Rekiny biznesu

Znajdź kontrahenta godnego zaufania!

medycyna

Żylaków - usuwanie

Klinika Lux Med w Warszawie zaprasza na usuwanie żylaków metodą skleroterapii. Polega ona na wstrzyknięciu w zmienione chorobowo naczynie substancji, która powoduje powstanie zwłóknienia zamykającego światło otwartego i rozciągniętego naczynia. Gdy krew tam nie dopływa, widoczne gołym okiem naczynie zanika.

LUX MED Sp. z o.o.
Siedziba:
Aleje Jerozolimskie 65/79, 00-697 Warszawa, mazowieckie
Tel.: +48 22 332-28-44
http://www.luxmed.pl
Poznań - wybielanie zębów

Polecamy państwu profesjonalne wybielanie zębów w Poznaniu, które dostępne jest dla wszystkich pacjentów w niezwykle przystępnej cenie. Dla uzyskania najlepszego efektu stosujemy metodę laserową, która wykonywana jest w jedną godzinę i powoduje, że uśmiech staje się niezwykle piękny. Zapraszam do gabinetu ABC-DENT.

ABC-DENT lek. stom. Magdalena Leszczyńska-Tim
Siedziba:
Katowicka 11, 61-131 Poznań, wielkopolskie
Tel.: +48 51 974-41-96
http://www.abc-dent.eu
Klinika medycyny estetycznej w Radomiu

Klinika medycyny estetycznej Estivance w Radomiu zaprasza na endermologię, czyli modelowanie sylwetki przy użyciu ultradźwięków i drenażu limfatycznego. Ultradźwięki rozbijają komórki tłuszczowe, a fałd skóry zasysany jest w komorze próżniowej, dzięki czemu uzyskujemy dokładny masaż i uwolnienie lipidów.

Klinika Krajewski sp. j.
Siedziba:
Bukowińska 22a, 02-703 Warszawa, mazowieckie
Tel.: +48 22 898-34-51
http://estivance.pl
Proteza nogi

Każdy, kto przeżył amputację jednej z kończyn, zasługuje na najlepszą możliwą opiekę. W tym celu warto jest skontaktować się ze specjalistami oraz lekarzami pracującymi w firmie Protoma, którzy tworzą dopasowane do indywidualnych potrzeb każdego z pacjentów protezy nóg oraz rąk. Proponują modele wykonane z takich materiałów jak tytan, aluminium, silikon, włókno węglowe, kevlar czy choćby żel.

Protoma
Siedziba:
Namysłowska 10, 60-166 Poznań, wielkopolskie
Tel.: +48 61 822-12-18
http://www.protoma.pl
Cennik produktów Audio Service

W naszym asortymencie znajdziecie liczne aparaty słuchowe. Ceny przez nas oferowane udostępnione zostały na naszej stronie internetowej. Przygotowane przez nas rozwiązania pozwalają na zagwarantowanie osobom niedosłyszącym prawidłowego przetwarzania i wzmacniania dźwięków z ich potoczenia. Zapraszamy!

Audio Service
Siedziba:
Bałtycka 6, 61-013 Poznań, wielkopolskie
Tel.: +48 61 653-68-32
http://audioservice.pl
Świeże soki z warzyw Warszawa

W ramach naszych usług proponujemy Państwu różnego rodzaju świeże soki z warzyw i owoców, które cieszą się ogromną popularnością na rynku. Mogą je Państwo spożywać zarówno do śniadania, obiadu, czy kolacji. Dobrze smakuje również bez przekąski! Gorąco zachęcamy do spróbowania produktów w naszych lokalach na terenie Warszawy

Sokołyk sp. z o.o. sp.k.
Siedziba:
Łopuszańska 22 lok. K07, 02-220 Warszawa, mazowieckie
Tel.: +48 57 000-21-35
http://www.sokolyk.pl
Ortodoncja Poznań

Macie Państwo (lub Wasze dzieci) problemy ze zgryzem, które chcielibyście wyeliminować? Jedną z dziedzin stomatologicznych jakimi zajmujemy się w poznańskiej klinice jest ortodoncja. Dokonujemy uprzednio dokładnej diagnozy, zarówno w przypadku dorosłych jak i najmłodszych, a następnie dostosowujemy optymalny aparat, który pozwoli pozbyć się asymetrii. Oprócz tego realizujemy też inne zabiegi dentystyczne, jak choćby endodoncja mikroskopowa, protetyka, wybielanie czy leczenie parodontozy.

City-Dental
Siedziba:
Stróżyńskiego 29, 60-688 Poznań, wielkopolskie
Tel.: +48 61 826-14-41
http://dentysta-citydental.pl
catering dietetyczny

Jeżeli chcesz się smacznie i przede wszystkim zdrowo odżywiać, a nie masz czasu i chęci na przygotowywanie czasochłonnych posiłków, to warto, abyś skorzystał z naszej oferty. Catering dietetyczny to dania dopasowane do Twoich potrzeb żywieniowych, dzięki którym zapewnisz sobie odpowiednią ilość kalorii i składników odżywczych.

Healthy Day
Siedziba:
ul. Miętowa 1A/4, 81-577 Gdynia, woj. pomorskie
Tel.: +48 53 738-47-09
http://www.healthy-day.pl
dygestoria

Tylko w naszym asortymencie znajdują się najlepsze dygestoria na polskim rynku. To najwyższa jakość, funkcjonalność oraz praktyczność w zastosowaniu. Gwarantujemy, że ta propozycja odpowie na Twoje wszelkie oczekiwania i wymagania. Wybierz nasze stoły laboratoryjne, a przekonasz się, że to rozwiązanie dla Ciebie.

POLFLEX sp. z o.o.
Siedziba:
Św. Józefa 44a, 87-100 Toruń, kujawsko-pomorskie
Tel.: +48 56 654-45-25
http://polflex.pl
Dentysta

Witaj w gabinetach Dentus w Gdańsku i Gdyni. Tu czeka na Ciebie między innymi stomatolog dziecięcy. Stomatologia to nasza pasja, dlatego u nas możesz liczyć na absolutnie kompleksowy pakiet usług. Leczymy zachowawczo, wykonujemy endodoncję, zabiegi z zakresu periodontologii, zajmujemy się implantologią, protetyką, usuwaniem zębów, zabiegami estetycznymi.

Gabinety Stomatologiczne Dentus
Siedziba:
Startowa 1, 80-461 Gdańsk, pomorskie
Tel.: +48 58 769-37-48
http://www.dentus.gda.pl
2012 www.laprovence.pl