Rekiny biznesu

Znajdź kontrahenta godnego zaufania!

przemysł

Konstrukcje stalowe Śląsk

Jedną ze specjalności naszej firmy są konstrukcje stalowe. Śląsk jest obszarem naszej działalności, dlatego szczególnie zapraszamy do współpracy Klientów z tego regionu. Nasze konstrukcje stalowe są stabilne i wytrzymałe, dlatego serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej ciekawej oferty!

Zakład Produkcyjno-Usługowy ANMAR
Siedziba:
Łanowa 9, 44-141 Gliwice, śląskie
Tel.: +48 32 232-96-22
http://anmar-gliwice.com.pl
Oferta hydrauliki siłowej

Nasza oferta hydrauliki siłowej jest wyjątkowo atrakcyjna - przekonali się o tym wszyscy ci, którzy do tej pory z niej skorzystali. Jeżeli cenisz sobie doskonałej klasy sprzęt i chcesz nawiązać współpracę z profesjonalną firmą, jesteśmy gotowi sprostać Twoim oczekiwaniom. Najlepsza oferta hydrauliki siłowej czeka na Ciebie właśnie u nas.

Ponar Lubań
Siedziba:
Gazowa 4, 59-800 Lubań, dolnośląskie
Tel.: +48 75 721-53-82
http://ponar-luban.pl
Nitonakrętki

Każda z tych firm szybko się reflektuje, że jednym z najlepszych rozwiązań jest zakup takich urządzeń, jak Nitonakrętki. To urządzenie może być ręczne i pneumatyczne. To jednak nie koniec rozróżnień, w tym wszystkim nie chodzi o cenę, ale o cel, o sposób działania. Niektóre są wyłącznie przeznaczone na nitonakrętki, inne natomiast zajmują się zupełnie innymi sprawami.

Wojtech s.c.
Siedziba:
Przemysłowa 16, 95-050 Konstantynów Łódzki, łódzkie
Tel.: +48 42 652-11-89
http://www.wojtech.com.pl
Drzwi przeciwpożarowe, ppoż, EI30 i EI60 - Psofix

Polecamy naszą ofertę, w ramach której znajdziecie najlepsze drzwi przeciwpożarowe, jakie wykorzystywane są w różnego typu przedsiębiorstwach czy zakładach produkcyjnych. Przygotowane przez nas rozwiązania pozwalają na zapewnienie właściwego bezpieczeństwa dla osób przebywających w danych obiektach.

PHU PSOFIX Jacek Zielonka
Siedziba:
Myśliwska 13, 41-800 Zabrze, śląskie
Tel.: +48 32 721-85-71
http://psofix.pl
Konstrukcje hal

Dziś wiele firm wykonuje konstrukcje stalowe. Producent ZWM to firma z doświadczeniem oraz atrakcyjną ofertą, którą kieruje do klientów biznesowych oraz indywidualnych. W naszej ofercie są takie konstrukcje stalowe hal, jak ogrodzenia przemysłowe i na posesje. Polecamy również skorzystanie z usług malowania proszkowego.

Zakład Wyrobów Metalowych Dojnikowscy
Siedziba:
Majerskiego 8, 16-400 Suwałk, podlaskie
Tel.: +48 87 566-42-03
http://www.zwmdojnikowscy.pl
Wentylatory dachowe

Dla wszystkich obiektów średniej wysokości (między innymi hal produkcyjnych, trafostacji, przepompowni etc.) przygotowany fantastyczne wentylatory dachowe hybrydowe z tłumikami akustycznymi. Zapewniają one odprowadzenie ciepła i prawidłową wymianę powietrza w obiekcie, w którym nie ma możliwości zastosowania instalacji naturalnej. Klimawent zaprasza.

Klimawent
Siedziba:
Chwaszczyńska 194, 81-571 Gdynia, pomorskie
Tel.: +48 58 629-64-80
http://www.klimawent.com.pl
Domek holenderski

Jedna cegła kosztuje tyle, inna cegła kosztuje tyle, a klinkier to już w ogóle... Ile więc musimy mieć pieniędzy, aby nasz wybudować domek w górach? Wynajem takiej siedziby jest znacznie bardziej opłacalny. Lepiej jeśli chcielibyśmy trochę zaoszczędzić i zamiast budować, kupić domek holenderski i postawić go w górach.

Niko Jerzy Stawecki
Siedziba:
Gołaszyn 41b, 67-124 Nowe Miasteczko, lubuskie
Tel.: +48 60 155-55-26
http://domki-holenderskie.eu
Komornik Bydgoszcz

Profesjonalny komornik sądowy w Bydgoszczy zaprasza do współpracy. Rzetelne i skuteczne działania, całkowicie zgodne z prawem - to właśnie w taki sposób pracuje ten doświadczony specjalista. Korzystając z jego usług możesz liczyć na pełne zaangażowanie włożone w pracę, profesjonalną pomoc oraz odpowiednie podejście.

Komornik sądowy Michał Popiel
Siedziba:
Obrońców Bydgoszczy 8/4, 85-054 Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
Tel.: +48 52 322-28-27
http://bydgoszcz7.komornik.pl
Recykling kabli miedzianych i aluminiowych

Recykling kabli to jeden ze sposobów na odzyskanie zawartych w nich metali kolorowych. W naszej firmie przeprowadzamy specjalistyczny recykling kabli, który poprzedzony jest ich skupem po atrakcyjnych cenach. Posiadamy odpowiednią wiedzę i doświadczenie, by zaoferować Państwu usługi najwyższej jakości.

