Rekiny biznesu

Znajdź kontrahenta godnego zaufania!

komputery, IT, technologia

Tłoczenie płyt

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na najlepsze tłoczenie płyt! CD zawsze wytwarzamy w sposób profesjonalny oraz precyzyjny. Stawiamy przede wszystkim na pełne zadowolenie naszych klientów, dlatego proponujemy realizację zleceń na najwyższym poziomie. Dodatkowo stawiamy na atrakcyjne warunki współpracy, które trafiają w oczekiwania i potrzeby nawet najbardziej wymagającego klienta. Wybierz profesjonalne usługi wytwarzania dysków, nadruki na nich oraz tworzenie opakowań. Czekamy!

BAK Tłocznia Dysków Optycznych
Siedziba:
Paprotna 8a, 51-117 Wrocław, dolnośląskie
Tel.: +48 71 352-80-60
http://baktdo.pl
Badanie rynku

Zastanawiałeś się kiedyś na czym polega badanie rynku? Dzięki naszym innowacyjnym rozwiązaniom, pomożemy Ci zrozumieć jak i w jakim celu przeprowadzać różne badania. Oferujemy między innymi badanie rynku, produktu, kanałów dystrybucji, jak i również badania konsumentów. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą.

ABMmedia INFOrmacje FACHOWE
Siedziba:
ul. Jana Pawła II 25A, 37-450 Stalowa Wola, woj. Podkarpackie
Tel.: +48 15 844-80-08
http://www.abmmedia.com.pl
Transport pneumatyczny

Zachęcamy serdecznie do odwiedzania naszej witryny, gdzie można bliżej zapoznać się z naszą działalnością oraz szczegółami, jeśli chodzi o nasze produkty oraz transport pneumatyczny. Zapewniamy, iż proponowane przez nas wyroby są najwyższej jakości elementami, które mają bardzo szerokie zastosowanie.

Cromo Stal
Siedziba:
Miedziana 10, 40-321 Katowice, śląskie
Tel.: +48 32 200-00-40
http://www.transport-pneumatyczny.pl
Serwis kas fiskalnych

Zajmujemy się nie tylko sprzedażą i prowadzimy również serwis kas fiskalnych we Wrocławiu, będąc w stanie wyeliminować różnego rodzaju usterki - zarówno te mniejsze, jak i większe. Dzięki odpowiedniemu doświadczeniu, wiedzy i kwalifikacjom, realizujemy zlecenia skutecznie i szybko, a pomaga nam w tym nowoczesne zaplecze techniczne.

Atut Komputer
Siedziba:
al. Armii Krajowej 10a/2, 50-541 Wrocław, dolnośląskie
Tel.: +48 71 792-77-22
http://www.atutkomputer.pl
Archiwizacja dokumentów elektronicznych

Jeśli potrzebna jest Państwu sprawnie i szybko przeprowadzona archiwizacja dokumentów elektronicznych zapraszamy do skorzystania z oferty, jaką zaprezentowaliśmy na stronie naszej firmy. Znajdziecie tam Państwo bezpieczne formy dokonywania gromadzenia odpowiednich materiałów w licznych przedsiębiorstwach. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, gdzie wykonamy dla Państwa w bezpiecznej formie odpowiednie procesy, które pozwolą na bezpieczne gromadzenie i przetwarzanie danych materiałów.

Progmate Sp. z o.o.
Siedziba:
Wierzbięcice 44A, 61-568 Poznań, wielkopolskie
Tel.: +48 61 834-54-49
http://www.progmate.pl
rolki do przenośnika taśmowego

Od przeszło 50 lat specjalizujemy się w produkcji podzespołów taśmociągów przemysłowych. W naszej ofercie znajdują się chociażby rolki do przenośników taśmowych, których tuleje zostały wykonane z wytrzymałego poliuretanu. Dzięki zastosowaniu wykonanych ze stali elementów, zapewniamy poprawny układ prowadzenia taśmy.

Vendig
Siedziba:
Krasińskiego 22/12, 71-443 Szczecin, zachodniopomorskie
Tel.: +48 78 276-59-74
http://zgarniacze.com
Poliuretany

W swojej pracy wykorzystujemy wysoko jakościowe poliuretany, które wykazują się doskonałymi właściwościami. Szerokie zastosowanie tych materiałów sprawia, że artykuły z nich wykonane znajdują zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu. Decydując się na nawiązanie z nami współpracy możesz liczyć na to, że będziesz zadowolony z otrzymanych od nas wyrobów z poliuretanów.

