Rekiny biznesu

Znajdź kontrahenta godnego zaufania!

transport i spedycja

Wynajem busów Gdańsk

Nasza firma organizuje wynajem busów. Gdynia, Gdańsk i Sopot to miasta, w których znajdują się nasze oddziały. To tutaj wypożyczamy naszym klientom nasze wysokiej jakości pojazdy. Gwarantujemy, że są one systematycznie sprawdzane przez naszych mechaników. Jeśli wynajem samochodów w Gdyni to tylko z naszą firmą!

Firma Handlowo-Usługowa AutoFest
Siedziba:
Wielkopolska 180, 81-534 Gdynia, pomorskie
Tel.: +48 58 629-30-30
http://www.autofest.pl
Folia stretch

Procesy produkcyjne w naszym przedsiębiorstwie opierają się na wysokiej klasy materiałach oraz doświadczeniu i wiedzy naszej kadry. Firma Deja Vu posiada w sprzedaży wytrzymałe i mocne artykuły do zabezpieczenia produktów na paletach oraz przesyłek. W naszym asortymencie znajdą Państwo takie akcesoria jak folia stretch, termokurczliwa, jumbo, ręczna, maszynowa, pęcherzykowa oraz taśma klejąca. Prowadzimy handel detaliczny oraz hurtowy.

Deja Vu Jolanta Woźniak
Siedziba:
Polna 35, 63-200 Jarocin, wielkopolskie
Tel.: +48 53 128-35-31
http://taniafolia.com.pl
Transport Polska Niemcy

Propozycja naszej firmy obejmuje między innymi profesjonalny transport międzynarodowy na trasie Polska-Niemcy, Holandia-Polska, jak również do innych krajów, czy też na terenie naszego. Flota pojazdów, którą oddajemy do Państwa dyspozycji jest niezwykle szeroka, dlatego każdy z Państwa znajdzie tutaj pojazd odpowiedni do swoich potrzeb. Zapraszamy na stronę http://www.wamako.pl/.

Wamako Sp. z o.o.
Siedziba:
Gdańska 27K, 83-034 Trąbki Wielkie, pomorskie
Tel.: +48 58 692-80-81
http://www.wamako.pl
Darowizna fundacja

Nasza organizacja non-profit pomaga dzieciom, które znajdują się w spektrum autyzmu. Jeśli zastanawiasz się, komu przydałaby się Twoja darowizna - nasza fundacja będzie bardzo wdzięczna za wsparcie naszych działań. Dzięki pomocy finansowej jesteśmy w stanie prowadzić działania edukacyjne i grupy wsparcia dla rodziców.

Fundacja "ALEKlasa"
Siedziba:
Nowoursynowska 143K, 02-776 Warszawa, mazowieckie
Tel.: +48 73 606-39-80
http://fundacja-aleklasa.eu
Kursy z emisji głosu online

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego, gdzie znajdziesz wiele kursów dotyczących emisji oraz rozgrzewki głosu. Dodatkowo zachęcamy do zapisania się na kursy emisji głosu online, gdzie nauczymy Cię, w jaki sposób operować głosem podczas wypowiedzi oraz prezentacji. Zapisz się już dziś.

Daj sobie głos! Szkolenia i Doradztwo Katarzyna Kazańska
Siedziba:
Bartosza Głowackiego 35/60, 20-060 Lublin, lubelskie
Tel.: +48 50 925-25-48
http://dajsobieglos.pl
2012 www.laprovence.pl