Propet Recycling
Siedziba:
Armii Krajowej 12, 63-900 Rawicz, wielkopolskie
Tel.: +48 65 545-11-02
http://www.propet.pl
prawnik Gdańsk

Działalność prowadzona w kancelarii adwokackiej Haber & Haber opiera się na udzielaniu porad z obszaru prawa karnego, cywilnego jak i rodzinnego. Prawnicy, którzy odbyli długoletnią praktykę, zajmują się więc głownie sprawami rodzinnymi i spadkowymi, gospodarczymi, doradztwem biznesowym czy mediacjami. Dlatego też tak ważnym elementem w każdej sprawie jest prawnik. Gdańsk z kolei jest siedzibą naszej kancelarii.

HABER & HABER Kancelaria Adwokacka
Siedziba:
Kalinowa 43/1, 80-177 Gdańsk, pomorskie
Tel.: +48 50 613-45-03
http://haberihaber.pl
Obsługa prawna firm

Towarzyszymy podmiotom gospodarczym oraz osobom fizycznym. Pomagamy klientom przejść przez różne sytuacje życiowe, takie jak rozwód czy formalności związane z otrzymaniem lub zrzeczeniem się spadku. Jeśli potrzebują Państwo pomocy adwokata w okolicach Fordonu, nasza obsługa prawna firm działa w Bydgoszczy.

Kancelaria Radcy Prawnego Adam Amenda
Siedziba:
Twardzickiego 62/2A, 85-791 Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
Tel.: +48 50 425-77-57
http://kancelaria-amenda.pl
windykacja Lublin

Nasza kancelaria z Lublina to miejsce, gdzie zajmujemy się świadczeniem kompleksowych usług dla naszych klientów. Zajmujemy się między innymi windykacją zadłużeń od osób fizycznych i podmiotów gospodarczych. Działamy między innymi dla przedsiębiorców, którzy chcą ściągnąć należności od swoich dłużników.

Kancelaria Radcy Prawnego Radosław Śliżewski - RS Prawnik
Siedziba:
Chopina 17/2, 20-023 Lublin, lubelskie
Tel.: +48 50 251-83-00
http://rsprawnik.pl
Prawnik Katowice

Znajdująca się w Katowicach kancelaria prawna to zespół adwokatów i radców prawnych zajmujących się kompleksową obsługą zarówno klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw. Każdy zatrudniony w niej prawnik udziela porad prawnych, sporządza wzory dokumentów i ekspertyzy, a także reprezentuje klientów przed sądem oraz urzędami.

DBWP Kancelaria Radców Prawnych Dorf-Burke, Wałga-Pilor Sp. p.
Siedziba:
Krakowska 25, 43-190 Mikołów, śląskie
Tel.: +48 32 355-87-23
http://www.dbwp.pl
Odsprzedaż energii elektrycznej

Jeśli chcecie Państwo znaleźć skuteczne i sprawdzone sposoby na oszczędzanie na rachunkach zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, w ramach której znajdziecie Państwo najciekawsze oferty na sprzedaż energii elektrycznej dla gospodarstw domowych, a także dla małych i średnich przedsiębiorstw. Zapraszamy.

Respect Energy S.A.
Siedziba:
Ludwika Rydygiera 8, 01-793 Warszawa, mazowieckie
Tel.: +48 79 939-43-58
http://respect.energy
kancelaria radcy prawnego

Świadczona przez nas pomoc obejmuje zakres zarówno Kodeksu Handlowego, jak również postępowania cywilne, administracyjne czy w sądzie rodzinnym. Nasza kancelaria radcy prawnego z Warszawy zajmuje się zarówno obsługą przedsiębiorstw, jak i prowadzeniem spraw rozwodowych, o podział majątku, spadkowych i postępowań odszkodowawczych.

Kancelaria Radcy Prawnego Krzysztof Bogusz
Siedziba:
Al.Bohaterów Września 9, 00-973 Warszawa, mazowieckie
Tel.: +48 79 255-99-39
http://www.kancelariabogusz.pl
Radca prawny

Nasza kancelaria zajmuje się sprawami spadkowymi, administracyjnymi, gospodarczymi, rodzinnymi, karnymi, itd. Radca prawny sporządzi konieczne pisma czy pozwy i będzie reprezentował Państwa przed organami państwowymi, urzędami i sądami wszystkich instancji. Reprezentujemy naszych klientów na terenie całej Polski.

Kancelaria Radcy Prawnego Aleksandra Lisiecka
Siedziba:
Pułaskiego 8/16, 81-368 Gdynia, pomorskie
Tel.: +48 51 008-36-86
http://kancelaria-ll.pl
Radca prawny Kraków

W różnego rodzaju kodeksach napotkać można na zapisy, które mogą być na pierwszy rzut oka niezrozumiałe. Wówczas skorzystać można z pomocy osoby, jaką jest radca prawny. Jego zadaniem jest wyjaśnienie zawiłości w sposób przejrzysty i jasny. Takie osoby znajdziesz w naszej kancelarii ulokowanej w Krakowie.

Sabuda Sawiński Adwokaci i Radcowie Prawni s.c.
Siedziba:
Mazowiecka 2/1, 30-036 Kraków, małopolskie
Tel.: +48 12 354-91-15
http://sabuda-sawinski.pl
Negocjacje ugodowe

Nie zawsze sprawa dotycząca długu musi mieć swój finał w sądzie. Radca prowadzi również negocjacje ugodowe. Ustala warunki, pomaga w procesie wykreślenia z bazy dłużników. Na życzenie klienta prowadzi prowadzi postępowania o zwrot należności zajętych przez komorników. Podejmuje stosowne działania na terenie Polski i Europy.

Sprzeciw Długom
Siedziba:
Aleja Pokoju 7, 42-200 Częstochowa, śląskie
Tel.: +48 88 139-76-39
http://www.sprzeciwdlugom.pl
2012 www.laprovence.pl