Inbras Sarbinowscy SP.J.
Siedziba:
Transportowca 13, 88-100 Inowrocław, kujawsko-pomorskie
Tel.: +48 52 524-00-41
http://www.inbras.com.pl
Łańcuchy rolkowe

Wykorzystuje się je w charakterze podstawowych elementów przenoszących napęd w przekładniach. Łańcuchy rolkowe swoje zastosowanie znajdują głównie przy automatyzacji produkcji, dzięki czemu znajdują zastosowanie w wielu przedsiębiorstwach. W naszym asortymencie znajduje się szeroki wybór produktów pasujących do różnego rodzaju urządzeń.

ABcnc
Siedziba:
Wschodnia 6A, 59-940 Węgliniec, dolnośląskie
Tel.: +48 60 078-69-28
http://www.abcnc.pl
Odlewanie aluminium

Wykonywane przez nas odlewy aluminium i cynku są uprzednio starannie przygotowywane w topialni centralnej. Automatyczny załadunek wsadu piecu oparowego, zautomatyzowany system sterowania oraz kontroli, zapewnia precyzję wykonania. Wszystkie odlewy wyknywane są w piecu indukcyjnym średniej częstotliwości o pojemności 1500 kg.

Meta-Zel Sp. z o.o.
Siedziba:
Wola Cicha 155, 36-060 Głogów Małopolski, podkarpackie
Tel.: +48 17 773-31-77
http://www.metazel.pl
wiązarka akumulatorowa

Wyposażona w zapinkę o szerokości od 13 do 16 mm wiązarka akumulatorowa to idealne rozwiązanie do zabezpieczania niewielkich ładunków. Świetnie sprawdza się do pakowania towarów w kartony przygotowując je do magazynowania lub transportu. Z kolei trzy tryby pracy - automatyczny, półautomatyczny oraz soft, sprawiają, że jest ona wygodna w użytkowaniu.

TRANSACO sp. z o. o. sp. k.
Siedziba:
Gen. Wł. Andersa 6E, 58-200 Dzierżoniów, dolnośląskie
Tel.: +48 74 833-50-01
http://www.transaco.pl
dom inteligentny Katowice

Firma Alert poleca dom inteligentny. Jesteśmy projektantami i wykonawcami instalacji niezbędnych do zdalnego sterowania rozmaitymi funkcjami wnętrz, między innymi oświetleniem, nagłośnieniem kina domowego, ogrzewaniem, klimatyzacją, zamykaniem i otwieraniem rolet zewnętrznych czy uruchamianiem alarmu. Możesz sterować swoim mieszkaniem zdalnie, posługując się padem, pilotem lub telefonem komórkowym z dostępem do internetu. Sprawdź, jakie to proste. Dziś już nic cię nie ogranicza. Wypróbuj to.

A.Z.I.A. ALERT
Siedziba:
ul. Myśliwska 69, 41-800 Zabrze, woj. śląskie
Tel.: +48 60 144-20-25
http://www.alert.net.pl
Kurs pierwszej pomocy przedmedycznej

Nasza firma istnieje już od kilku lat i zajmuje się przeprowadzaniem szkoleń. Proponujemy między innymi kurs pierwszej pomocy przedmedycznej, który jest dostępny zarówno w wariancie podstawowym, jak i rozszerzonym. W ostatnim czasie nasza oferta została wzbogacona o szkolenia BHP i PPOŻ. Istnieje również możliwość przeprowadzenia zajęć w języku angielskim.

Internetowe Centrum Edukacji BHP i PPOŻ
Siedziba:
Domaniewska 47/10, 02-672 Warszawa, mazowieckie
Tel.: +48 60 240-49-93
http://icebhp.pl
Mikroplastik

Powszechne wykorzystywanie produktów z tworzyw sztucznych przyczyniło się do zanieczyszczenia gleby i wody substancjami niebezpiecznymi, takimi jak mikroplastik. To czego nie widać, szkodzi najbardziej, dlatego robimy wszystko, by określać źródło i oceniać skalę skażenia, a także poznać mechanizm jego powstania. Specjalistyczny sprzęt pozwala nam na wykrywanie cząstek, o najmniejszym możliwym rozmiarze mierzalnym.

Spectro-Lab
Siedziba:
Warszawska 100, 05-092 Łomianki, mazowieckie
Tel.: +48 22 675-25-67
http://www.spectro-lab.pl
zamek elektryczny

Duże przedsiębiorstwa czy obiekty użyteczności publicznej od lat montują systemy kontroli dostępu, np. przy wejściach do budynków czy szafkach pracowniczych. Produktem, który ułatwi ochronę dokumentów firmowych lub rzeczy osobistych może być zamek elektryczny. Oferujemy liczne modele, między innymi szafkowe, trzpieniowe i szyfrowe.

