Rekiny biznesu

Znajdź kontrahenta godnego zaufania!

przemysł

Konstrukcje stalowe Śląsk

Jedną ze specjalności naszej firmy są konstrukcje stalowe. Śląsk jest obszarem naszej działalności, dlatego szczególnie zapraszamy do współpracy Klientów z tego regionu. Nasze konstrukcje stalowe są stabilne i wytrzymałe, dlatego serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej ciekawej oferty!

Zakład Produkcyjno-Usługowy ANMAR
Siedziba:
Łanowa 9, 44-141 Gliwice, śląskie
Tel.: +48 32 232-96-22
http://anmar-gliwice.com.pl
Oferta hydrauliki siłowej

Nasza oferta hydrauliki siłowej jest wyjątkowo atrakcyjna - przekonali się o tym wszyscy ci, którzy do tej pory z niej skorzystali. Jeżeli cenisz sobie doskonałej klasy sprzęt i chcesz nawiązać współpracę z profesjonalną firmą, jesteśmy gotowi sprostać Twoim oczekiwaniom. Najlepsza oferta hydrauliki siłowej czeka na Ciebie właśnie u nas.

Ponar Lubań
Siedziba:
Gazowa 4, 59-800 Lubań, dolnośląskie
Tel.: +48 75 721-53-82
http://ponar-luban.pl
Nitonakrętki

Każda z tych firm szybko się reflektuje, że jednym z najlepszych rozwiązań jest zakup takich urządzeń, jak Nitonakrętki. To urządzenie może być ręczne i pneumatyczne. To jednak nie koniec rozróżnień, w tym wszystkim nie chodzi o cenę, ale o cel, o sposób działania. Niektóre są wyłącznie przeznaczone na nitonakrętki, inne natomiast zajmują się zupełnie innymi sprawami.

Wojtech s.c.
Siedziba:
Przemysłowa 16, 95-050 Konstantynów Łódzki, łódzkie
Tel.: +48 42 652-11-89
http://www.wojtech.com.pl
Drzwi przeciwpożarowe, ppoż, EI30 i EI60 - Psofix

Polecamy naszą ofertę, w ramach której znajdziecie najlepsze drzwi przeciwpożarowe, jakie wykorzystywane są w różnego typu przedsiębiorstwach czy zakładach produkcyjnych. Przygotowane przez nas rozwiązania pozwalają na zapewnienie właściwego bezpieczeństwa dla osób przebywających w danych obiektach.

PHU PSOFIX Jacek Zielonka
Siedziba:
Myśliwska 13, 41-800 Zabrze, śląskie
Tel.: +48 32 721-85-71
http://psofix.pl
Konstrukcje hal

Dziś wiele firm wykonuje konstrukcje stalowe. Producent ZWM to firma z doświadczeniem oraz atrakcyjną ofertą, którą kieruje do klientów biznesowych oraz indywidualnych. W naszej ofercie są takie konstrukcje stalowe hal, jak ogrodzenia przemysłowe i na posesje. Polecamy również skorzystanie z usług malowania proszkowego.

Zakład Wyrobów Metalowych Dojnikowscy
Siedziba:
Majerskiego 8, 16-400 Suwałk, podlaskie
Tel.: +48 87 566-42-03
http://www.zwmdojnikowscy.pl
Wentylatory dachowe

Dla wszystkich obiektów średniej wysokości (między innymi hal produkcyjnych, trafostacji, przepompowni etc.) przygotowany fantastyczne wentylatory dachowe hybrydowe z tłumikami akustycznymi. Zapewniają one odprowadzenie ciepła i prawidłową wymianę powietrza w obiekcie, w którym nie ma możliwości zastosowania instalacji naturalnej. Klimawent zaprasza.

Klimawent
Siedziba:
Chwaszczyńska 194, 81-571 Gdynia, pomorskie
Tel.: +48 58 629-64-80
http://www.klimawent.com.pl
Domek holenderski

Jedna cegła kosztuje tyle, inna cegła kosztuje tyle, a klinkier to już w ogóle... Ile więc musimy mieć pieniędzy, aby nasz wybudować domek w górach? Wynajem takiej siedziby jest znacznie bardziej opłacalny. Lepiej jeśli chcielibyśmy trochę zaoszczędzić i zamiast budować, kupić domek holenderski i postawić go w górach.

