Rekiny biznesu

Znajdź kontrahenta godnego zaufania!

medycyna

Żylaków - usuwanie

Klinika Lux Med w Warszawie zaprasza na usuwanie żylaków metodą skleroterapii. Polega ona na wstrzyknięciu w zmienione chorobowo naczynie substancji, która powoduje powstanie zwłóknienia zamykającego światło otwartego i rozciągniętego naczynia. Gdy krew tam nie dopływa, widoczne gołym okiem naczynie zanika.

Poznań - wybielanie zębów

Polecamy państwu profesjonalne wybielanie zębów w Poznaniu, które dostępne jest dla wszystkich pacjentów w niezwykle przystępnej cenie. Dla uzyskania najlepszego efektu stosujemy metodę laserową, która wykonywana jest w jedną godzinę i powoduje, że uśmiech staje się niezwykle piękny. Zapraszam do gabinetu ABC-DENT.

ABC-DENT lek. stom. Magdalena Leszczyńska-Tim
Siedziba:
Katowicka 11, 61-131 Poznań, wielkopolskie
Tel.: +48 51 974-41-96
http://www.abc-dent.eu
Klinika medycyny estetycznej w Radomiu

Klinika medycyny estetycznej Estivance w Radomiu zaprasza na endermologię, czyli modelowanie sylwetki przy użyciu ultradźwięków i drenażu limfatycznego. Ultradźwięki rozbijają komórki tłuszczowe, a fałd skóry zasysany jest w komorze próżniowej, dzięki czemu uzyskujemy dokładny masaż i uwolnienie lipidów.

Klinika Krajewski sp. j.
Siedziba:
Bukowińska 22a, 02-703 Warszawa, mazowieckie
Tel.: +48 22 898-34-51
http://klinikakrajewski.pl
Proteza nogi

Każdy, kto przeżył amputację jednej z kończyn, zasługuje na najlepszą możliwą opiekę. W tym celu warto jest skontaktować się ze specjalistami oraz lekarzami pracującymi w firmie Protoma, którzy tworzą dopasowane do indywidualnych potrzeb każdego z pacjentów protezy nóg oraz rąk. Proponują modele wykonane z takich materiałów jak tytan, aluminium, silikon, włókno węglowe, kevlar czy choćby żel.

Protoma
Siedziba:
Namysłowska 10, 60-166 Poznań, wielkopolskie
Tel.: +48 61 822-12-18
http://www.protoma.pl
Cennik produktów Audio Service

W naszym asortymencie znajdziecie liczne aparaty słuchowe. Ceny przez nas oferowane udostępnione zostały na naszej stronie internetowej. Przygotowane przez nas rozwiązania pozwalają na zagwarantowanie osobom niedosłyszącym prawidłowego przetwarzania i wzmacniania dźwięków z ich potoczenia. Zapraszamy!

Audio Service
Siedziba:
Bałtycka 6, 61-013 Poznań, wielkopolskie
Tel.: +48 61 653-68-32
http://audioservice.pl
Świeże soki z warzyw Warszawa

W ramach naszych usług proponujemy Państwu różnego rodzaju świeże soki z warzyw i owoców, które cieszą się ogromną popularnością na rynku. Mogą je Państwo spożywać zarówno do śniadania, obiadu, czy kolacji. Dobrze smakuje również bez przekąski! Gorąco zachęcamy do spróbowania produktów w naszych lokalach na terenie Warszawy

Sokołyk sp. z o.o. sp.k.
Siedziba:
Łopuszańska 22 lok. K07, 02-220 Warszawa, mazowieckie
Tel.: +48 57 000-21-35
http://www.sokolyk.pl
Ortodoncja Poznań

Macie Państwo (lub Wasze dzieci) problemy ze zgryzem, które chcielibyście wyeliminować? Jedną z dziedzin stomatologicznych jakimi zajmujemy się w poznańskiej klinice jest ortodoncja. Dokonujemy uprzednio dokładnej diagnozy, zarówno w przypadku dorosłych jak i najmłodszych, a następnie dostosowujemy optymalny aparat, który pozwoli pozbyć się asymetrii. Oprócz tego realizujemy też inne zabiegi dentystyczne, jak choćby endodoncja mikroskopowa, protetyka, wybielanie czy leczenie parodontozy.

