Rekiny biznesu

Znajdź kontrahenta godnego zaufania!

przemysł

Konstrukcje stalowe Śląsk

Jedną ze specjalności naszej firmy są konstrukcje stalowe. Śląsk jest obszarem naszej działalności, dlatego szczególnie zapraszamy do współpracy Klientów z tego regionu. Nasze konstrukcje stalowe są stabilne i wytrzymałe, dlatego serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej ciekawej oferty!

Zakład Produkcyjno-Usługowy ANMAR
Siedziba:
Łanowa 9, 44-141 Gliwice, śląskie
Tel.: +48 32 232-96-22
http://anmar-gliwice.com.pl
Oferta hydrauliki siłowej

Nasza oferta hydrauliki siłowej jest wyjątkowo atrakcyjna - przekonali się o tym wszyscy ci, którzy do tej pory z niej skorzystali. Jeżeli cenisz sobie doskonałej klasy sprzęt i chcesz nawiązać współpracę z profesjonalną firmą, jesteśmy gotowi sprostać Twoim oczekiwaniom. Najlepsza oferta hydrauliki siłowej czeka na Ciebie właśnie u nas.

Ponar Lubań
Siedziba:
Gazowa 4, 59-800 Lubań, dolnośląskie
Tel.: +48 75 721-53-82
http://ponar-luban.pl
Drzwi przeciwpożarowe, ppoż, EI30 i EI60 - Psofix

Polecamy naszą ofertę, w ramach której znajdziecie najlepsze drzwi przeciwpożarowe, jakie wykorzystywane są w różnego typu przedsiębiorstwach czy zakładach produkcyjnych. Przygotowane przez nas rozwiązania pozwalają na zapewnienie właściwego bezpieczeństwa dla osób przebywających w danych obiektach.

PHU PSOFIX Jacek Zielonka
Siedziba:
Myśliwska 13, 41-800 Zabrze, śląskie
Tel.: +48 32 721-85-71
http://psofix.pl
Konstrukcje hal

Dziś wiele firm wykonuje konstrukcje stalowe. Producent ZWM to firma z doświadczeniem oraz atrakcyjną ofertą, którą kieruje do klientów biznesowych oraz indywidualnych. W naszej ofercie są takie konstrukcje stalowe hal, jak ogrodzenia przemysłowe i na posesje. Polecamy również skorzystanie z usług malowania proszkowego.

ZWM Dojnikowscy Sp. z o. o.
Siedziba:
Majerskiego 8, 16-400 Suwałki, podlaskie
Tel.: +48 87 566-42-03
http://www.zwmdojnikowscy.pl
Wentylatory dachowe

Dla wszystkich obiektów średniej wysokości (między innymi hal produkcyjnych, trafostacji, przepompowni etc.) przygotowany fantastyczne wentylatory dachowe hybrydowe z tłumikami akustycznymi. Zapewniają one odprowadzenie ciepła i prawidłową wymianę powietrza w obiekcie, w którym nie ma możliwości zastosowania instalacji naturalnej. Klimawent zaprasza.

Klimawent
Siedziba:
Chwaszczyńska 194, 81-571 Gdynia, pomorskie
Tel.: +48 58 629-64-80
http://www.klimawent.com.pl
Domek holenderski

Jedna cegła kosztuje tyle, inna cegła kosztuje tyle, a klinkier to już w ogóle... Ile więc musimy mieć pieniędzy, aby nasz wybudować domek w górach? Wynajem takiej siedziby jest znacznie bardziej opłacalny. Lepiej jeśli chcielibyśmy trochę zaoszczędzić i zamiast budować, kupić domek holenderski i postawić go w górach.

Niko Jerzy Stawecki
Siedziba:
Gołaszyn 41b, 67-124 Nowe Miasteczko, lubuskie
Tel.: +48 60 155-55-26
http://www.domki-holenderskie.eu
Recykling kabli miedzianych i aluminiowych

Recykling kabli to jeden ze sposobów na odzyskanie zawartych w nich metali kolorowych. W naszej firmie przeprowadzamy specjalistyczny recykling kabli, który poprzedzony jest ich skupem po atrakcyjnych cenach. Posiadamy odpowiednią wiedzę i doświadczenie, by zaoferować Państwu usługi najwyższej jakości.

Propet Recycling
Siedziba:
Armii Krajowej 12, 63-900 Rawicz, wielkopolskie
Tel.: +48 65 545-11-02
http://www.propet.pl
prawnik Gdańsk

Działalność prowadzona w kancelarii adwokackiej Haber & Haber opiera się na udzielaniu porad z obszaru prawa karnego, cywilnego jak i rodzinnego. Prawnicy, którzy odbyli długoletnią praktykę, zajmują się więc głownie sprawami rodzinnymi i spadkowymi, gospodarczymi, doradztwem biznesowym czy mediacjami. Dlatego też tak ważnym elementem w każdej sprawie jest prawnik. Gdańsk z kolei jest siedzibą naszej kancelarii.

