Rekiny biznesu

Znajdź kontrahenta godnego zaufania!

medycyna

Żylaków - usuwanie

Klinika Lux Med w Warszawie zaprasza na usuwanie żylaków metodą skleroterapii. Polega ona na wstrzyknięciu w zmienione chorobowo naczynie substancji, która powoduje powstanie zwłóknienia zamykającego światło otwartego i rozciągniętego naczynia. Gdy krew tam nie dopływa, widoczne gołym okiem naczynie zanika.

LUX MED Sp. z o.o.
Siedziba:
Aleje Jerozolimskie 65/79, 00-697 Warszawa, mazowieckie
Tel.: +48 22 332-28-44
http://www.luxmed.pl
Poznań - wybielanie zębów

Polecamy państwu profesjonalne wybielanie zębów w Poznaniu, które dostępne jest dla wszystkich pacjentów w niezwykle przystępnej cenie. Dla uzyskania najlepszego efektu stosujemy metodę laserową, która wykonywana jest w jedną godzinę i powoduje, że uśmiech staje się niezwykle piękny. Zapraszam do gabinetu ABC-DENT.

ABC-DENT lek. stom. Magdalena Leszczyńska-Tim
Siedziba:
Katowicka 11, 61-131 Poznań, wielkopolskie
Tel.: +48 51 974-41-96
http://www.abc-dent.eu
Klinika medycyny estetycznej w Radomiu

Klinika medycyny estetycznej Estivance w Radomiu zaprasza na endermologię, czyli modelowanie sylwetki przy użyciu ultradźwięków i drenażu limfatycznego. Ultradźwięki rozbijają komórki tłuszczowe, a fałd skóry zasysany jest w komorze próżniowej, dzięki czemu uzyskujemy dokładny masaż i uwolnienie lipidów.

Klinika Krajewski sp. j.
Siedziba:
Bukowińska 22a, 02-703 Warszawa, mazowieckie
Tel.: +48 22 898-34-51
http://estivance.pl
Koncentrator tlenu DeVillbis Compact 5

Tylko w firmie TerMedis znajdziesz tak praktyczny w zastosowaniu oraz niezawodny w każdej sytuacji koncentrator tlenu. To bardzo ważne urządzenie dla wszystkich osób, które są chore i przebywają w ośrodkach rehabilitacyjnych, czy w domu. Proponowane przez nas sprzęty przeznaczone są do skutecznego leczenia każdego pacjenta.

TerMedis s.c.
Siedziba:
Oleśnicka 4, 56-500 Syców, dolnośląskie
Tel.: +48 60 707-55-69
http://www.termedis.pl
Proteza nogi

Każdy, kto przeżył amputację jednej z kończyn, zasługuje na najlepszą możliwą opiekę. W tym celu warto jest skontaktować się ze specjalistami oraz lekarzami pracującymi w firmie Protoma, którzy tworzą dopasowane do indywidualnych potrzeb każdego z pacjentów protezy nóg oraz rąk. Proponują modele wykonane z takich materiałów jak tytan, aluminium, silikon, włókno węglowe, kevlar czy choćby żel.

Protoma
Siedziba:
Namysłowska 10, 60-166 Poznań, wielkopolskie
Tel.: +48 61 822-12-18
http://www.protoma.pl
Cennik produktów Audio Service

W naszym asortymencie znajdziecie liczne aparaty słuchowe. Ceny przez nas oferowane udostępnione zostały na naszej stronie internetowej. Przygotowane przez nas rozwiązania pozwalają na zagwarantowanie osobom niedosłyszącym prawidłowego przetwarzania i wzmacniania dźwięków z ich potoczenia. Zapraszamy!

Audio Service
Siedziba:
Bałtycka 6, 61-013 Poznań, wielkopolskie
Tel.: +48 61 653-68-32
http://audioservice.pl
Usuwanie zbędnego owłosienia

Jednym z ważnych zabiegów, które pozwalają profesjonalnie zadbać o siebie jest depilacja. Oferujemy usuwanie zbędnego owłosienia z różnych części ciała za pomocą wosku. Doświadczony i wykwalifikowany personel zadba o Państwa komfort podczas przeprowadzania zabiegu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą atrakcyjną ofertą!

LA BOCA Clinic
Siedziba:
Stawowa 10, 40-096 Katowice, śląskie
Tel.: +48 57 266-32-08
http://labocaclinic.pl
Świeże soki z warzyw Warszawa

W ramach naszych usług proponujemy Państwu różnego rodzaju świeże soki z warzyw i owoców, które cieszą się ogromną popularnością na rynku. Mogą je Państwo spożywać zarówno do śniadania, obiadu, czy kolacji. Dobrze smakuje również bez przekąski! Gorąco zachęcamy do spróbowania produktów w naszych lokalach na terenie Warszawy

Sokołyk sp. z o.o. sp.k.
Siedziba:
Łopuszańska 22 lok. K07, 02-220 Warszawa, mazowieckie
Tel.: +48 57 000-21-35
http://www.sokolyk.pl
2012 www.laprovence.pl