Rekiny biznesu

Znajdź kontrahenta godnego zaufania!

komputery, IT, technologia

Transport pneumatyczny

Zachęcamy serdecznie do odwiedzania naszej witryny, gdzie można bliżej zapoznać się z naszą działalnością oraz szczegółami, jeśli chodzi o nasze produkty oraz transport pneumatyczny. Zapewniamy, iż proponowane przez nas wyroby są najwyższej jakości elementami, które mają bardzo szerokie zastosowanie.

Cromo Stal
Siedziba:
Miedziana 10, 40-321 Katowice, śląskie
Tel.: +48 32 200-00-40
http://www.transport-pneumatyczny.pl
Archiwizacja dokumentów elektronicznych

Jeśli potrzebna jest Państwu sprawnie i szybko przeprowadzona archiwizacja dokumentów elektronicznych zapraszamy do skorzystania z oferty, jaką zaprezentowaliśmy na stronie naszej firmy. Znajdziecie tam Państwo bezpieczne formy dokonywania gromadzenia odpowiednich materiałów w licznych przedsiębiorstwach. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, gdzie wykonamy dla Państwa w bezpiecznej formie odpowiednie procesy, które pozwolą na bezpieczne gromadzenie i przetwarzanie danych materiałów.

Progmate Sp. z o.o.
Siedziba:
Wierzbięcice 44A, 61-568 Poznań, wielkopolskie
Tel.: +48 61 834-54-49
http://www.progmate.pl
rolki do przenośnika taśmowego

Od przeszło 50 lat specjalizujemy się w produkcji podzespołów taśmociągów przemysłowych. W naszej ofercie znajdują się chociażby rolki do przenośników taśmowych, których tuleje zostały wykonane z wytrzymałego poliuretanu. Dzięki zastosowaniu wykonanych ze stali elementów, zapewniamy poprawny układ prowadzenia taśmy.

Vendig
Siedziba:
Krasińskiego 22/12, 71-443 Szczecin, zachodniopomorskie
Tel.: +48 78 276-59-74
http://zgarniacze.com
Poliuretany

W swojej pracy wykorzystujemy wysoko jakościowe poliuretany, które wykazują się doskonałymi właściwościami. Szerokie zastosowanie tych materiałów sprawia, że artykuły z nich wykonane znajdują zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu. Decydując się na nawiązanie z nami współpracy możesz liczyć na to, że będziesz zadowolony z otrzymanych od nas wyrobów z poliuretanów.

Inbras Sarbinowscy SP.J.
Siedziba:
Transportowca 13, 88-100 Inowrocław, kujawsko-pomorskie
Tel.: +48 52 524-00-41
http://www.inbras.com.pl
Łańcuchy rolkowe

Wykorzystuje się je w charakterze podstawowych elementów przenoszących napęd w przekładniach. Łańcuchy rolkowe swoje zastosowanie znajdują głównie przy automatyzacji produkcji, dzięki czemu znajdują zastosowanie w wielu przedsiębiorstwach. W naszym asortymencie znajduje się szeroki wybór produktów pasujących do różnego rodzaju urządzeń.

ABcnc
Siedziba:
Wschodnia 6A, 59-940 Węgliniec, dolnośląskie
Tel.: +48 75 771-20-19
http://www.abcnc.pl
wiązarka akumulatorowa

Wyposażona w zapinkę o szerokości od 13 do 16 mm wiązarka akumulatorowa to idealne rozwiązanie do zabezpieczania niewielkich ładunków. Świetnie sprawdza się do pakowania towarów w kartony przygotowując je do magazynowania lub transportu. Z kolei trzy tryby pracy - automatyczny, półautomatyczny oraz soft, sprawiają, że jest ona wygodna w użytkowaniu.

TRANSACO sp. z o. o. sp. k.
Siedziba:
Gen. Wł. Andersa 6E, 58-200 Dzierżoniów, dolnośląskie
Tel.: +48 74 833-50-01
http://www.transaco.pl
zamek elektryczny

Duże przedsiębiorstwa czy obiekty użyteczności publicznej od lat montują systemy kontroli dostępu, np. przy wejściach do budynków czy szafkach pracowniczych. Produktem, który ułatwi ochronę dokumentów firmowych lub rzeczy osobistych może być zamek elektryczny. Oferujemy liczne modele, między innymi szafkowe, trzpieniowe i szyfrowe.

Sklep Dantom
Siedziba:
ks.Jerzego Popiełuszki 6, 01-501 Warszawa, mazowieckie
Tel.: +48 22 869-42-70
http://www.dantom.com.pl
Serwis Sony Warszawa

Profesjonalny serwis Sony proponuje wyjątkowe i fachowe usługi w Warszawie. Tylko nasza firma oferuje tak korzystne warunki współpracy, atrakcyjne ceny oraz błyskawiczność realizacji zlecenia! Zajrzyj na naszą stronę internetową już dziś oraz skorzystaj z profesjonalnych usług naprawczych, sprzętów różnorodnych marek - w tym Sony.

