Rekiny biznesu

Znajdź kontrahenta godnego zaufania!

kursy dokształcające

studia podyplomowe dla nauczycieli

Jeśli interesują Cię studia podyplomowe, Radom jest zaś miastem, gdzie pragniesz studiować, to koniecznie skorzystaj z naszej oferty. CKD Edukacja jest miejscem, gdzie edukacja jest najważniejsza. Zatrudniamy wybitnych wykładowców, którzy w interesujący sposób potrafią przekazać wiedzę. Proponujemy szereg interesujących specjalności, z których każda jest dostosowana do potrzeb rynku pracy. Zachęcamy Państwa do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą. Gwarantujemy Wam satysfakcję!

Centrum Kształcenia Dorosłych EDUKACJA Sp. z o.o.
Siedziba:
Limanowskiego 26/30, 26-600 Radom, mazowieckie
Tel.: +48 60 040-99-50
http://ckd-edukacja.pl
Kurs BHP online

Kurs BHP pomoże zrozumieć Państwo wszelkie obowiązujące przepisy, a także wykonywać swoje obowiązki w sposób bezpieczny, zgodny z wszelkimi wytycznymi. Zatrudniamy doświadczonych specjalistów, którzy wprowadzą Państwa w tajniki zawodu. Już dziś zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą.

PGS bhponline.pl
Siedziba:
Dąbrowskiego 8B/803, 64-920 Piła, wielkopolskie
Tel.: +48 50 050-14-75
http://bhponline.pl
Test poziomujący niemiecki

Zanim uiścisz płatność za kurs językowy, poprosimy Cię o zapisanie się na lekcję próbną. W trakcie pierwszej rozmowy z lektorem, wykonasz test poziomujący z niemieckiego, który pozwoli na opracowanie indywidualnego toku nauczania. Zdobywaj nowe kompetencje wygodnie i kiedy chcesz - bez wychodzenia z domu!

F.H.U. "RAFANIA" ANNA GRZYWA
Siedziba:
Rzemieślnicza 16, 43-600 Jaworzno, śląskie
Tel.: +48 51 517-64-84
http://niemieckionline.online
2012 www.laprovence.pl