Rekiny biznesu

Znajdź kontrahenta godnego zaufania!

medycyna

Dentysta

Witaj w gabinetach Dentus w Gdańsku i Gdyni. Tu czeka na Ciebie między innymi stomatolog dziecięcy. Stomatologia to nasza pasja, dlatego u nas możesz liczyć na absolutnie kompleksowy pakiet usług. Leczymy zachowawczo, wykonujemy endodoncję, zabiegi z zakresu periodontologii, zajmujemy się implantologią, protetyką, usuwaniem zębów, zabiegami estetycznymi.

Gabinety Stomatologiczne Dentus
Siedziba:
Startowa 1, 80-461 Gdańsk, pomorskie
Tel.: +48 58 769-37-48
http://www.dentus.gda.pl
Wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego

Opiekujesz się chorą osobą, ale nie stać cię, by zakupić profesjonalne urządzenia? Wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego z Warszawy pomoże ci godnie walczyć o zdrowie twojego podopiecznego. Oferujemy balkoniki, wózki inwalidzkie, kule oraz łóżka specjalistyczne. Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami.

Wypożyczalnia Sprzętu Rehabilitacyjnego Vita
Siedziba:
Piękna 7/9, 00-539 Warszawa, mazowieckie
Tel.: +48 53 330-07-27
http://wypozyczalnia-vita.pl
Zabieg keratynowy

Wiele kobiet chciałoby jak najdłużej cieszyć się naturalnym pięknem swojej fryzury. Co zrobić, gdy kosmyki straciły blask i stały się matowe oraz przesuszone? Uratuje je zabieg keratynowy na włosy, który wykonujemy w gabinecie trychologicznym Hair Medica. Odżywka intensywnie odbudowuje strukturę pasm.

Hair Medica
Siedziba:
Świętokrzyska 18, 00-052 Warszawa, mazowieckie
Tel.: +48 79 903-67-77
http://www.hairmedica.pl
usg prywatnie

Stan narządów wewnętrznych należy regularnie sprawdzać w ramach profilaktyki zdrowotnej. Ten lekarz-radiolog przeprowadza badania USG prywatnie w swoim gabinecie we Włocławku. Dokonuje diagnostyki jamy brzusznej, tarczycy, narządów rozrodczych oraz innych na podstawie obrazów powstających w ramach badania.

Gabinet USG Eliza Majczyńska
Siedziba:
Zduńska 2, 87-800 Włocławek, kujawsko-pomorskie
Tel.: +48 88 588-08-90
http://emajczynska.pl
Leczenie bezdechu sennego Warszawa

Nasza firma zajmuje się dostarczaniem urządzeń do wentylacji płuc w warunkach szpitalnych oraz domowych. Jedną z sytuacji, w której można wykorzystywać rozwiązania od naszej warszawskiej firmy jest leczenie bezdechu sennego. Dostępność różnych modeli pozwala na dopasowanie do indywidualnych potrzeb każdego klienta.

ResMed Polska sp. z o.o.
Siedziba:
Przyokopowa 26, 01-208 Warszawa, mazowieckie
Tel.: +48 22 539-22-00
http://sklepresmed.pl
Gabinet ginekologiczny Olsztyn

W Olsztynie prowadzony jest gabinet lekarski z myślą o kobietach. Ginekolog przyjmuje zarówno w celu wdrożenia leczenia wybranych schorzeń bądź diagnozuje pacjentki, tak aby odpowiednio wcześniej wykryć ewentualne choroby układy moczowo-płciowego u wielu kobiet. Profilaktyka jest bardzo ważna w tym zakresie.

ISPL Gabinet Ginekologiczno-Położniczy Beata Serwotka-Majewicz
Siedziba:
Polna 1a/lok. 1, 10-059 Olsztyn, warmińsko-mazurskie
Tel.: +48 69 178-49-33
http://majewiczginekolog.pl
Centrum medyczne Wrocław

Jednym z miejsc ww Wrocławiu, które może okazać się zbawiennym wręcz w stosunku do wielu różnorodnych schorzeń, jest centrum medyczne Medicart. Otóż, to tutaj właśnie, pacjenci przychodzą po pomoc w zakresie neurologopedii, gastrologii dziecięcej, neurologii dziecięcej czy dziecięcej reumatologii i EEG. Zachęcamy do rejestracji wizyt.

MedicArt Centrum Medyczne
Siedziba:
Skarbowców 86, 53-025 Wrocław, dolnośląskie
Tel.: +48 +4 871-72-94887
http://medicart.wroclaw.pl
Irygator do zębów

Potrzebny Ci jest irygator do zębów? Znajdziesz go w ofercie przygotowanej przez sklep internetowy Roydental.pl. Szeroki asortyment z pewnością pozwoli na zaspokojenie wszelkich potrzeb. Więcej informacji znaleźć można na stronie internetowej podanej w linku. Profesjonalne irygatory do zębów czekają na Ciebie!

