Rekiny biznesu

Znajdź kontrahenta godnego zaufania!

komputery, IT, technologia

Tłoczenie płyt

Tłoczenie płyt DVD i CD jest specjalnością naszej firmy. Proponujemy Państwu najwyższą jakość usług w najbardziej korzystnych cenach. Jesteśmy przekonani, że nasza technologia tłoczenia płyt jest naprawdę na najwyższym poziomie. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego przedsiębiorstwa.

BAK Tłocznia Dysków Optycznych
Siedziba:
Paprotna 8a, 51-117 Wrocław, dolnośląskie
Tel.: +48 71 352-80-60
http://baktdo.pl
Badanie rynku

Zastanawiałeś się kiedyś na czym polega badanie rynku? Dzięki naszym innowacyjnym rozwiązaniom, pomożemy Ci zrozumieć jak i w jakim celu przeprowadzać różne badania. Oferujemy między innymi badanie rynku, produktu, kanałów dystrybucji, jak i również badania konsumentów. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą.

ABMmedia INFOrmacje FACHOWE
Siedziba:
ul. Jana Pawła II 25A, 37-450 Stalowa Wola, woj. Podkarpackie
Tel.: +48 15 844-80-08
http://www.abmmedia.com.pl
https://www.biznesmen.com.pl/ksiegowosc

Polecamy Państwu serdecznie znajdujący się w naszej ofercie program do księgowości. Jest to rozwiązanie polecane w szczególności biurom księgowo-rachunkowym. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom zastosowanym w tych narzędziach, praca będzie bardziej efektywna oraz będzie przebiegać sprawniej. Zapraszamy do sprawdzenia!

dGCS Biznesmen Sp.z o.o.
Siedziba:
Raszkowska 24a, 63-400 Ostrów Wlkp, wielkopolskie
Tel.: +48 62 591-91-19
http://www.biznesmen.com.pl
Folia stretch

Doskonałe rozwiązanie do zabezpieczenia towaru na palecie. Folia stretch przyda się zarówno podczas transportu ładunku, jak i jego magazynowania. W asortymencie posiadamy 3 wersje kolorystyczne - czarną, białą oraz bezbarwną. Materiał jest dostępny w rolkach o różnej grubości do wyboru (od 0,017 mm do 0,023 mm).

Tom - Tomasz Sitek
Siedziba:
Ciechocińska 8/1, 93-459 Łódź, łódzkie
Tel.: +48 60 439-88-64
http://www.foliowe.com
Presostat niskich ciśnień

Jesteśmy doświadczoną firmą, która dostarcza na polski rynek specjalistyczną aparaturę kontrolno-pomiarową, jak czujnik przepływu powietrza czy wiatromierz. W naszej ofercie znaleźć można zarówno produkty renomowanych firm europejskich, jak i te własnej produkcji. Bez względu na to czy klient kupuje czujnik temperatury, presostat niskich ciśnień czy czujnik przepływu powietrza, może liczyć na najwyższą jakość produktu i niezawodność jego działania. Serdecznie zapraszamy!

Kompart-Pomiar s.c.
Siedziba:
ul. Balicka 100, 30-149 Kraków, woj. małopolskie
Tel.: +48 12 648-02-09
http://www.kompartpomiar.pl
Zawór grzejnikowy powrotny zasada działania

Osobom, dla których zasada działania tego rodzaju instalacji cieplnych jest zbyt skomplikowana, przygotowana została kompletna instrukcja. Tłumaczymy z jakich elementów składa się zawór grzejnikowy powrotny, a także jakie posiada zastosowanie. Ponadto zamieszczono dodatkowe wskazówki dotyczące jego projektowania.

ALCON-SYSTEMS s.c.
Siedziba:
Śniadeckich 37, 85-011 Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
Tel.: +48 60 499-01-73
http://www.alcon-sklep.pl
Transport pneumatyczny

Zachęcamy serdecznie do odwiedzania naszej witryny, gdzie można bliżej zapoznać się z naszą działalnością oraz szczegółami, jeśli chodzi o nasze produkty oraz transport pneumatyczny. Zapewniamy, iż proponowane przez nas wyroby są najwyższej jakości elementami, które mają bardzo szerokie zastosowanie.

