Rekiny biznesu

Znajdź kontrahenta godnego zaufania!

kursy dokształcające

Trecom

Witamy w Centrum Szkoleniowym Trecom. Zapraszamy na kurs Cisco organizowany na trzech poziomach zaawansowania zasadniczych, mianowicie CCNA, CCNP oraz CCNE, jak również na ścieżki specjalizacyjne, których jest kilkanaście. Tutaj mieszczą się na przykład Routing and Switching, Security i kilka innych kierunków. Nasza akademia kończy się egzaminem w języku angielskim. Dzięki zdobyciu certyfikatu możecie Państwo liczyć na rozwój kariery w branży teleinformatycznej w korporacjach na całym świecie.

Trecom
Siedziba:
Czyżewska 10, 02-908 Warszawa, mazowieckie
Tel.: +48 22 488-72-00
http://szkolenia.trecom.pl
praca w unii europejskiej

Nasza agencja zajmuje się rekrutacją osób szukających zatrudnienia tymczasowego lub stałego. Praca w Unii Europejskiej to sposobność na atrakcyjny zarobek, podniesienie swoich kwalifikacji i udoskonalenie języka obcego. Nasza firma pomaga w aplikacji oraz przeprowadza rozmowy rekrutacyjne dla firm z branży gastronomicznej, hotelowej czy gospodarstw ogrodniczych.

SPARTA UA & PL Sp. z o.o.
Siedziba:
ul. Ludowa 7a, 05-816 Michałowice, woj. mazowieckie
Tel.: +48 22 734-57-25
http://spartapraca.pl
Wyjazdy dla firm

Pomagamy przygotować szkolenia, konwencje i kongresy, a także wyjazdy dla firm w Polsce i za granicą. Zajmiemy się rezerwacją hoteli, zorganizujemy transport i ubezpieczenie dla całej grupy. W ofercie Haxel znajdziesz podróże do egzotycznych krajów, a także popularnych miast Europy i świata - zapraszamy.

Haxel Events & Incentive Sp. z o.o.
Siedziba:
Marysińska 18, 04-617 Warszawa, mazowieckie
Tel.: +48 22 742-05-26
http://haxel.pl
2012 www.laprovence.pl