojego ulubionego dentystę. Serdecznie zapraszamy do wizyty w naszej klinice.

Elektoralna Dental Clinic
Siedziba:
Elektoralna 28, 00-892 Warszawa, mazowieckie
Tel.: +48 22 620-21-40
http://elektoralna.pl
Żywność ekologiczna

Jesteśmy doświadczoną firmą, w której ofercie dominuje najlepsza żywność ekologiczna. Staramy się jak najszerzej promować zdrowy styl życia i uświadamiać ludziom na ile odpowiedni dobór składników może poprawić jakość ich życia i zdrowie. Wszystkie produkty dostępne w naszej ofercie powstają w naturalnych warunkach, co pozwala im zachować maksymalną wartość odżywczą. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

EKOSKLEP Andrzej Sierzputowski
Siedziba:
Ratuszowa 7, 10-116 Olsztyn, warmińsko-mazurskie
Tel.: +48 89 527-49-99
http://www.ekosklepbio.pl
Kurs biofeedback Poznań

Przeprowadzanie terapii wymaga obszernej wiedzy na temat funkcjonowania układu nerwowego. Oferowany przez nas kurs biofeedback obejmuje zagadnienia z zakresu neurobiologii, neurologii, neuroanatomii, neurofizjologii i elektrofizjologii. Placówka znajduje się w Poznaniu, jednak zajęcia odbywają się online.

Neurofeedback Center
Siedziba:
Szamarzewskiego 17/3, 60-514 Poznań, wielkopolskie
Tel.: +48 50 352-69-07
http://szkoleniebiofeedback.pl
Zdrowe produkty spożywcze

Zapraszamy na strony naszego sklepu internetowego ze zdrową żywnością! Możecie u nas zakupić przepyszne, a przy okazji zdrowe produkty spożywcze w bardzo atrakcyjnych cenach. Dysponujemy bogatym wyborem przetworów z warzyw i owoców. Polecamy również przetwory rybne, a także rozmaite słodycze. Każdy smakosz znajdzie u nas coś dla siebie!

HJ SERVICES DOMINIK URBANSKI
Siedziba:
Stefanów 12c, 26-650 Przytyk, mazowieckie
Tel.: +48 51 278-55-59
http://naturalnezywienie.pl
fizjoterapeuta

W naszej firmie swoje profesjonalne usługi świadczy najlepszy fizjoterapeuta we Wrocławiu. Proponujemy zawsze sprawdzone i korzystne rozwiązania, cieszące się ogromnym zainteresowaniem na polskim rynku. Dzięki nam pozbędziesz się doskwierającego bólu pleców, kończyn, czy innych partii ciała. Zapraszamy!

Klinika Fizjoterapii dr Tomasz Kuligowski
Siedziba:
Słowiańska 29b, 50-234 Wrocław, dolnośląskie
Tel.: +48 50 989-69-69
http://www.klinika-fizjoterapii.pl
2012 www.laprovence.pl