Rekiny biznesu

Znajdź kontrahenta godnego zaufania!

medycyna

Żylaków - usuwanie

Klinika Lux Med w Warszawie zaprasza na usuwanie żylaków metodą skleroterapii. Polega ona na wstrzyknięciu w zmienione chorobowo naczynie substancji, która powoduje powstanie zwłóknienia zamykającego światło otwartego i rozciągniętego naczynia. Gdy krew tam nie dopływa, widoczne gołym okiem naczynie zanika.

LUX MED Sp. z o.o.
Siedziba:
Aleje Jerozolimskie 65/79, 00-697 Warszawa, mazowieckie
Tel.: +48 22 332-28-44
http://www.luxmed.pl
Poznań - wybielanie zębów

Polecamy państwu profesjonalne wybielanie zębów w Poznaniu, które dostępne jest dla wszystkich pacjentów w niezwykle przystępnej cenie. Dla uzyskania najlepszego efektu stosujemy metodę laserową, która wykonywana jest w jedną godzinę i powoduje, że uśmiech staje się niezwykle piękny. Zapraszam do gabinetu ABC-DENT.

ABC-DENT lek. stom. Magdalena Leszczyńska-Tim
Siedziba:
Katowicka 11, 61-131 Poznań, wielkopolskie
Tel.: +48 51 974-41-96
http://www.abc-dent.eu
Klinika medycyny estetycznej w Radomiu

Klinika medycyny estetycznej Estivance w Radomiu zaprasza na endermologię, czyli modelowanie sylwetki przy użyciu ultradźwięków i drenażu limfatycznego. Ultradźwięki rozbijają komórki tłuszczowe, a fałd skóry zasysany jest w komorze próżniowej, dzięki czemu uzyskujemy dokładny masaż i uwolnienie lipidów.

Klinika Estivance S.P.L. Dr n. med. Maciej Krajewski
Siedziba:
Bukowińska 22a, 02-703 Warszawa, mazowieckie
Tel.: +48 22 898-34-51
http://estivance.pl
Koncentrator tlenu DeVillbis Compact 5

Tylko w firmie TerMedis znajdziesz tak praktyczny w zastosowaniu oraz niezawodny w każdej sytuacji koncentrator tlenu. To bardzo ważne urządzenie dla wszystkich osób, które są chore i przebywają w ośrodkach rehabilitacyjnych, czy w domu. Proponowane przez nas sprzęty przeznaczone są do skutecznego leczenia każdego pacjenta.

TerMedis s.c.
Siedziba:
Oleśnicka 4, 56-500 Syców, dolnośląskie
Tel.: +48 60 707-55-69
http://www.termedis.pl
Gabinet eBolf - bądź znów piękna

Medycyna estetyczna pozwala odzyskać pewność siebie, poczuć się na nowo piękna i doskonała. Chirurgia plastyczna to sposób na poprawę natury. Możesz również odzyskać to co lata ci odebrały. Dlatego tak dużym zainteresowaniem cieszą się tego typu zabiegi. Zapraszamy do naszego gabinetu i naszych specjalistów.

Emilia Bolf
Siedziba:
Chrobrego 33, 65-052 Zielona Góra, Lubuskie
Tel.: +48 60 640-40-48
http://www.ebolf.pl
Proteza nogi

Każdy, kto przeżył amputację jednej z kończyn, zasługuje na najlepszą możliwą opiekę. W tym celu warto jest skontaktować się ze specjalistami oraz lekarzami pracującymi w firmie Protoma, którzy tworzą dopasowane do indywidualnych potrzeb każdego z pacjentów protezy nóg oraz rąk. Proponują modele wykonane z takich materiałów jak tytan, aluminium, silikon, włókno węglowe, kevlar czy choćby żel.

Protoma
Siedziba:
Namysłowska 10, 60-166 Poznań, wielkopolskie
Tel.: +48 61 822-12-18
http://www.protoma.pl
Cennik produktów Audio Service

W naszym asortymencie znajdziecie liczne aparaty słuchowe. Ceny przez nas oferowane udostępnione zostały na naszej stronie internetowej. Przygotowane przez nas rozwiązania pozwalają na zagwarantowanie osobom niedosłyszącym prawidłowego przetwarzania i wzmacniania dźwięków z ich potoczenia. Zapraszamy!

Audio Service
Siedziba:
Bałtycka 6, 61-013 Poznań, wielkopolskie
Tel.: +48 61 653-68-32
http://audioservice.pl
Usuwanie zbędnego owłosienia

Jednym z ważnych zabiegów, które pozwalają profesjonalnie zadbać o siebie jest depilacja. Oferujemy usuwanie zbędnego owłosienia z różnych części ciała za pomocą wosku. Doświadczony i wykwalifikowany personel zadba o Państwa komfort podczas przeprowadzania zabiegu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą atrakcyjną ofertą!

LA BOCA Clinic
Siedziba:
Stawowa 10, 40-096 Katowice, śląskie
Tel.: +48 57 266-32-08
http://labocaclinic.pl
Zabieg usuwania żylaków

W naszej praktyce chirurgicznej zajmujemy się laserowym usuwaniem żylaków, wykonujemy również inne profesjonalnie laseroterapie. Opierając się na nowoczesnych technologiach, inwazyjna operacja tego typu dolegliwości nie jest już konieczna. Niewydolność żylną usuwamy za pomocą lasera, a także wykorzystując nowoczesną metodę ELVeS. Zapraszamy do konsultacji.

Gabinet kosmetyczny Elite
Siedziba:
Złota 61, 00-819 Warszawa, mazowieckie
Tel.: +48 22 400-36-55
http://www.elite.waw.pl
2012 www.laprovence.pl