Rekiny biznesu

Znajdź kontrahenta godnego zaufania!

transport i spedycja

Wynajem busów Gdańsk

Nasza firma organizuje wynajem busów. Gdynia, Gdańsk i Sopot to miasta, w których znajdują się nasze oddziały. To tutaj wypożyczamy naszym klientom nasze wysokiej jakości pojazdy. Gwarantujemy, że są one systematycznie sprawdzane przez naszych mechaników. Jeśli wynajem samochodów w Gdyni to tylko z naszą firmą!

Firma Handlowo-Usługowa AutoFest
Siedziba:
Wielkopolska 180, 81-534 Gdynia, pomorskie
Tel.: +48 58 629-30-30
http://www.autofest.pl
Pewny Parking przy lotnisku w Pyrzowicach

Jeśli potrzebny jest Wam sprawdzony i pewny parking lotnisko Pyrzowice to miejsce, gdzie zlokalizowany został nasz plac. Dzięki nam możliwe jest zapewnienie właściwej ochrony i bezpieczeństwa pojazdom osób, jakie obecnie znajdują się w podróży. Możecie u nas pozostawić swój samochód aż do Waszego powrotu.

Agnieszka Sikora Pewny Parking
Siedziba:
Kolejowa 25, 42-625 Pyrzowice, śląskie
Tel.: +48 66 838-73-64
http://www.parkingwpyrzowicach.com.pl
Wypożyczalnia samochodów Gdańsk

Nasz firma oferuje kompleksowy wynajem samochodów. Gdańsk i w ogóle region pomorski posiada wiele wypożyczalni aut więc dlaczego warto przyjść do nas? Nowoczesne, niezawodne pojazdy, fachowa, nastawiona na potrzeby klienta obsługa oraz bardzo atrakcyjne ceny to nasze główne zalety. Każdego, kto nie wierzy w nasze zapewnienia zapraszamy do osobistego sprawdzenia naszej oferty.

Panek S.A.
Siedziba:
Kościuszki 10, 80-451 Gdańsk, pomorskie
Tel.: +48 50 981-12-11
http://www.ipanek.pl
Taśma klejąca

Firma Deja Vu specjalizuje się w produkcji folii stretch i bąbelkowej. Uzupełnieniem naszego asortymentu są taśmy pakowe. Oferujemy taśmę standardowych wymiarach z klejem akrylowym, solventowym naturalnym oraz z klejem Vibac. Prowadzimy zarówno sprzedaż hurtową, jak i detaliczną, gwarantujemy konkurencyjne, podlegające negocjacjom ceny.

Deja Vu Jolanta Woźniak
Siedziba:
Polna 35, 63-200 Jarocin, wielkopolskie
Tel.: +48 53 128-35-31
http://taniafolia.com.pl
Transport Polska Niemcy

Propozycja naszej firmy obejmuje między innymi profesjonalny transport międzynarodowy na trasie Polska-Niemcy, Holandia-Polska, jak również do innych krajów, czy też na terenie naszego. Flota pojazdów, którą oddajemy do Państwa dyspozycji jest niezwykle szeroka, dlatego każdy z Państwa znajdzie tutaj pojazd odpowiedni do swoich potrzeb. Zapraszamy na stronę http://www.wamako.pl/.

Wamako Sp. z o.o.
Siedziba:
Gdańska 27K, 83-034 Trąbki Wielkie, pomorskie
Tel.: +48 58 692-80-81
http://www.wamako.pl
www.monikabus.com

Rozglądacie się Państwo za firmą, która zapewni Wam stabilizację w zakresie zarówno podróżowania, jak i transportu poszczególnych przedmiotów do Anglii? W Monika Bus dostarczamy zarówno przesyłki kurierskie i paczki, jak i umożliwiamy przewóz osób i zwierząt. Z nami zawsze będziecie Państwo na czas.

Monika Bus Sp. z o.o.
Siedziba:
Popiełuszki 36/7, 37-450 Stalowa Wola, podkarpackie
Tel.: +48 60 225-80-07
http://monikabus.com
Spedycja morska - http://www.interfracht.pl

Jedną z najczęściej wykorzystywanych dróg przewozu z całą pewnością jest spedycja morska. Technika ta bowiem, świadczona przez firmę Interfracht pozwala na transport ładunków ponadnormatywnych oraz oznaczonych jako szybko psujące się. Zachęcamy do zapoznania się z naszą niezwykle rozbudowaną ofertą.

Interfracht Co. Int. Air Freight
Siedziba:
Al. Krakowska 264, 02-210 Warszawa, mazowieckie
Tel.: +48 60 133-51-11
http://interfracht.pl
Książeczki do modlitw

Jako internetowy sklep z dewocjonaliami polecamy artykuły dedykowane kandydatom do pierwszej komunii, choć nie tylko. W sprzedaży znajdują się m.in. piękne różańce i efektownie oprawione książeczki do modlitw. Białe są dla dziewcząt, a czarne dla chłopców. Polecamy także pięknie wydane Pisma Święte - idealne na upominek.

ART CHRISTIANA
Siedziba:
Czecha 2a/40, 42-200 Częstochowa, śląskie
Tel.: +48 66 830-78-30
http://www.upominkireligijne.pl
2012 www.laprovence.pl