Rekiny biznesu

Znajdź kontrahenta godnego zaufania!

przemysł

Konstrukcje stalowe Śląsk

Jedną ze specjalności naszej firmy są konstrukcje stalowe. Śląsk jest obszarem naszej działalności, dlatego szczególnie zapraszamy do współpracy Klientów z tego regionu. Nasze konstrukcje stalowe są stabilne i wytrzymałe, dlatego serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej ciekawej oferty!

Zakład Produkcyjno-Usługowy ANMAR
Siedziba:
Łanowa 9, 44-141 Gliwice, śląskie
Tel.: +48 32 232-96-22
http://anmar-gliwice.com.pl
Fabet | Zbiorniki przeciwpożarowe

Każdy prezes firmy - szczególnie produkcyjnej wie, jak ważne są odpowiednio zlokalizowane zbiorniki przeciwpożarowe będące gwarantem szybkiej i sprawnej akcji ratowniczej w razie takiej konieczności. Aby ułatwić budowę tego typu basenów, firma Fabet oferuje prefabrykowane zbiorniki przeciwpożarowe wykonane z żelbetu.

Fabet Sp. z o.o.
Siedziba:
Zakładowa 15, 62-510 Konin, wielkopolskie
Tel.: +48 63 249-11-66
http://www.fabet.eu
Oferta hydrauliki siłowej

Nasza oferta hydrauliki siłowej jest wyjątkowo atrakcyjna - przekonali się o tym wszyscy ci, którzy do tej pory z niej skorzystali. Jeżeli cenisz sobie doskonałej klasy sprzęt i chcesz nawiązać współpracę z profesjonalną firmą, jesteśmy gotowi sprostać Twoim oczekiwaniom. Najlepsza oferta hydrauliki siłowej czeka na Ciebie właśnie u nas.

Ponar Lubań
Siedziba:
Gazowa 4, 59-800 Lubań, dolnośląskie
Tel.: +48 75 721-53-82
http://www.ponar-luban.pl
Nitonakrętki

Każda z tych firm szybko się reflektuje, że jednym z najlepszych rozwiązań jest zakup takich urządzeń, jak Nitonakrętki. To urządzenie może być ręczne i pneumatyczne. To jednak nie koniec rozróżnień, w tym wszystkim nie chodzi o cenę, ale o cel, o sposób działania. Niektóre są wyłącznie przeznaczone na nitonakrętki, inne natomiast zajmują się zupełnie innymi sprawami.

Wojtech
Siedziba:
Morgowa 9, 91-223 Łódź, łódzkie
Tel.: +48 42 652-11-89
http://www.wojtech.com.pl
Drzwi przeciwpożarowe, ppoż, EI30 i EI60 - Psofix

Polecamy naszą ofertę, w ramach której znajdziecie najlepsze drzwi przeciwpożarowe, jakie wykorzystywane są w różnego typu przedsiębiorstwach czy zakładach produkcyjnych. Przygotowane przez nas rozwiązania pozwalają na zapewnienie właściwego bezpieczeństwa dla osób przebywających w danych obiektach.

PHU PSOFIX Jacek Zielonka
Siedziba:
Myśliwska 13, 41-800 Zabrze, śląskie
Tel.: +48 32 721-85-71
http://psofix.pl
Konstrukcje hal

Dziś wiele firm wykonuje konstrukcje stalowe. Producent ZWM to firma z doświadczeniem oraz atrakcyjną ofertą, którą kieruje do klientów biznesowych oraz indywidualnych. W naszej ofercie są takie konstrukcje stalowe hal, jak ogrodzenia przemysłowe i na posesje. Polecamy również skorzystanie z usług malowania proszkowego.

Zakład Wyrobów Metalowych Dojnikowscy
Siedziba:
Majerskiego 8, 16-400 Suwałk, podlaskie
Tel.: +48 87 566-42-03
http://www.zwmdojnikowscy.pl
Wentylatory dachowe

Dla wszystkich obiektów średniej wysokości (między innymi hal produkcyjnych, trafostacji, przepompowni etc.) przygotowany fantastyczne wentylatory dachowe hybrydowe z tłumikami akustycznymi. Zapewniają one odprowadzenie ciepła i prawidłową wymianę powietrza w obiekcie, w którym nie ma możliwości zastosowania instalacji naturalnej. Klimawent zaprasza.

Klimawent
Siedziba:
Chwaszczyńska 194, 81-571 Gdynia, pomorskie
Tel.: +48 58 629-64-80
http://www.klimawent.com.pl
Domek holenderski

Jedna cegła kosztuje tyle, inna cegła kosztuje tyle, a klinkier to już w ogóle... Ile więc musimy mieć pieniędzy, aby nasz wybudować domek w górach? Wynajem takiej siedziby jest znacznie bardziej opłacalny. Lepiej jeśli chcielibyśmy trochę zaoszczędzić i zamiast budować, kupić domek holenderski i postawić go w górach.

