Rekiny biznesu

Znajdź kontrahenta godnego zaufania!

przemysł

Konstrukcje stalowe Śląsk

Jedną ze specjalności naszej firmy są konstrukcje stalowe. Śląsk jest obszarem naszej działalności, dlatego szczególnie zapraszamy do współpracy Klientów z tego regionu. Nasze konstrukcje stalowe są stabilne i wytrzymałe, dlatego serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej ciekawej oferty!

Zakład Produkcyjno-Usługowy ANMAR
Siedziba:
Łanowa 9, 44-141 Gliwice, śląskie
Tel.: +48 32 232-96-22
http://anmar-gliwice.com.pl
Fabet | Zbiorniki przeciwpożarowe

Każdy prezes firmy - szczególnie produkcyjnej wie, jak ważne są odpowiednio zlokalizowane zbiorniki przeciwpożarowe będące gwarantem szybkiej i sprawnej akcji ratowniczej w razie takiej konieczności. Aby ułatwić budowę tego typu basenów, firma Fabet oferuje prefabrykowane zbiorniki przeciwpożarowe wykonane z żelbetu.

Fabet Sp. z o.o.
Siedziba:
Zakładowa 15, 62-510 Konin, wielkopolskie
Tel.: +48 63 249-11-66
http://www.fabet.eu
Oferta hydrauliki siłowej

Nasza oferta hydrauliki siłowej jest wyjątkowo atrakcyjna - przekonali się o tym wszyscy ci, którzy do tej pory z niej skorzystali. Jeżeli cenisz sobie doskonałej klasy sprzęt i chcesz nawiązać współpracę z profesjonalną firmą, jesteśmy gotowi sprostać Twoim oczekiwaniom. Najlepsza oferta hydrauliki siłowej czeka na Ciebie właśnie u nas.

Ponar Lubań
Siedziba:
Gazowa 4, 59-800 Lubań, dolnośląskie
Tel.: +48 75 721-53-82
http://www.ponar-luban.pl
Nitonakrętki

Każda z tych firm szybko się reflektuje, że jednym z najlepszych rozwiązań jest zakup takich urządzeń, jak Nitonakrętki. To urządzenie może być ręczne i pneumatyczne. To jednak nie koniec rozróżnień, w tym wszystkim nie chodzi o cenę, ale o cel, o sposób działania. Niektóre są wyłącznie przeznaczone na nitonakrętki, inne natomiast zajmują się zupełnie innymi sprawami.

Wojtech
Siedziba:
Morgowa 9, 91-223 Łódź, łódzkie
Tel.: +48 42 652-11-89
http://www.wojtech.com.pl
Kwiaty sztuczne

Kwiaty sztuczne bardzo często są utożsamiane z marną imitacją natury. Dlatego zdziwi Państwa, że oferowane przez nas kwiaty są sztuczne. Wyglądają bowiem bardzo realistyczne. Efekt ten został osiągnięty dzięki użyciu do ich produkcji materiałów najwyższej jakości. Nasze kwiaty sztuczne na pewno Państwa zachwycą!

F.H.U. Karmon-Decor s.c.
Siedziba:
Jakubowska 28, 03-902 Warszawa, mazowieckie
Tel.: +48 22 616-31-68
http://www.karmon-decor.pl
Drzwi przeciwpożarowe, ppoż, EI30 i EI60 - Psofix

Polecamy naszą ofertę, w ramach której znajdziecie najlepsze drzwi przeciwpożarowe, jakie wykorzystywane są w różnego typu przedsiębiorstwach czy zakładach produkcyjnych. Przygotowane przez nas rozwiązania pozwalają na zapewnienie właściwego bezpieczeństwa dla osób przebywających w danych obiektach.

PHU PSOFIX Jacek Zielonka
Siedziba:
Myśliwska 13, 41-800 Zabrze, śląskie
Tel.: +48 32 721-85-71
http://psofix.pl
http://www.budmax-stalkwasoodporna.pl/kwasoodporna-stal-nierdzewna.php

Firma Budmax oferuje Państwu najwyższej jakości wyroby hutnicze, wykonane między innymi z kwasoodpornej stali nierdzewnej, wykazującej się znakomitymi właściwościami antykorozyjnymi oraz odpornością na działanie kwasów. Proponujemy produkty dla przemysłu samochodowego, chemicznego, budownictwa i innych.

Budmax Sp z o. o.
Siedziba:
Źródlana 9, 85-444 Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
Tel.: +48 52 524-03-15
http://www.budmax-stalkwasoodporna.pl
Konstrukcje hal

Dziś wiele firm wykonuje konstrukcje stalowe. Producent ZWM to firma z doświadczeniem oraz atrakcyjną ofertą, którą kieruje do klientów biznesowych oraz indywidualnych. W naszej ofercie są takie konstrukcje stalowe hal, jak ogrodzenia przemysłowe i na posesje. Polecamy również skorzystanie z usług malowania proszkowego.

Zakład Wyrobów Metalowych Dojnikowscy
Siedziba:
Majerskiego 8, 16-400 Suwałk, Podlaskie
Tel.: +48 87 566-42-03
http://www.zwmdojnikowscy.pl
Wentylatory dachowe

Dla wszystkich obiektów średniej wysokości (między innymi hal produkcyjnych, trafostacji, przepompowni etc.) przygotowany fantastyczne wentylatory dachowe hybrydowe z tłumikami akustycznymi. Zapewniają one odprowadzenie ciepła i prawidłową wymianę powietrza w obiekcie, w którym nie ma możliwości zastosowania instalacji naturalnej. Klimawent zaprasza.