HABER & HABER Kancelaria Adwokacka
Siedziba:
Kalinowa 43/1, 80-177 Gdańsk, pomorskie
Tel.: +48 50 613-45-03
http://haberihaber.pl
windykacja Lublin

Nasza kancelaria z Lublina to miejsce, gdzie zajmujemy się świadczeniem kompleksowych usług dla naszych klientów. Zajmujemy się między innymi windykacją zadłużeń od osób fizycznych i podmiotów gospodarczych. Działamy między innymi dla przedsiębiorców, którzy chcą ściągnąć należności od swoich dłużników.

Kancelaria Radcy Prawnego Radosław Śliżewski - RS Prawnik
Siedziba:
Chopina 17/2, 20-023 Lublin, lubelskie
Tel.: +48 50 251-83-00
http://rsprawnik.pl
Prawnik Katowice

Znajdująca się w Katowicach kancelaria prawna to zespół adwokatów i radców prawnych zajmujących się kompleksową obsługą zarówno klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw. Każdy zatrudniony w niej prawnik udziela porad prawnych, sporządza wzory dokumentów i ekspertyzy, a także reprezentuje klientów przed sądem oraz urzędami.

DBWP Kancelaria Radców Prawnych Dorf-Burke, Wałga-Pilor Sp. p.
Siedziba:
Krakowska 25, 43-190 Mikołów, śląskie
Tel.: +48 32 355-87-23
http://www.dbwp.pl
Radca prawny

Nasza kancelaria zajmuje się sprawami spadkowymi, administracyjnymi, gospodarczymi, rodzinnymi, karnymi, itd. Radca prawny sporządzi konieczne pisma czy pozwy i będzie reprezentował Państwa przed organami państwowymi, urzędami i sądami wszystkich instancji. Reprezentujemy naszych klientów na terenie całej Polski.

Kancelaria Radcy Prawnego Aleksandra Lisiecka
Siedziba:
Pułaskiego 8/16, 81-368 Gdynia, pomorskie
Tel.: +48 51 008-36-86
http://kancelaria-ll.pl
Radca prawny Kraków

W różnego rodzaju kodeksach napotkać można na zapisy, które mogą być na pierwszy rzut oka niezrozumiałe. Wówczas skorzystać można z pomocy osoby, jaką jest radca prawny. Jego zadaniem jest wyjaśnienie zawiłości w sposób przejrzysty i jasny. Takie osoby znajdziesz w naszej kancelarii ulokowanej w Krakowie.

Sabuda Sawiński Adwokaci i Radcowie Prawni s.c.
Siedziba:
Mazowiecka 2/1, 30-036 Kraków, małopolskie
Tel.: +48 12 354-91-15
http://sabuda-sawinski.pl
Usługi hydrauliczne Poznań

Chociaż świadczymy usługi hydrauliczne głównie w Poznaniu, to działamy także w najbliższej okolicy miasta. Możemy wykonać czyszczenie kanalizacji aktywne lub mechaniczne także w Komornikach, Luboniu i Wysogotowie. Obsługujemy również klientów ze Swadzimia, Czerwonaka, Koziegłów i Baranowa. Świadczymy pomoc także w Suchym Lesie, Biedrusku, Murowanej Goślinie oraz Swarzędzu i Przeźmierowie.

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe AQUA Arkadiusz Gielewski
Siedziba:
Strumykowa nr 56, 62-065 Grodzisk Wielkopolski, wielkopolskie
Tel.: +48 78 140-56-20
http://www.pwaqua.com
Obszar działania Komornika Sądowego

W ramach obowiązków należących do urzędników z kancelarii, możliwe jest dochodzenie należności oraz przeprowadzanie procesów windykacyjnych. Obszar działania Komornika Sądowego to gminy takie jak Grudziądz, Gruta, Łasin, Świecie nad Osą oraz Rogóźno. Na stronie można zapoznać się z dokładną listą miejscowości.

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Grudziądzu Dominika Marta Branicka
Siedziba:
Sienkiewicza 9/2, 86-300 Grudziądz, kujawsko-pomorskie
Tel.: +48 50 626-69-99
http://grudziadz.branicka.komornik.pl
firma sprzątająca

Jeżeli poszukujesz profesjonalistów, którzy pomogą Ci utrzymać czystość w Twojej przestrzeni, polecamy nasze usługi. Jako firma sprzątająca dbamy o hale przemysłowe, magazyny i wiele innych placówek. Poza tym zajmujemy się także dostarczaniem środków czystości, które pomogą wykonać te obowiązki samodzielnie.

Horizont Global Dzieniszewski Laszczak Sp.k.
Siedziba:
Fabryczna 17, 53-609 Wrocław, dolnośląskie
Tel.: +48 57 849-84-93
http://horizontglobal.pl
Tłumacz przysięgły języka angielskiego Wrocław

Szukasz świetnego specjalisty? Jako tłumacz przysięgły języka angielskiego we Wrocławiu jestem osobą, która przekłada dokumenty zgodnie z normami prawnymi obowiązującymi w kraju. Pracując ze mną, możesz być pewien, że Twoje teksty będą dokładne, solidne i profesjonalnie sprawdzone. Niezależnie od tego, czy są to mało skomplikowane dokumenty, czy skomplikowane umowy.

Tłumacz przysięgły języka angielskiego Agata Osińska
Siedziba:
Róży Wiatrów 27/16, 53-023 Wrocław, dolnośląskie
Tel.: +48 57 752-23-17
http://agataosinska.com
2012 www.laprovence.pl