Marksonic Marek Gąsiorowski
Siedziba:
Miedziana 4a, 00-814 Warszawa, mazowieckie
Tel.: +48 22 831-29-81
http://www.marksonic.pl
Producent kół zębatych

Jako przedsiębiorca zaopatrujący firmy w elementy układu napędowego i przekładni, świadczymy także usługi napraw i remontów, a także obróbki mechanicznej lub cieplnej w specjalistycznych piecach. Jako producent kół zębatych i pierścieni umożliwiamy także ich frezowanie, dłutowanie, szlifowanie i wiercenie.

ZZN Transmission Plant
Siedziba:
Władysława Grabskiego 23, 37-450 Stalowa Wola, podkarpackie
Tel.: +48 15 813-58-45
http://zzn-transmissions.com
Serwis sony ps4

Podstawą prawidłowej konserwacji konsoli jest regularne czyszczenie wlotów powietrza i zbieranie osadzonego kurzu. Czasami jednak konieczna jest bardziej zaawansowana ingerencja w konsolę. Regularny serwis Sony PS4 oraz wyczyszczenie radiatora mogą przywrócić konsoli fabryczną wydajność oraz znacząco zwiększyć komfort użytkowania (cichsza praca układu).

Next Gen
Siedziba:
Gospodarcza 24 lok. 1, 32-600 Oświęcim, małopolskie
Tel.: +48 50 428-24-64
http://www.serwiskonsol.com
Przecinarki tarczowe

Nasza firma oferuje sprzęt do skracania prętów i innych materiałów tego rodzaju. Sprzedajemy przecinarki tarczowe w dwóch modelach. Seria M to produkowane serynie uniwersalne sprzęty, a w serii M znajdziemy sprzęty konstruowane specjalnie na zamówienie klientów - każdy parametr jest dopasowany do Państwa potrzeb.

HARD Sp.zo.o.
Siedziba:
Skotnicka 232, 30-442 Kraków, małopolskie
Tel.: +48 12 264-35-43
http://www.exactcut.pl
internetowa hurtownia elektryczna

Nasza internetowa hurtownia elektryczna cieszy się w swoim środowisku dużym zainteresowaniem. Dzięki oferowaniu klientom najwyższej jakości produktów nie mamy problemów z utrzymaniem wypracowanej przez lata pozycji. Co więcej, za sprawą takich atutów, jak atrakcyjne ceny elektroniki i fachowa obsługa, klienci często korzystają z oferty sklepu.

El-Dar Sp. z o.o.
Siedziba:
Przytycka 25A, 26-600 Radom, mazowieckie
Tel.: +48 48 331-44-38
http://el-dar.com.pl
Krzesła przemysłowe

Właśnie rozpoczęłam remont mojego biura, ale wciąż nie podjęłam decyzji co do mebli biurowych jakie chciałabym kupić. Potrzebne są mi meble, a w nich biurka, szafy i krzesła przemysłowe obrotowe. Tutaj pojawia się oferta dostępna na stronie https://tech-pur.com/. Zapraszam serdecznie. Oferta laboratoryjna ale krzesła spełniają swoją rolę.

wymiana pasty termoprzewodzącej

Twój komputer lub laptop pracuje za głośno i na dodatek się nagrzewa? W takiej sytuacji prawdopodobnie niezbędna będzie wymiana pasty termoprzewodzącej, która odpowiada za to, by procesor się nie przegrzewał. Z wadliwym sprzętem możesz zgłosić się do nas - zapewnimy, by po oddaniu działał on w pełni sprawnie.

Skyler IT
Siedziba:
Kobierzycka 10, 52-315 Wrocław, dolnośląskie
Tel.: +48 53 394-74-89
http://www.skylerit.pl
monitory graficzne

Profesjonalne monitory graficzne pozwalają wyświetlać zdjęcia w najwyższej jakości obrazu. Są więc szczególnie potrzebne grafikom komputerowym i fotografom. W naszej ofercie znajdą Państwo najlepsze monitory graficzne, które spełnią wszystkie Państwa oczekiwania jakościowe i cenowe. Warto więc odwiedzić nasz sklep internetowy!

MAT Usługi Informatyczne sp. z o.o.
Siedziba:
Rzemieślnicza 1 /607-608, 30-363 Kraków, małopolskie
Tel.: +48 12 252-06-00
http://sklep.mat.net.pl
serwis drukarek UV i DTG

Nasza firma to nie tylko sprzedaż, ale też serwis drukarek UV i DTG. Zgłoście się do naszych specjalistów z uszkodzonym sprzętem w celu jego naprawy. Przygotowane przez nas rozwiązania pozwalają Wam na szybkie odzyskiwanie urządzeń, które uległy awarii. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą! Zapraszamy.

