Rekiny biznesu

Znajdź kontrahenta godnego zaufania!

komputery, IT, technologia

Tłoczenie płyt

Tłoczenie płyt DVD i CD jest specjalnością naszej firmy. Proponujemy Państwu najwyższą jakość usług w najbardziej korzystnych cenach. Jesteśmy przekonani, że nasza technologia tłoczenia płyt jest naprawdę na najwyższym poziomie. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego przedsiębiorstwa.

BAK Tłocznia Dysków Optycznych
Siedziba:
ul. Paprotna 8a, 51-117 Wrocław, woj. dolnośląskie
Tel.: +48 71 352-80-60
http://baktdo.pl
http://www.prolan.com.pl/o-firmie/systemy-erp/

W naszej firmie czekają na Ciebie innowacyjne systemy ERP. Rozwiązanie to pozwoli Ci na sprawne zarządzanie firmą i kontrolowanie różnych jej aspektów. Jeżeli zależy Ci na osiągnięciu sukcesu i zastosowaniu nowoczesnych technologii - nasze systemy ERP bez wątpienia odpowiedzą na Twoje potrzeby. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Prolan
Siedziba:
ul. Sowińskiego 3, 44-100 Gliwice, woj. śląskie
Tel.: +48 32 337-22-22
http://www.prolan.com.pl
Badanie rynku

Zastanawiałeś się kiedyś na czym polega badanie rynku? Dzięki naszym innowacyjnym rozwiązaniom, pomożemy Ci zrozumieć jak i w jakim celu przeprowadzać różne badania. Oferujemy między innymi badanie rynku, produktu, kanałów dystrybucji, jak i również badania konsumentów. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą.

ABMmedia INFOrmacje FACHOWE
Siedziba:
ul. Jana Pawła II 25A, 37-450 Stalowa Wola, woj. Podkarpackie
Tel.: +48 15 844-80-08
http://www.abmmedia.com.pl
http://add-me.pl/

Wszystkich zainteresowanych, jakim potrzebna jest firma oferująca profesjonalne projektowanie aplikacji mobilnych zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami. Znajdziecie u nas pomoc ze strony naszych doświadczonych fachowców, którzy stworzą dla Was nowoczesne rozwiązania, pozwalające na utrzymywanie stałego i efektywnego kontaktu z klientami.

Mobicode
Siedziba:
Postępu 15c lok. 344, 02-676 Warszawa, mazowieckie
Tel.: +48 50 705-26-66
http://add-me.pl
http://www.biznesmen.com.pl/ksiegowosc

Polecamy Państwu serdecznie znajdujący się w naszej ofercie program do księgowości. Jest to rozwiązanie polecane w szczególności biurom księgowo-rachunkowym. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom zastosowanym w tych narzędziach, praca będzie bardziej efektywna oraz będzie przebiegać sprawniej. Zapraszamy do sprawdzenia!

dGCS Biznesmen
Siedziba:
ul. Raszkowska 24a, 63-400 Ostrów Wlkp, woj. Wielkopolskie
Tel.: +48 62 591-91-19
http://www.biznesmen.com.pl
Światłowody Łódź

Serdecznie zachęcamy do skorzystania z atrakcyjnej oferty przedsiębiorstwa Instel. W asortymencie posiada one niezawodne rozwiązania, w tym między innymi światłowody, monitoring i podobne rozwiązania technologiczne w Łódzkim mieście. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przedstawioną na stronie www.instel.com.pl

INSTEL Technika Telekomunikacyjna Sp. z o.o.
Siedziba:
ul. Stefana Jaracza 55A, 90-251 Łódź, łódzkie
Tel.: +48 42 632-60-00
http://www.instel.com.pl
Serwis laptopów Kraków

Rematt Electronics to sprawdzona firma oferująca serwis laptopów w Krakowie. Dodatkowo w skład ich usług wchodzi: instalacja systemów operacyjnych i oprogramowania, czyszczenie i konserwacja komputera, archiwizacja i odzyskiwanie danych oraz wiele innych pozycji. Szczegółowe informacje oraz cennik znajdą Państwo na naszej stronie internetowej. Serdecznie zapraszamy.

Rematt Electronics
Siedziba:
Prądnicka 60, 31-202 Kraków, małopolskie
Tel.: +48 12 399-43-35
http://rematt.pl
Folia stretch

Doskonałe rozwiązanie do zabezpieczenia towaru na palecie. Folia stretch przyda się zarówno podczas transportu ładunku, jak i jego magazynowania. W asortymencie posiadamy 3 wersje kolorystyczne - czarną, białą oraz bezbarwną. Materiał jest dostępny w rolkach o różnej grubości do wyboru (od 0,017 mm do 0,023 mm).

Tom - Tomasz Sitek
Siedziba:
Ciechocińska 8/1, 93-459 Łódź, łódzkie
Tel.: +48 60 439-88-64
http://www.foliowe.com
Presostat niskich ciśnień

Jesteśmy doświadczoną firmą, która dostarcza na polski rynek specjalistyczną aparaturę kontrolno-pomiarową, jak czujnik przepływu powietrza czy wiatromierz. W naszej ofercie znaleźć można zarówno produkty renomowanych firm europejskich, jak i te własnej produkcji. Bez względu na to czy klient kupuje czujnik temperatury, presostat niskich ciśnień czy czujnik przepływu powietrza, może liczyć na najwyższą jakość produktu i niezawodność jego działania. Serdecznie zapraszamy!

Kompart-Pomiar s.c.
Siedziba:
ul. Balicka 100, 30-149 Kraków, woj. małopolskie
Tel.: +48 12 648-02-09
http://www.kompartpomiar.pl
Zawór grzejnikowy powrotny zasada działania

Osobom, dla których zasada działania tego rodzaju instalacji cieplnych jest zbyt skomplikowana, przygotowana została kompletna instrukcja. Tłumaczymy z jakich elementów składa się zawór grzejnikowy powrotny, a także jakie posiada zastosowanie. Ponadto zamieszczono dodatkowe wskazówki dotyczące jego projektowania.

ALCON-SYSTEMS s.c.
Siedziba:
Śniadeckich 37, 85-011 Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
Tel.: +48 60 499-01-73
http://www.alcon-sklep.pl
Transport pneumatyczny

Zachęcamy serdecznie do odwiedzania naszej witryny, gdzie można bliżej zapoznać się z naszą działalnością oraz szczegółami, jeśli chodzi o nasze produkty oraz transport pneumatyczny. Zapewniamy, iż proponowane przez nas wyroby są najwyższej jakości elementami, które mają bardzo szerokie zastosowanie.

Cromo Stal
Siedziba:
Miedziana 10, 40-321 Katowice, śląskie
Tel.: +48 32 200-00-40
http://www.transport-pneumatyczny.pl
2012 www.laprovence.pl