Rekiny biznesu

Znajdź kontrahenta godnego zaufania!

transport i spedycja

Wynajem busów Gdańsk

Nasza firma organizuje wynajem busów. Gdynia, Gdańsk i Sopot to miasta, w których znajdują się nasze oddziały. To tutaj wypożyczamy naszym klientom nasze wysokiej jakości pojazdy. Gwarantujemy, że są one systematycznie sprawdzane przez naszych mechaników. Jeśli wynajem samochodów w Gdyni to tylko z naszą firmą!

Firma Handlowo-Usługowa AutoFest
Siedziba:
Wielkopolska 180, 81-534 Gdynia, pomorskie
Tel.: +48 58 629-30-30
http://www.autofest.pl
Pewny Parking przy lotnisku w Pyrzowicach

Jeśli potrzebny jest Wam sprawdzony i pewny parking lotnisko Pyrzowice to miejsce, gdzie zlokalizowany został nasz plac. Dzięki nam możliwe jest zapewnienie właściwej ochrony i bezpieczeństwa pojazdom osób, jakie obecnie znajdują się w podróży. Możecie u nas pozostawić swój samochód aż do Waszego powrotu.

Agnieszka Sikora Pewny Parking
Siedziba:
Kolejowa 25, 42-625 Pyrzowice, śląskie
Tel.: +48 66 838-73-64
http://www.parkingwpyrzowicach.com.pl
Wypożyczalnia samochodów Gdańsk

Nasz firma oferuje kompleksowy wynajem samochodów. Gdańsk i w ogóle region pomorski posiada wiele wypożyczalni aut więc dlaczego warto przyjść do nas? Nowoczesne, niezawodne pojazdy, fachowa, nastawiona na potrzeby klienta obsługa oraz bardzo atrakcyjne ceny to nasze główne zalety. Każdego, kto nie wierzy w nasze zapewnienia zapraszamy do osobistego sprawdzenia naszej oferty.

Panek S.A.
Siedziba:
Kościuszki 10, 80-451 Gdańsk, pomorskie
Tel.: +48 50 981-12-11
http://www.ipanek.pl
Folia stretch

Procesy produkcyjne w naszym przedsiębiorstwie opierają się na wysokiej klasy materiałach oraz doświadczeniu i wiedzy naszej kadry. Firma Deja Vu posiada w sprzedaży wytrzymałe i mocne artykuły do zabezpieczenia produktów na paletach oraz przesyłek. W naszym asortymencie znajdą Państwo takie akcesoria jak folia stretch, termokurczliwa, jumbo, ręczna, maszynowa, pęcherzykowa oraz taśma klejąca. Prowadzimy handel detaliczny oraz hurtowy.

Deja Vu Jolanta Woźniak
Siedziba:
Polna 35, 63-200 Jarocin, wielkopolskie
Tel.: +48 53 128-35-31
http://taniafolia.com.pl
Transport Polska Niemcy

Propozycja naszej firmy obejmuje między innymi profesjonalny transport międzynarodowy na trasie Polska-Niemcy, Holandia-Polska, jak również do innych krajów, czy też na terenie naszego. Flota pojazdów, którą oddajemy do Państwa dyspozycji jest niezwykle szeroka, dlatego każdy z Państwa znajdzie tutaj pojazd odpowiedni do swoich potrzeb. Zapraszamy na stronę http://www.wamako.pl/.

Wamako Sp. z o.o.
Siedziba:
Gdańska 27K, 83-034 Trąbki Wielkie, pomorskie
Tel.: +48 58 692-80-81
http://www.wamako.pl
Książeczki do modlitw

Jako internetowy sklep z dewocjonaliami polecamy artykuły dedykowane kandydatom do pierwszej komunii, choć nie tylko. W sprzedaży znajdują się m.in. piękne różańce i efektownie oprawione książeczki do modlitw. Białe są dla dziewcząt, a czarne dla chłopców. Polecamy także pięknie wydane Pisma Święte - idealne na upominek.

ART CHRISTIANA
Siedziba:
Czecha 2a/40, 42-200 Częstochowa, śląskie
Tel.: +48 66 830-78-30
http://www.upominkireligijne.pl
2012 www.laprovence.pl