Niko Jerzy Stawecki
Siedziba:
Gołaszyn 41b, 67-124 Nowe Miasteczko, lubuskie
Tel.: +48 60 155-55-26
http://domki-holenderskie.eu
Komornik Bydgoszcz

Profesjonalny komornik sądowy w Bydgoszczy zaprasza do współpracy. Rzetelne i skuteczne działania, całkowicie zgodne z prawem - to właśnie w taki sposób pracuje ten doświadczony specjalista. Korzystając z jego usług możesz liczyć na pełne zaangażowanie włożone w pracę, profesjonalną pomoc oraz odpowiednie podejście.

Komornik sądowy Michał Popiel
Siedziba:
Obrońców Bydgoszczy 8/4, 85-054 Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
Tel.: +48 52 322-28-27
http://bydgoszcz7.komornik.pl
Kredyt we frankach

Jeszcze niedawno wielu specjalistów finansowych uważało szwajcarską walutę jako stabilną i bezpieczną dla inwestycji. Ostatnie kryzysy ekonomiczne sprawiły, że wartość CHF wzrosła. Wiele osób, które wzięły kredyt we frankach nie wie, co robić dalej. Zadaniem naszej kancelarii adwokackiej jest rozwiązanie tego problemu i udzielanie porad prawnych związanych z tym zagadnieniem.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Tomasz Borowiec
Siedziba:
Wita Stwosza 20A/3, 02-661 Warszawa, mazowieckie
Tel.: +48 66 213-97-09
http://www.pomocfrankowiczom.eu
Recykling kabli miedzianych i aluminiowych

Recykling kabli to jeden ze sposobów na odzyskanie zawartych w nich metali kolorowych. W naszej firmie przeprowadzamy specjalistyczny recykling kabli, który poprzedzony jest ich skupem po atrakcyjnych cenach. Posiadamy odpowiednią wiedzę i doświadczenie, by zaoferować Państwu usługi najwyższej jakości.

Propet Recycling
Siedziba:
Armii Krajowej 12, 63-900 Rawicz, wielkopolskie
Tel.: +48 65 545-11-02
http://www.propet.pl
prawnik Gdańsk

Działalność prowadzona w kancelarii adwokackiej Haber & Haber opiera się na udzielaniu porad z obszaru prawa karnego, cywilnego jak i rodzinnego. Prawnicy, którzy odbyli długoletnią praktykę, zajmują się więc głownie sprawami rodzinnymi i spadkowymi, gospodarczymi, doradztwem biznesowym czy mediacjami. Dlatego też tak ważnym elementem w każdej sprawie jest prawnik. Gdańsk z kolei jest siedzibą naszej kancelarii.

HABER & HABER Kancelaria Adwokacka
Siedziba:
Kalinowa 43/1, 80-177 Gdańsk, pomorskie
Tel.: +48 50 613-45-03
http://haberihaber.pl
Obsługa prawna firm

Towarzyszymy podmiotom gospodarczym oraz osobom fizycznym. Pomagamy klientom przejść przez różne sytuacje życiowe, takie jak rozwód czy formalności związane z otrzymaniem lub zrzeczeniem się spadku. Jeśli potrzebują Państwo pomocy adwokata w okolicach Fordonu, nasza obsługa prawna firm działa w Bydgoszczy.

Kancelaria Radcy Prawnego Adam Amenda
Siedziba:
Twardzickiego 62/2A, 85-791 Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
Tel.: +48 50 425-77-57
http://kancelaria-amenda.pl
windykacja Lublin

Nasza kancelaria z Lublina to miejsce, gdzie zajmujemy się świadczeniem kompleksowych usług dla naszych klientów. Zajmujemy się między innymi windykacją zadłużeń od osób fizycznych i podmiotów gospodarczych. Działamy między innymi dla przedsiębiorców, którzy chcą ściągnąć należności od swoich dłużników.

Kancelaria Radcy Prawnego Radosław Śliżewski - RS Prawnik
Siedziba:
Chopina 17/2, 20-023 Lublin, lubelskie
Tel.: +48 50 251-83-00
http://rsprawnik.pl
Prawnik Katowice

Znajdująca się w Katowicach kancelaria prawna to zespół adwokatów i radców prawnych zajmujących się kompleksową obsługą zarówno klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw. Każdy zatrudniony w niej prawnik udziela porad prawnych, sporządza wzory dokumentów i ekspertyzy, a także reprezentuje klientów przed sądem oraz urzędami.

DBWP Kancelaria Radców Prawnych Dorf-Burke, Wałga-Pilor Sp. p.
Siedziba:
ul.Krakowska 25, 43-190 Mikołów, śląskie
Tel.: +48 32 355-87-23
http://www.dbwp.pl
2012 www.laprovence.pl