Cromo Stal
Siedziba:
Miedziana 10, 40-321 Katowice, śląskie
Tel.: +48 32 200-00-40
http://www.transport-pneumatyczny.pl
Serwis kas fiskalnych

Zajmujemy się nie tylko sprzedażą i prowadzimy również serwis kas fiskalnych we Wrocławiu, będąc w stanie wyeliminować różnego rodzaju usterki - zarówno te mniejsze, jak i większe. Dzięki odpowiedniemu doświadczeniu, wiedzy i kwalifikacjom, realizujemy zlecenia skutecznie i szybko, a pomaga nam w tym nowoczesne zaplecze techniczne.

Atut Komputer
Siedziba:
al. Armii Krajowej 10a/2, 50-541 Wrocław, dolnośląskie
Tel.: +48 71 792-77-22
http://www.atutkomputer.pl
Archiwizacja dokumentów elektronicznych

Państwa firma szuka sprawdzonego, godnego zaufania partnera w zakresie obsługi archiwum dokumentacji elektronicznych? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przedsiębiorstwa Progmate. Proponujemy między innymi przechowywanie dokumentów zastanych oraz narastających bieżąco, działając w oparciu o specjalistyczne rozwiązania informatyczne oraz niezawodne procedury bezpieczeństwa.

Progmate Sp. z o.o.
Siedziba:
Wierzbięcice 44A, 61-568 Poznań, wielkopolskie
Tel.: +48 61 834-54-49
http://www.progmate.pl
System informatyczny do nauki angielskiego w przedszkolu

Nasza firma oferuje system informatyczny do nauki angielskiego w przedszkolu. Nowoczesne rozwiązanie umożliwi dzieciom naukę w sposób efektywny oraz przyjemny. Najmłodsi dużo sprawniej przyswajają pewne informacje, kiedy przekazuje się je w sposób przystępny oraz bardziej rozrywkowy np. nauczyciel może wykorzystać chmurę, aby pokazać grupie film.

Euroimpex SA
Siedziba:
Mydlana 3B, 51-502 Wrocław, dolnośląskie
Tel.: +48 71 784-81-00
http://documaster.pl
Nasadki udarowe

Prezentujemy Państwu narzędzia do zamontowania w urządzeniach pneumatycznych - wykonane ze stali chromowo-molibdenowej (przez co odpornej na pęknięcia) nasadki udarowe. Są odpowiednie zarówno do zadań w profesjonalnym warsztacie, jak i przy pracach domowych. Powleczono je fosforanem, dzięki czemu ich współczynnik tarcia jest mniejszy, a samo akcesorium odporne na działanie wysokich temperatur. Zapoznaj się z naszą ofertą, znajdziesz w niej także bity i adaptery.

tools4pro.pl
Siedziba:
Podgórna 31, 62-060 Dębno, wielkopolskie
Tel.: +48 60 197-02-68
http://www.tools4pro.pl
siłowniki do bramy

Oferujemy Państwu szeroki zakres usług, związanych m.in. z montażem monitoringu, systemów alarmowych, a także automatyki wjazdów na terenie posesji. Proponujemy napęd oraz siłowniki do bramy, także te samoblokujące. Nasze rozwiązania są praktyczne i zapewniają bezpieczeństwo i wygodę podczas użytkowania.

Azacsystem
Siedziba:
Południowa 3, 81-008 Gdynia, pomorskie
Tel.: +48 69 285-38-37
http://azacsystem.pl
rolki do przenośników taśmowych

Od przeszło 50 lat specjalizujemy się w produkcji podzespołów taśmociągów przemysłowych. W naszej ofercie znajdują się chociażby rolki do przenośników taśmowych, których tuleje zostały wykonane z wytrzymałego poliuretanu. Dzięki zastosowaniu wykonanych ze stali elementów, zapewniamy poprawny układ prowadzenia taśmy.

Vendig
Siedziba:
Krasińskiego 22/12, 71-443 Szczecin, zachodniopomorskie
Tel.: +48 78 276-59-74
http://zgarniacze.com
Zadaszenia z poliwęglanu

Mocne, elastyczne i przejrzyste takie są zadaszenia z poliwęglanu. Taki rodzaj osłony sprawdzi się jako zabezpieczenie drzwi, a także okien przed deszczem i śniegiem. Dzięki temu, że pokrycie jest wykonane z proszkowo malowanego aluminium ich konstrukcja jest odporna na działanie czynników atmosferycznych.

AXPLAST Sp. z o. o.
Siedziba:
ul. Kopernika 13, 42-217 Częstochowa, woj. śląskie
Tel.: +48 34 343-60-06
http://www.axplast.com
2012 www.laprovence.pl