CapriCorn Tomasz Głuch
Siedziba:
Częstochowska 29, 26-065 Piekoszów, świętokrzyskie
Tel.: +48 41 306-05-45
http://www.capricorn.biz.pl
Montaż kamer przemysłowych

Przedsiębiorstwo zajmuje się stworzeniem systemu związanego z monitoringiem. Montaż kamer przemysłowych zalecany jest we wszystkich firmach - zarówno, jeśli chodzi o sklepy, jak i duże hala magazynowe lub fabryki. Dzięki systemowi, możliwe będzie bieżące monitorowanie tego, co dzieje się w danych pomieszczeniach.

LUX DOM Kamery-Anteny.pl
Siedziba:
Potockich 14, 04-566 Warszawa-Wawer, mazowieckie
Tel.: +48 66 367-77-01
http://kamery-anteny.pl
roboty do nauki programowania

Kodowanie to umiejętność, którą wkrótce posiadać będą coraz młodsi użytkownicy komputera. Warto zaznajamiać Twoje dziecko z tą dziedziną już od najmłodszych lat! Pomogą Ci w tym interaktywne roboty do nauki programowania, które znajdziesz na tej stronie internetowej. To niezwykła zabawka o dużej wartości edukacyjnej.

Sławomir Anioł FadoS
Siedziba:
Antonia Vivaldiego 74/8, 52-129 Wrocław, dolnośląskie
Tel.: +48 69 642-32-78
http://fados.pl
urządzenia laboratoryjne

Przedsiębiorstwo ma w swojej ofercie wysokiej klasy urządzenia laboratoryjne takie jak maszyny mielące i przesiewające. Proponuje również inne maszyny, jak chociażby suszarki. Produkty znajdują zastosowanie w spółkach przemysłowych, które zajmują się na przykład farmaceutyką, chemią, ceramiką czy uprawą roli.

Verder Polska Sp. z o.o.
Siedziba:
Porcelanowa 23, 40-246 Katowice, śląskie
Tel.: +48 32 781-50-32
http://www.retsch.pl
projektowanie systemów automatyki

Nasza firma oferuje profesjonalne oraz kompleksowe projektowanie systemów automatyki. Skupiamy się nawet na bardzo wymagających klientach, dlatego proponowane przez nas rozwiązania są nie tylko proste w obsłudze, ale i elastyczne. Zajmujemy się m.in. pracami koncepcyjnymi, kosztorysowaniem oraz tworzeniem niezbędnej dokumentacji.

MERCON Sp. z o.o.
Siedziba:
Toruńska 222, 87-805 Włocławek, kujawsko-pomorskie
Tel.: +48 54 420-13-96
http://www.mercon.pl
Akcesoria CNC

W naszym sklepie można znaleźć różnorodne oprzyrządowanie dla robotyków. Oferujemy akcesoria CNC, takie jak sterowniki silników krokowych, motoreduktory prądu, kamery termowizyjne i wiele innych. Poszczególne modele urządzeń różnią się wieloma parametrami, można więc wybrać egzemplarz w pełni pasujący do naszych potrzeb.

FHU STAREK Wojciech Starek
Siedziba:
Boczna 19, 42-456 Chruszczobród, śląskie
Tel.: +48 60 847-45-68
http://sklep.akcesoria-cnc.pl
obsługa informatyczna Gliwice

Bez względu na rozmiary Twojej firmy, również i Ty będziesz potrzebował wsparcia w zakresie działań komputerowych. Obsługa informatyczna w Gliwicach sprawi, że nie będziesz musiał mieć na stałe zatrudnionego pracownika. Świadczymy usługi kompleksowe - od podstawowego serwisowania po pełne audyty oprogramowania.

Delkomtech.pl
Siedziba:
Dworcowa 20, 44-100 Gliwice, śląskie
Tel.: +48 32 270-24-15
http://www.delkomtech.pl
underground drilling

We offer safe, cost-effective underground drilling services for a wide range of industries. Underground drilling is the process of drilling beneath the earth’s surface, in order to extract natural resources, provide access to infrastructure or create underground structures.We pride ourselves on providing safe and cost-effective underground drilling services for a wide range of industries. From mining to construction, we have you covered.

Mine Master Sp. z o.o.
Siedziba:
Dworcowa 27, 59-500 Złotoryja, dolnośląskie
Tel.: +48 +4 876-87-83511
http://www.minemaster.eu
office mac sklep

Bardzo ważne w każdej pracy korporacyjnej jest posiadanie odpowiedniego oprogramowania biurowego. Nasz sklep w swojej ofercie zawiera Office Mac. Jest to kompleksowy zestaw aplikacji, który idealnie sprawdza się w biurze. Korzystanie z oprogramowania odbywa się na zasadzie licencji, która przydzielana jest na czas określony.

PC-Program
Siedziba:
Dąbrowskiego 22/19, 42-217 Częstochowa, śląskie
Tel.: +48 32 431-02-00
http://pc-program.pl
2012 www.laprovence.pl