Sklep Dantom
Siedziba:
ks.Jerzego Popiełuszki 6, 01-501 Warszawa, mazowieckie
Tel.: +48 22 869-42-70
http://www.dantom.com.pl
roboty spawające

Firma zajmuje się tworzeniem maszyn, które uczestniczą w procesie produkcji. Dzięki temu, że fachowcy sami projektują i wykonują te roboty spawające, możliwy jest wysoki stopień wykonania danego urządzenia pod wymogi klienta. Firma oferuje także inne urządzenia, jak chociażby szlifierki, czy te z kategorii CNC.

AMM Robot G.Madajczyk, J. Mazurkiewicz Sp. J.
Siedziba:
Przemysłowa 35b, 76-200 Słupsk, pomorskie
Tel.: +48 73 381-50-50
http://www.ammrobot.pl
Serwis klimatyzacji

Firma Elkam oferuje Państwu profesjonalny serwis klimatyzacji na terenie Gorzowa Wielkopolskiego oraz całego województwa lubuskiego. Świadczymy zarówno usługi w ramach gwarancji, jak i pogwarancyjne. Gwarantujemy pełną fachowość, skuteczność oraz szybką realizację zlecenia. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

ELKAM
Siedziba:
Optymistyczna 3, 66-446 Łagodzin, lubuskie
Tel.: +48 50 200-38-15
http://elkam-gorzow.pl
etui iphone 7 plus

W sklepie internetowym można zaopatrzyć się w różnego rodzaju case'y na smartfon. Niezależnie, na jaki model telefonu potrzebujesz etui - iPhone 7 plus czy może 6+ lub 6S+ - w tym sklepie z pewnością je znajdziesz! Obudowy mają wygodny uchwyt oraz element magnetyczny, który współgra z uchwytami np. w samochodzie.

eXc mobile Polska Sp. z o.o.
Siedziba:
Gen. L. Okulickiego 7/9 nr M34, 05-500 Piaseczno, mazowieckie
Tel.: +48 60 219-60-19
http://shop.excmobile.eu
wytwarzanie paliw alternatywnych

Nasza oferta adresowana jest w szczególności do gmin, instytucji i przedsiębiorstw działających w różnych branżach. Przyjmujemy różnego rodzaju problematyczne odpady, m.in. produkty nieprzydatne do spożycia i odpady z procesów chemicznych, i umożliwiamy wytwarzanie z nich paliw alternatywnych. Pozwala nam to w pełni wykorzystać potencjał energetyczny drzemiący w surowcach, które objęte są zakazem składowania.

NewCo Sp. z o.o.
Siedziba:
Leśno Górne 11, 72-004 Tanowo, zachodniopomorskie
Tel.: +48 53 362-23-95
http://newco.com.pl
Serwis Sony Warszawa

Profesjonalny serwis Sony proponuje wyjątkowe i fachowe usługi w Warszawie. Tylko nasza firma oferuje tak korzystne warunki współpracy, atrakcyjne ceny oraz błyskawiczność realizacji zlecenia! Zajrzyj na naszą stronę internetową już dziś oraz skorzystaj z profesjonalnych usług naprawczych, sprzętów różnorodnych marek - w tym Sony.

Marksonic Marek Gąsiorowski
Siedziba:
Miedziana 4a, 00-814 Warszawa, mazowieckie
Tel.: +48 22 831-29-81
http://www.marksonic.pl
Producent kół zębatych

Jako przedsiębiorca zaopatrujący firmy w elementy układu napędowego i przekładni, świadczymy także usługi napraw i remontów, a także obróbki mechanicznej lub cieplnej w specjalistycznych piecach. Jako producent kół zębatych i pierścieni umożliwiamy także ich frezowanie, dłutowanie, szlifowanie i wiercenie.

ZZN Transmission Plant
Siedziba:
Władysława Grabskiego 23, 37-450 Stalowa Wola, podkarpackie
Tel.: +48 15 813-58-45
http://zzn-transmissions.com
wymiana pasty ps4

Podstawą prawidłowej konserwacji konsoli jest regularne czyszczenie wlotów powietrza i zbieranie osadzonego kurzu. Czasami jednak konieczna jest bardziej zaawansowana ingerencja w konsolę. Wymiana pasty w PS4 oraz wyczyszczenie radiatora mogą przywrócić konsoli fabryczną wydajność oraz znacząco zwiększyć komfort użytkowania (cichsza praca układu).

Next Gen
Siedziba:
Gospodarcza 24 lok. 1, 32-600 Oświęcim, małopolskie
Tel.: +48 50 428-24-64
http://www.serwiskonsol.com
2012 www.laprovence.pl