Roydental
Siedziba:
Armii Krajowej 28, 72-200 Nowogard, zachodniopomorskie
Tel.: +48 91 392-29-20
http://www.roydental.pl
Psychoterapia

Przedstawiamy Państwu znakomitą ofertę, jaką ma gabinet psychologiczny ALTEA, który mieści się w POznaniu. W ofercie naszego gabinetu znajduje się najwyższej jakości psychoterapia, prowadzona przez znakomitych specjalistów, wśród których znajduje się zarówno psycholog. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się szerzej z naszą ofertą.

Centrum Psychoterapii Psychodynamicznej ALTEA
Siedziba:
Dąbrowskiego 23/1, 60-837 Poznań, wielkopolskie
Tel.: +48 57 532-37-68
http://altea-psychoterapia.pl
Suszone kwiaty

Oferta jadalnych kwiatów w dzisiejszych czasach zyskuje coraz większą popularność. W sklepach z naturalnymi produktami można z łatwością znaleźć suszone kwiaty, które nadają się do spożycia. Kwiaty takie jak lawenda, róże czy kwiaty jaśminu dodają nie tylko smaku, ale też estetyki do potraw. Suszone kwiaty mogą być używane do przygotowania herbatki, jako dodatkowe przyprawy w wypiekach czy do ozdabiania deserów.

Green Touch
Siedziba:
Wyzwolenia 124A, 85-790 Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
Tel.: +48 52 307-07-09
http://greentouch.pl
Laserowe zabiegi ginekologiczne

Zmiany w obrębie żeńskiego układu rozrodczego mogą wiązać się z obniżeniem estetyki, a także występowaniem dolegliwości negatywnie wpływających na komfort i samopoczucie. Laserowe zabiegi ginekologiczne wykonuje się w przypadku rehabilitacji po przebytym porodzie naturalnym, menopauzy, problemu nietrzymania moczu i nie tylko.

Adam Wolski, Gabinet Ginekologiczny
Siedziba:
Mickiewicza 47, 86-300 Grudziądz, kujawsko-pomorskie
Tel.: +48 50 239-11-12
http://www.adamwolski.pl
Dietetyk online

Niektórzy potrzebują wsparcia w dążeniach do osiągnięcia ładnej sylwetki, a także wypracowania zdrowych nawyków żywieniowych. Dietetyk online odpowie na Twoje pytania i pomoże Ci zrzucić zbędne kilogramy. U mnie możesz liczyć na pomoc zarówno dla sportowców, jak i ludzi mniej aktywnych fizycznie. Zapisz się na konsultacje.

Prosta Zdrowa Dieta
Siedziba:
Mszańska 16F, 44-351 Turza Śląska, śląskie
Tel.: +48 57 102-40-12
http://www.prostazdrowadieta.pl
Zaćma przyczyny

Powodów tego schorzenia może być naprawdę wiele. Zaćma może mieć przyczyny genetyczne. Może być też skutkiem palenia papierosów, niezdrowej diety i trybu życia, wiek, choroby takie jak cukrzyca, przebyte urazy gałki ocznej lub inne przewlekłe schorzenia, również nieswoiste. W celu diagnozy należy skonsultować się z lekarzem.

Sensor Cliniq
Siedziba:
Kacza 8, 01-013 Warszawa, mazowieckie
Tel.: +48 22 710-33-33
http://sensorcliniq.pl
koncentrator tlenu stacjonarny na wynajem

Po konsultacji z lekarzem, czyli po wykluczeniu przeciwwskazań do korzystania z urządzenia oraz po otrzymaniu zaleceń dotyczących użytkowania, możesz zamówić koncentrator tlenu stacjonarny na wynajem na dwa sposoby: - telefoniczny; - internetowy. Niezależnie od tego, którą formę wybierzesz, urządzenie zostanie wysłane kurierem wraz z umową, którą podpiszesz w momencie odbioru.

Michał Niemiec Promotion
Siedziba:
Korfantego 30A, 41-902 Bytom, śląskie
Tel.: +48 57 750-70-09
http://www.3koncentratory.pl
Port naczyniowy

W przypadku przyjmowania chemioterapii wszczepiamy specjalny system, który umożliwia łatwy i długoterminowy dostęp do dużej żyły centralnej. Chodzi tutaj o port naczyniowy. Stosuje się go do podawania leków i innych preparatów w postaci pojedynczych wstrzyknięć, krótkich bądź długotrwałych wlewów, a także pobierania krwi.

Klinika medyczna IBIS
Siedziba:
Kacza 8, 01-013 Warszawa, mazowieckie
Tel.: +48 22 710-33-33
http://szpitalibis.pl
2012 www.laprovence.pl