Rekiny biznesu

Znajdź kontrahenta godnego zaufania!

kursy dokształcające

praca w unii europejskiej

Nasza agencja zajmuje się rekrutacją osób szukających zatrudnienia tymczasowego lub stałego. Praca w Unii Europejskiej to sposobność na atrakcyjny zarobek, podniesienie swoich kwalifikacji i udoskonalenie języka obcego. Nasza firma pomaga w aplikacji oraz przeprowadza rozmowy rekrutacyjne dla firm z branży gastronomicznej, hotelowej czy gospodarstw ogrodniczych.

SPARTA UA & PL Sp. z o.o.
Siedziba:
ul. Ludowa 7a, 05-816 Michałowice, woj. mazowieckie
Tel.: +48 22 734-57-25
http://spartapraca.pl
Wyjazdy dla firm

Pomagamy przygotować szkolenia, konwencje i kongresy, a także wyjazdy dla firm w Polsce i za granicą. Zajmiemy się rezerwacją hoteli, zorganizujemy transport i ubezpieczenie dla całej grupy. W ofercie Haxel znajdziesz podróże do egzotycznych krajów, a także popularnych miast Europy i świata - zapraszamy.

Haxel Events & Incentive Sp. z o.o.
Siedziba:
Marysińska 18, 04-617 Warszawa, mazowieckie
Tel.: +48 22 742-05-26
http://haxel.pl
Usługi BHP Poznań

Zastanawiasz się gdzie znajdziesz najwyższej jakości usługi BHP? Poznań to miasto w którym znajduje się firma Globes. Oferuje ona między innymi szkolenia wstępne BHP, audyty bezpieczeństwa oraz na przykład tworzenie dokumentacji systemowej wybranego systemu pod Państwa przedsiębiorstwo. Sprawdź naszą ofertę dostępna na stronie www już dziś!

Globes
Siedziba:
Wieczorynki 10, 60-193 Poznań, wielkopolskie
Tel.: +48 61 661-03-29
http://www.globes.pl
2012 www.laprovence.pl