Rekiny biznesu

Znajdź kontrahenta godnego zaufania!

transport i spedycja

Wynajem busów Gdańsk

Nasza firma organizuje wynajem busów. Gdynia, Gdańsk i Sopot to miasta, w których znajdują się nasze oddziały. To tutaj wypożyczamy naszym klientom nasze wysokiej jakości pojazdy. Gwarantujemy, że są one systematycznie sprawdzane przez naszych mechaników. Jeśli wynajem samochodów w Gdyni to tylko z naszą firmą!

Firma Handlowo-Usługowa AutoFest
Siedziba:
Wielkopolska 180, 81-534 Gdynia, pomorskie
Tel.: +48 58 629-30-30
http://www.autofest.pl
Folia stretch

Procesy produkcyjne w naszym przedsiębiorstwie opierają się na wysokiej klasy materiałach oraz doświadczeniu i wiedzy naszej kadry. Firma Deja Vu posiada w sprzedaży wytrzymałe i mocne artykuły do zabezpieczenia produktów na paletach oraz przesyłek. W naszym asortymencie znajdą Państwo takie akcesoria jak folia stretch, termokurczliwa, jumbo, ręczna, maszynowa, pęcherzykowa oraz taśma klejąca. Prowadzimy handel detaliczny oraz hurtowy.

Deja Vu Jolanta Woźniak
Siedziba:
Polna 35, 63-200 Jarocin, wielkopolskie
Tel.: +48 53 128-35-31
http://taniafolia.com.pl
Transport Polska Niemcy

Propozycja naszej firmy obejmuje między innymi profesjonalny transport międzynarodowy na trasie Polska-Niemcy, Holandia-Polska, jak również do innych krajów, czy też na terenie naszego. Flota pojazdów, którą oddajemy do Państwa dyspozycji jest niezwykle szeroka, dlatego każdy z Państwa znajdzie tutaj pojazd odpowiedni do swoich potrzeb. Zapraszamy na stronę http://www.wamako.pl/.

Wamako Sp. z o.o.
Siedziba:
Gdańska 27K, 83-034 Trąbki Wielkie, pomorskie
Tel.: +48 58 692-80-81
http://www.wamako.pl
trumny kremacyjne

Jesteśmy największą w Polsce hurtownią funeralną. Posiadamy w sprzedaży trumny kremacyjne, produkty funeralne oraz urny. Jeśli chodzi o te ostatnie, to jako że mają one podtrzymywać pamięć o bliskich, zostały wykonane z granitu, który gwarantuje wytrzymałość przez długie lata. Nasi specjaliści służą radą i pomocą. Szczegóły znajdują się na naszej stronie internetowej.

Hurtownia Funero
Siedziba:
Stołeczna 99, 05-083 Feliksów, mazowieckie
Tel.: +48 72 168-19-12
http://funero.pl
Naszyjnik 7 czakr

Jedną z najefektowniejszych propozycji z oferty sklepu jest naszyjnik 7 czakr. Jego główną ozdobą jest zawieszka na której znalazły się symbole splotu słonecznego, serca, korony, trzeciego oka itp. Każdy z symboli ma inny kolor, np. niebieski, zielony, żółty lub fioletowy. Rysunki są umieszczone na okrągłej, czarnej tarczy. Dzięki takiemu kontrastowi, są bardzo widoczne.

Marcin Czyż Mandalove
Siedziba:
Reymonta 16/11, 41-902 Bytom, śląskie
Tel.: +48 78 421-60-07
http://mandalove.pl
2012 www.laprovence.pl