Rekiny biznesu

Znajdź kontrahenta godnego zaufania!

sprzedaż w internecie

Oznaczniki

W naszej ofercie znaleźć można rozmaite oznaczniki, takie jak koszulki termokurczliwe oraz opaski kablowe, które pomagają w identyfikacji okablowania. Wytrzymałość i wysoka estetyka wykonania naszych produktów sprawiają, że warto zainwestować w nasz asortyment! Więcej informacji znaleźć można na naszej oficjalnej stronie internetowej.

Partex Marking Systems
Siedziba:
ul. Małgorzatowo 1C, 87-162 Lubicz Dolny, woj. kujawsko-pomorskie
Tel.: +48 56 659-08-02
http://www.partex.pl
Bellamy - Producent mebli dziecięcych

Pragniesz urządzić piękny pokój dla swojego malucha? Chcesz zapewnić mu bezpieczeństwo i przyjazne otoczenie? Skorzystaj z oferty producenta mebli dziecięcych - Bellamy. Posiadamy kilka kolekcji sprzętów dla najmłodszych, które stanowią kompleksowe wyposażenie pokoju. Nasze Łóżeczka, komody, szafy zapewniają bezpieczeństwo i funkcjonalność.

Bellamy
Siedziba:
Składowa 4, 38-540 Zagórz, podkarpackie
Tel.: +48 13 444-06-21
http://www.bellamy.pl
Bramy garażowe Wrocław

Oferujemy Państwu drzwi do garażu w wielu interesujących i funkcjonalnych modelach. Dzięki łatwej obsłudze i prostej regulacji zapewniają pełen komfort użytkowania. Wykonane zostały z trwałych materiałów, dzięki czemu zapewniają odpowiedni stopień bezpieczeństwa. Wysokiej jakości produkty tego typu tylko u nas!

Autoryzowany Partner Hörmann IRGA
Siedziba:
Zaułek Rogoziński 8a, 51-116 Wrocław, dolnośląskie
Tel.: +48 60 950-25-18
http://www.hormann.wroclaw.pl
Maxlight

Zapraszamy Państwa serdecznie do zapoznania się z asortymentem producenta Max Light. Jesteśmy przekonani, że wykorzystanie najnowocześniejszych technologii, jak również estetyczny design sprawiły, że styl, klasa i ogólna funkcjonalność tych opraw stoją na najwyższym, światowym poziomie. Zapraszamy do zakupów w sklepie JanexMarket.

J A N E X spółka z o.o.
Siedziba:
ul. Przemysłowa 11a, 75-216 Koszalin, zachodniopomorskie
Tel.: +48 50 454-57-49
http://www.janexmarket.pl
Gry słowne i liczbowe

Zabawa dla dwóch, jak i większej liczby osób! Gry słowne i liczbowe mogą zapewnić doskonałą rozrywkę Tobie i Twoim znajomym. Dzięki nim będziecie mogli wykazać się wiedzą, kreatywnością, a także zdolnością strategicznego myślenia. W asortymencie posiadamy takie produkty jak Rummikub (NGT, XP) czy Rummy.

Marajo
Siedziba:
gen. J. H. Dąbrowskiego 36/4U, 50-457 Wrocław, dolnośląskie
Tel.: +48 71 756-89-13
http://www.marajo.pl
Spływ kajakowy Mała Panew

Chcesz aktywnie wypocząć z dala od miejskiego zgiełku, w otoczeniu natury? Wybierz oferowany przez nas spływ kajakowy Małą Panwią. Trasa obejmuje jedne z najbardziej urokliwych miejsc tych terenów. Ze względu na stosunkowo krótki dystans oraz niewielką trudność, ten atrakcyjny sposób na odprężenie wybierany jest często przez całe rodziny.

Ziaja Kajaki
Siedziba:
1 Maja, 47-110 Kolonowskie, opolskie
Tel.: +48 50 505-59-22
http://www.ziaja-kajaki.pl
imprezy firmowe Warszawa

Nasza firma specjalizuje się w organizacji wyjazdów integracyjnych dla pracowników i kadry zarządzającej. Znajdziecie nas w Warszawie, ale imprezy firmowe możemy zaplanować w wybranym przez Was miejscu, byście mogli nie tylko się wyluzować, ale także smacznie zjeść! Ze swojej strony zapewniamy wszelkie atrakcje, które pozwolą zapomnieć Wam o stresach i innych problemach!

Chilli Event
Siedziba:
Św. Franciszka z Asyżu 24, 93-485 Łódź, łódzkie
Tel.: +48 42 684-00-95
http://www.chillievent.pl
2012 www.laprovence.pl