Klimawent
Siedziba:
Chwaszczyńska 194, 81-571 Gdynia, pomorskie
Tel.: +48 58 629-64-80
http://www.klimawent.com.pl
Przenośniki - taśmowe

W asortymencie naszego przedsiębiorstwa znajdują się najlepsze przenośniki taśmowe, dostępne w bardzo atrakcyjnych oraz korzystnych cenach. Gwarantujemy ich funkcjonalność, praktyczność w zastosowaniu i niezawodność w każdej sytuacji. Zainteresowany? Zapraszamy zatem do bliższego zapoznania się z naszą ofertą!

ZUMEC Zakład Urządzeń Mechanicznych Eugeniusz Cieśla
Siedziba:
Trawniki 37, 32-860 Czchów, małopolskie
Tel.: +48 14 663-64-44
http://www.zumec.com.pl
Domek holenderski

Jedna cegła kosztuje tyle, inna cegła kosztuje tyle, a klinkier to już w ogóle... Ile więc musimy mieć pieniędzy, aby nasz wybudować domek w górach? Wynajem takiej siedziby jest znacznie bardziej opłacalny. Lepiej jeśli chcielibyśmy trochę zaoszczędzić i zamiast budować, kupić domek holenderski i postawić go w górach.

Niko
Siedziba:
ul. Gołaszyn 41b, 67-124 Nowe Miasteczko, woj. Lubuskie
Tel.: +48 60 155-55-26
http://domki-holenderskie.eu
Mikroskopy piórowe

Jako firma posiadająca ogromne doświadczenie w branży przemysłowej, przedsiębiorstwo Komplex 90 może zaoferować swoim Klientom usługi na najwyższym poziomie. Wykonujemy badania wizualne z zastosowaniem takiego sprzętu jak mikroskopy piórowe. Bez trudu ocenimy złącza po spajaniu, a także inne parametry.

Komplex 90 Badanie Materiałów Sp. z o.o.
Siedziba:
Pszczyńska 167, 43-175 Wyry, śląskie
Tel.: +48 50 710-66-29
http://www.komplex90.pl
Polioksymetylen

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z oferowanymi na naszej stronie produktami. Ekonit Sp. z o.o. Sp. k. jest firmą oferującą wysokiej jakości artykuły przemysłowe, jak ceratki PTFE oraz tworzywa sztuczne (na przykład termoplast polioksymetylen). Wybierz niezbędne w codziennej pracy produkty i ciesz się ich właściwościami.

Ekonit Sp. z o.o. Sp. k.
Siedziba:
Inżyniera Stefana Skrzywana 5/7, 93-588 Łódź, łódzkie
Tel.: +48 42 683-05-45
http://www.ekonit.pl
http://gabionex.pl

Ogrodzenia gabionowe cechują się ogromną wytrzymałością i stabilnością. Wspaniale znoszą nieprzyjazne warunki atmosferyczne, takie jak śniegi, silne wiatry, czy deszcze. Nasze ogrodzenia gabionowe są zachowują swoje unikalne, surowe piękno nawet po wielu latach, dzięki czemu są bardzo cenionym produktem.

Gabionex Wilczek
Siedziba:
Strzelców Bytomskich 2, 44-109 Gliwice, śląskie
Tel.: +48 50 080-46-04
http://www.gabionex.pl
Malowanie metali

W zakres świadczonych przez nas usług wchodzi między innymi malowanie metali na terenie Gdańska przy wykorzystaniu zaawansowanych technologicznie maszyn. Oferujemy także walcowanie i wiele innych. Zapraszamy serdecznie do współpracy oraz zapoznania się z naszą pełną ofertą na witrynie internetowej. Gwarantujemy profesjonalną obsługę klienta.

KAPEO Laser Sp. z o.o.
Siedziba:
Magnacka 4, 80-180 Kowale, pomorskie
Tel.: +48 58 685-41-81
http://kapeolaser.pl
producent sprężyn

Jako doświadczony producent sprężyn pragniemy Państwu zaoferować nasze profesjonalne usługi. Zróżnicowana oferta powoduje, że każdy znajdzie odpowiedni dla siebie model, dopasowany do konkretnej fukcji. Zapewniamy staranne i dokładne wykonanie każdego elementu. Po więcej szczegółów zapraszamy na naszą stronę internetową.

Wyszkowska Fabryka Sprężyn \"METALURGIA\" Sp. z o.o.
Siedziba:
Lotników 2, 07-201 Wyszków, mazowieckie
Tel.: +48 29 742-20-75
http://www.wfs-metalurgia.com.pl
Dezynfekcja

Niejednokrotnie, przygotowując obiekt do funkcjonalności, należy dokonać profesjonalnej dezynfekcji. Jest to czyszczenie szczegółowe, pozwalające pozbyć się nie tylko widocznych dla okaz zabrudzeń, ale też niewidocznych i niedostrzegalnych drobnoustrojów. Dlatego też zachęcamy, aby zadanie to powierzyć specjalistom.

One Trap Andrzej Ziółkowski
Siedziba:
Browarna 34a, 82-300 Elbląg, warmińsko-mazurskie
Tel.: +48 79 436-84-38
http://www.onetrap.pl
usługi notarialne

Świadczymy wszelkiego rodzaju usługi notarialne, jak sporządzanie odpisów, wypisów, sprawozdań, pełnomocnictw oraz innych druków, które muszą mieć charakter druku urzędowego aby być respektowane przez organa administracji publicznej. Przyjmujemy w swojej kancelarii położonej w samym centrum Konstancina, dzięki czemu możliwy jest dogodny dojazd.

Kancelaria Notarialna, Patrycja Musiałowska-Uryga, Emilia Skorniewska s.c.
Siedziba:
Warszawska 51, 05-520 Konstancin-Jeziorna, mazowieckie
Tel.: +48 50 825-63-53
http://www.notariuszekonstancin.pl
2012 www.laprovence.pl