Rekiny biznesu

Znajdź kontrahenta godnego zaufania!

transport i spedycja

Wynajem busów Gdańsk

Nasza firma organizuje wynajem busów. Gdynia, Gdańsk i Sopot to miasta, w których znajdują się nasze oddziały. To tutaj wypożyczamy naszym klientom nasze wysokiej jakości pojazdy. Gwarantujemy, że są one systematycznie sprawdzane przez naszych mechaników. Jeśli wynajem samochodów w Gdyni to tylko z naszą firmą!

Firma Handlowo-Usługowa AutoFest
Siedziba:
Wielkopolska 180, 81-534 Gdynia, pomorskie
Tel.: +48 58 629-30-30
http://www.autofest.pl
Folia stretch

Procesy produkcyjne w naszym przedsiębiorstwie opierają się na wysokiej klasy materiałach oraz doświadczeniu i wiedzy naszej kadry. Firma Deja Vu posiada w sprzedaży wytrzymałe i mocne artykuły do zabezpieczenia produktów na paletach oraz przesyłek. W naszym asortymencie znajdą Państwo takie akcesoria jak folia stretch, termokurczliwa, jumbo, ręczna, maszynowa, pęcherzykowa oraz taśma klejąca. Prowadzimy handel detaliczny oraz hurtowy.

Deja Vu Jolanta Woźniak
Siedziba:
Polna 35, 63-200 Jarocin, wielkopolskie
Tel.: +48 53 128-35-31
http://taniafolia.com.pl
Transport Polska Niemcy

Propozycja naszej firmy obejmuje między innymi profesjonalny transport międzynarodowy na trasie Polska-Niemcy, Holandia-Polska, jak również do innych krajów, czy też na terenie naszego. Flota pojazdów, którą oddajemy do Państwa dyspozycji jest niezwykle szeroka, dlatego każdy z Państwa znajdzie tutaj pojazd odpowiedni do swoich potrzeb. Zapraszamy na stronę http://www.wamako.pl/.

Wamako Sp. z o.o.
Siedziba:
Gdańska 27K, 83-034 Trąbki Wielkie, pomorskie
Tel.: +48 58 692-80-81
http://www.wamako.pl
Kursy z emisji głosu online

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego, gdzie znajdziesz wiele kursów dotyczących emisji oraz rozgrzewki głosu. Dodatkowo zachęcamy do zapisania się na kursy emisji głosu online, gdzie nauczymy Cię, w jaki sposób operować głosem podczas wypowiedzi oraz prezentacji. Zapisz się już dziś.

Daj sobie głos! Szkolenia i Doradztwo Katarzyna Kazańska
Siedziba:
Bartosza Głowackiego 35/60, 20-060 Lublin, lubelskie
Tel.: +48 50 925-25-48
http://dajsobieglos.pl
Ciepło systemowe

Ogrzewanie mieszkań i domów zimą to norma w naszej szerokości geograficznej, należy jednak wiedzieć, że branża ta znacząco wpływa na poziom eksploatacji zasobów naturalnych naszej planety. Dostarczając ciepło systemowe milionom rodaków, staramy się brać pod uwagę kwestię kryzysu klimatycznego i odpowiednio dostosowywać swoje działania.

Izba Gospodarcza Ciepłownictwo Polskie
Siedziba:
Migdałowa 4 lok. 22, 02-796 Warszawa, mazowieckie
Tel.: +48 22 644-70-19
http://20stopni.pl
Biuro detektywistyczne

Prowadzone przez nas biuro detektywistyczne to miejsce dla osób, które są na tak zwanym życiowym zakręcie. Podejrzenie o zdradę swojego partnera to niełatwa rzecz, dlatego nasza ekipa może to sprawdzić, a w miarę możliwości także i udokumentować. Ponadto zajmujemy się wykrywaniem podsłuchów oraz odzyskiem danych.

TD24 SP. Z O.O.
Siedziba:
Świętokrzyska 30 lok. 63, 00-116 Warszawa, mazowieckie
Tel.: +48 78 306-49-40
http://truedetective.pl
trumny kremacyjne

Jesteśmy największą w Polsce hurtownią funeralną. Posiadamy w sprzedaży trumny kremacyjne, produkty funeralne oraz urny. Jeśli chodzi o te ostatnie, to jako że mają one podtrzymywać pamięć o bliskich, zostały wykonane z granitu, który gwarantuje wytrzymałość przez długie lata. Nasi specjaliści służą radą i pomocą. Szczegóły znajdują się na naszej stronie internetowej.

Hurtownia Funero
Siedziba:
Stołeczna 99, 05-083 Feliksów, mazowieckie
Tel.: +48 72 168-19-12
http://funero.pl
Naszyjnik 7 czakr

Jedną z najefektowniejszych propozycji z oferty sklepu jest naszyjnik 7 czakr. Jego główną ozdobą jest zawieszka na której znalazły się symbole splotu słonecznego, serca, korony, trzeciego oka itp. Każdy z symboli ma inny kolor, np. niebieski, zielony, żółty lub fioletowy. Rysunki są umieszczone na okrągłej, czarnej tarczy. Dzięki takiemu kontrastowi, są bardzo widoczne.

Marcin Czyż Mandalove
Siedziba:
Reymonta 16/11, 41-902 Bytom, śląskie
Tel.: +48 78 421-60-07
http://mandalove.pl
2012 www.laprovence.pl