Rekiny biznesu

Znajdź kontrahenta godnego zaufania!

sprzedaż w internecie

Opaski kablowe

W naszej ofercie znaleźć można rozmaite oznaczniki, takie jak koszulki termokurczliwe oraz opaski kablowe, które pomagają w identyfikacji okablowania. Wytrzymałość i wysoka estetyka wykonania naszych produktów sprawiają, że warto zainwestować w nasz asortyment! Więcej informacji znaleźć można na naszej oficjalnej stronie internetowej.

Partex Marking Systems Sp. z o.o.
Siedziba:
Małgorzatowo 1C, 87-162 Lubicz Dolny, kujawsko-pomorskie
Tel.: +48 56 659-08-02
http://www.partex.pl
Bramy garażowe Wrocław

Oferujemy Państwu drzwi do garażu w wielu interesujących i funkcjonalnych modelach. Dzięki łatwej obsłudze i prostej regulacji zapewniają pełen komfort użytkowania. Wykonane zostały z trwałych materiałów, dzięki czemu zapewniają odpowiedni stopień bezpieczeństwa. Wysokiej jakości produkty tego typu tylko u nas!

Autoryzowany Partner Hörmann IRGA
Siedziba:
Zaułek Rogoziński 8a, 51-116 Wrocław, dolnośląskie
Tel.: +48 60 950-25-18
http://drzwibramy.pl
Gry słowne i liczbowe

Zabawa dla dwóch, jak i większej liczby osób! Gry słowne i liczbowe mogą zapewnić doskonałą rozrywkę Tobie i Twoim znajomym. Dzięki nim będziecie mogli wykazać się wiedzą, kreatywnością, a także zdolnością strategicznego myślenia. W asortymencie posiadamy takie produkty jak Rummikub (NGT, XP) czy Rummy.

Marajo
Siedziba:
gen. J. H. Dąbrowskiego 36/4U, 50-457 Wrocław, dolnośląskie
Tel.: +48 71 756-89-13
http://www.marajo.pl
Spływ kajakowy Mała Panew

Chcesz aktywnie wypocząć z dala od miejskiego zgiełku, w otoczeniu natury? Wybierz oferowany przez nas spływ kajakowy Małą Panwią. Trasa obejmuje jedne z najbardziej urokliwych miejsc tych terenów. Ze względu na stosunkowo krótki dystans oraz niewielką trudność, ten atrakcyjny sposób na odprężenie wybierany jest często przez całe rodziny.

Ziaja Kajaki
Siedziba:
1 Maja, 47-110 Kolonowskie, opolskie
Tel.: +48 50 505-59-22
http://www.ziaja-kajaki.pl
2012 www.laprovence.pl