Niko Jerzy Stawecki
Siedziba:
Gołaszyn 41b, 67-124 Nowe Miasteczko, lubuskie
Tel.: +48 60 155-55-26
http://domki-holenderskie.eu
Polioksymetylen

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z oferowanymi na naszej stronie produktami. Ekonit Sp. z o.o. Sp. k. jest firmą oferującą wysokiej jakości artykuły przemysłowe, jak ceratki PTFE oraz tworzywa sztuczne (na przykład termoplast polioksymetylen). Wybierz niezbędne w codziennej pracy produkty i ciesz się ich właściwościami.

Ekonit Sp. z o.o. Sp. k.
Siedziba:
Inżyniera Stefana Skrzywana 5/7, 93-588 Łódź, łódzkie
Tel.: +48 42 683-05-45
http://www.ekonit.pl
Dezynfekcja

Niejednokrotnie, przygotowując obiekt do funkcjonalności, należy dokonać profesjonalnej dezynfekcji. Jest to czyszczenie szczegółowe, pozwalające pozbyć się nie tylko widocznych dla okaz zabrudzeń, ale też niewidocznych i niedostrzegalnych drobnoustrojów. Dlatego też zachęcamy, aby zadanie to powierzyć specjalistom.

One Trap Andrzej Ziółkowski
Siedziba:
Browarna 34a, 82-300 Elbląg, warmińsko-mazurskie
Tel.: +48 79 436-84-38
http://www.onetrap.pl
usługi notarialne

Świadczymy wszelkiego rodzaju usługi notarialne, jak sporządzanie odpisów, wypisów, sprawozdań, pełnomocnictw oraz innych druków, które muszą mieć charakter druku urzędowego aby być respektowane przez organa administracji publicznej. Przyjmujemy w swojej kancelarii położonej w samym centrum Konstancina, dzięki czemu możliwy jest dogodny dojazd.

Kancelaria Notarialna, Patrycja Musiałowska-Uryga, Emilia Skorniewska s.c.
Siedziba:
Warszawska 51, 05-520 Konstancin-Jeziorna, mazowieckie
Tel.: +48 50 825-63-53
http://www.notariuszekonstancin.pl
Adwokat Łomża

Wspieramy zarówno osoby prywatne, jak i podmioty gospodarcze, które potrzebują pomocy w zakresie prawa karnego, rodzinnego, rzeczowego, spadkowego, cywilnego czy gospodarczego. Adwokat świadczy usługi prawne na terenie Łomży, gdzie wspiera swoich klientów w pozyskiwaniu odszkodowań i w ramach polityki cenowej.

Kancelaria Adwokacka Wojciech Lutrzykowski
Siedziba:
ul. Aleja Legionów 40/1, 18-500 Łomża, woj. podlaskie
Tel.: +48 79 477-05-34
http://www.lutrzykowski.com
Czyszczenie instalacji

Wszędzie tam, gdzie pojawia się woda, powstaje ryzyko osadzania się kamienia. Utrudnia to przepływ ciepła, dlatego niezbędne jest czyszczenie instalacji. Nasza spółka podejmuje się takich zleceń przy wykorzystaniu technologii DALMIX, która jest całkowicie bezpieczna i nie powoduje usunięcia ocynkowania z rur.

Chemiczne Czyszczenie PL s.c.
Siedziba:
ul. Sobieskiego 22, 05-080 Izabelin, mazowieckie
Tel.: +48 53 333-88-73
http://chemiczneczyszczenie.pl
Odbiór lokalu przez sanepid

Niewiele właścicieli restauracji oraz innego rodzaju działalności zdaje sobie sprawę, jak istotne jest spełnienie wszystkich wymagań urzędów przed otworzeniem drzwi dla Klientów. Na naszej stronie internetowej można dowiedzieć się na czym polega odbiór lokalu przez Sanepid, a także jakie można ponieść konsekwencje prawne jeżeli przepisy nie zostaną spełnione.

Kontrola z Sanepidu
Siedziba:
Tadeusza Kościuszki 27/63, 82-300 Elbląg, warmińsko-mazurskie
Tel.: +48 51 591-43-88
http://kontrolazsanepidu.pl
Notariusz

Zajmujemy się sporządzaniem dokumentów urzędowych. Oferujemy pomoc w zakresie sporządzania oświadczeń i aktów oraz protestów weksli, a także spisywania protokołów. Przechowujemy papiery wartościowe, pieniądze i dane, znajdujące się na nośniku informatycznym. Pełna lista wykonywanych przez nas czynności dostępna jest na naszej stronie internetowej.

Anna Osman-Sorek Notariusz Kancelaria Notarialna
Siedziba:
Piwna 3, 91-003 Łódź, łódzkie
Tel.: +48 60 450-94-74
http://www.notariusz-lodz.eu
2012 www.laprovence.pl