City-Dental
Siedziba:
Stróżyńskiego 29, 60-688 Poznań, wielkopolskie
Tel.: +48 61 826-14-41
http://dentysta-citydental.pl
catering dietetyczny

Jeżeli chcesz się smacznie i przede wszystkim zdrowo odżywiać, a nie masz czasu i chęci na przygotowywanie czasochłonnych posiłków, to warto, abyś skorzystał z naszej oferty. Catering dietetyczny to dania dopasowane do Twoich potrzeb żywieniowych, dzięki którym zapewnisz sobie odpowiednią ilość kalorii i składników odżywczych.

Healthy Day
Siedziba:
ul. Miętowa 1A/4, 81-577 Gdynia, woj. pomorskie
Tel.: +48 53 738-47-09
http://www.healthy-day.pl
dygestoria

Tylko w naszym asortymencie znajdują się najlepsze dygestoria na polskim rynku. To najwyższa jakość, funkcjonalność oraz praktyczność w zastosowaniu. Gwarantujemy, że ta propozycja odpowie na Twoje wszelkie oczekiwania i wymagania. Wybierz nasze stoły laboratoryjne, a przekonasz się, że to rozwiązanie dla Ciebie.

POLFLEX sp. z o.o.
Siedziba:
Św. Józefa 44a, 87-100 Toruń, kujawsko-pomorskie
Tel.: +48 56 654-45-25
http://polflex.pl
Dentysta

Witaj w gabinetach Dentus w Gdańsku i Gdyni. Tu czeka na Ciebie między innymi stomatolog dziecięcy. Stomatologia to nasza pasja, dlatego u nas możesz liczyć na absolutnie kompleksowy pakiet usług. Leczymy zachowawczo, wykonujemy endodoncję, zabiegi z zakresu periodontologii, zajmujemy się implantologią, protetyką, usuwaniem zębów, zabiegami estetycznymi.

Gabinety Stomatologiczne Dentus
Siedziba:
Startowa 1, 80-461 Gdańsk, pomorskie
Tel.: +48 58 769-37-48
http://www.dentus.gda.pl
Operacja zaćmy

Nasza klinika oferuje wsparcie osobom borykającym się z chorobą soczewki oka, zwaną kataraktą. Nieleczona, może prowadzić do całkowitej ślepoty. Jedynym skutecznym rozwiązaniem, które może przywrócić dawny komfort życia jest operacja zaćmy. Polega ona na rozbiciu starej soczewki przy pomocy ultradźwięków i zastąpienie jej nową.

Eyemed Centrum Okulistyczne
Siedziba:
Witolda Chodźki 13, 20-093 Lublin, lubelskie
Tel.: +48 81 473-71-78
http://www.eyemed.pl
Skinsept pur

Na bazie alkoholu, po użyciu na skórze nie pozostają ślady. Skinsept pur szybko wysycha, dzięki czemu zaraz po jego zastosowaniu można przeprowadzić punkcję czy wykonać zastrzyk lub szczepienie. Preparat pomaga zwalczać bakterie, grzyby i wirusy osiadłe na skórze, sprawia także, że przetarte miejsce zostaje odtłuszczone.

OrtoSklep
Siedziba:
Ostrogskich 24, 33-100 Tarnów, małopolskie
Tel.: +48 66 862-69-64
http://www.skleporto.com.pl
Aparatura do fizjoterapii

Odpowiedni sprzęt znacząco podniesie efektywność rehabilitacji i pomoże rekonwalescentowi szybciej powrócić do zdrowia. W asortymencie naszego sklepu znajduję się profesjonalna i kompleksowa aparatura do fizjoterapii, która przyśpiesza efekty ćwiczeń. Oferujemy urządzenia i akcesoria takie jak piłki i maty, aparaty podciśnieniowe oraz stoły do masażu.

L.W.P. ROMAR Roman Marciniak
Siedziba:
Kilińskiego 12, 63-000 Środa Wielkopolska, wielkopolskie
Tel.: +48 50 301-11-61
http://www.romar-lubuskie.pl
2012 www.laprovence.pl