Rekiny biznesu

Znajdź kontrahenta godnego zaufania!

kursy dokształcające

studia podyplomowe dla nauczycieli

Jeśli interesują Cię studia podyplomowe, Radom jest zaś miastem, gdzie pragniesz studiować, to koniecznie skorzystaj z naszej oferty. CKD Edukacja jest miejscem, gdzie edukacja jest najważniejsza. Zatrudniamy wybitnych wykładowców, którzy w interesujący sposób potrafią przekazać wiedzę. Proponujemy szereg interesujących specjalności, z których każda jest dostosowana do potrzeb rynku pracy. Zachęcamy Państwa do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą. Gwarantujemy Wam satysfakcję!

Centrum Kształcenia Dorosłych EDUKACJA Sp. z o.o.
Siedziba:
Limanowskiego 26/30, 26-600 Radom, mazowieckie
Tel.: +48 60 040-99-50
http://ckd-edukacja.pl
Darmowe kursy zawodowe

Wybrałeś złą drogę życiową i chcesz się przeszkolić, jednak nie masz pieniędzy? Ta oferta jest dla Ciebie idealna! W naszej szkole oferujemy darmowe kursy zawodowe, które przygotują Cię do pracy na nowym stanowisku. Na naszej stronie internetowej możesz zapoznać się z aktualną ofertą szkoleń, które odbędą się w najbliższym czasie.

od zera do inżyniera

Zawsze podziwiałeś tak zwane umysły ścisłe, czyli osoby, które świetnie radzą sobie z obliczeniami matematycznymi? Dzięki naszemu podręcznikowi od zera do inżyniera też możesz stać się taką osobą. Nieważne na jakim poziomie aktualnie jesteś, nasze wykłady zostały opracowane w przejrzysty sposób po to, aby zrozumiał je każdy.

2012 www.laprovence.pl