Rekiny biznesu

Znajdź kontrahenta godnego zaufania!

imprezy integracyjne, catering

Zespół na wesele lublin

Chcesz zatrudnić zespół na wesele - Lublin jest miastem, w którym go znajdziesz. Wszystkim klientom jesteśmy w stanie zaoferować najwyższą jakość usług, profesjonalny sprzęt oraz szampańską zabawę. Jesteśmy pewni, że zespół na wesele z Lublina zagwarantuje wszystkim uczestnikom imprezy niezapomniane przeżycia.

Zespół muzyczny Mayday
Siedziba:
ul. Marynin / k.Lublina 195 C, 21-030 Lublin, woj. Lubelskie
Tel.: +48 60 127-06-95
http://mayday.com.pl
Organizacja konferencji Warszawa

Jeśli chcą Państwo stworzyć spotkanie biznesowe w dobrym klimacie, lokalizacji i cenie - najlepszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z naszych usług, takich jak właśnie organizacja konferencji! Warszawa to miejsce, w którym najczęściej wykonujemy nasze zlecenia, jednak jesteśmy otwarci na organizację konferencji w całej Polsce. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Expedition Krzysztof Sekulski
Siedziba:
Nowolipki 2a, 00-160 Warszawa, mazowieckie
Tel.: +48 50 616-15-90
http://imprezy-expn.pl
Firma cateringowa Warszawa

Doskonałe wrażenia smakowe oraz walory dietetyczne to oferta, jaką kieruje do Państwa nasza firma cateringowa. Warszawa to miasto, w którym znajdują się różnego rodzaju restauracje i jadłodajnie, ale tylko nasza dostarcza zbilansowane potrawy dostosowane do indywidualnych oczekiwań każdego klienta. Polecamy!

Time4Diet
Siedziba:
ul. Kobylin 81A, 05-600 Grójec, woj. mazowieckie
Tel.: +48 22 290-64-60
http://time4diet.pl
DJ na wesele Śląsk

Mateusz Idzik to najlepszy DJ na wesele. Śląsk to region, w którym liczy się spontaniczność i świetna zabawa. Dzięki mojemu doświadczeniu, pomysłowości i elastyczności mogą być Państwo pewni, że każda uroczystość zakończy się pełnym sukcesem. Serdecznie zapraszam do kontaktu i skorzystania z moich usług.

Mateusz Idzik
Siedziba:
ul. Miodowa 2/43, 44-335 Jastrzębie-Zdrój, woj. śląskie
Tel.: +48 50 965-10-66
http://www.mateuszidzik.pl
Organizacja imprez integracyjnych - Art Kowalik

W ofercie naszej podmiotu gospodarczego odnajdziesz m.in.organizacja pikników firmowych, imprezy integracyjne dla firm, organizacja koncertów i organizacja imprez masowych. Ciepło namawiamy do dokładnego przeanalizowania naszej gamy usług, która bez wątpienia nakłoni do korzystnej, wartościowej kooperacji. Sprawdź nasze imprezy integracyjne dla firm - polecamy!

ART Andrzej Kowalik
Siedziba:
Sojowa 28c/3, 81-589 Gdynia, pomorskie
Tel.: +48 58 629-77-70
http://www.artkowalik.pl
JPG Catering Bis Gmaj Joanna

Polecamy Państwu serdecznie znajdujący się w naszej ofercie catering dietetyczny, który rozwozimy na terenie miasta Warszawa. Posiłki dla naszych klientów oferujemy w kilku różnych wersjach, w zależności od tego, jaką dietę planują Państwo rozpocząć. Oferujemy: dietę Montignaca, diabetyka, wegetariańską lub inne. Sprawdź sam!

Time4Diet
Siedziba:
ul. Kobylin 81A, 05-600 Grójec, woj. mazowieckie
Tel.: +48 22 290-64-60
http://time4diet.pl
Viventum s. c. - firmowe wyjazdy incentive

Każdy klient to kolejne wyzwanie dla agencji, to kolejny niebanalny scenariusz doskonałej imprezy. Warto zainwestować w takie zagadnienie, jak organizacja imprez. Wrocław to miasto które może w tym pomóc. Tutaj znajdziesz najwięcej agencji, które w ciekawy sposób pomogą tobie i twojej firmie. Eventy to doskonała okazja do zintegrowania zespołu, który będzie efektownie pracował dla dobra swojej firmy. Eventy firmowe to doskonałe połączenie aktywności z dobrą zabawą.

VIVENTUM
Siedziba:
ul. Kraszewskiego 1, 33-380 Krynica Zdrój, woj. małopolskie
Tel.: +48 18 472-33-10
http://www.viventum.pl
Firma cateringowa Wrocław

W ramach realizowanych przez nas usług znajdziecie profesjonalnie wykonywany catering dla firm. Wrocław stanowi miasto, w którym znajdziecie naszą siedzibę. Przygotowane przez nas dania pozwalają na zagwarantowanie dla przedsiębiorstw właściwej obsługi podczas organizowanych konferencji czy też rozmaitych imprez.

Lunchomania
Siedziba:
Fabryczna 14, 53-609 Wrocław, Dolnośląskie
Tel.: +48 71 359-10-20
http://www.lunchomania.com.pl
Sosnowy Dwór - Przyjęcia okolicznościowe Warszawa

W ramach naszych usług organizujemy również profesjonalne przyjęcia okolicznościowe. Są to imprezy, które zapadają w pamięci ich uczestników na długi czas. To właśnie u nas możesz skorzystać z usług organizacji chrzcin, komunii,wesel lub imprez integracyjnych. Oferujemy duży ogród i miejsca noclegowe. Sosnowy Dwór w Warszawie zaprasza.

Sosnowy Dwór
Siedziba:
K. Wóycickiego 10A, 01-987 Warszawa, mazowieckie
Tel.: +48 22 834-10-74
http://www.sosnowydwor.com.pl
Imprezy firmowe Białystok

Naszą specjalnością są imprezy firmowe w Białymstoku, pozwalające na poznanie się pracowników oraz nabranie do siebie zaufania. To doskonała metoda na budowanie stabilnego, zadowolonego zespołu, który będzie doskonale ze sobą współpracował. Skaut uczyni wszystko, abyście byli Państwo zadowoleni z naszej propozycji.

Skaut
Siedziba:
ul. Lipowy Most 25, 16-030 Supraśl, woj. podlaskie
Tel.: +48 60 443-75-77
http://www.skaut.info.pl
http://bankclub.pl/

Jeżeli poszukujesz miejsca do integracji swoich pracowników albo świętowania firmowego sukcesu, skorzystaj z naszych imprez w Warszawie. Oferujemy wspaniałe warunki do tańców, smaczne drinki i profesjonalną obsługę, a cały wieczór pod względem muzyki i atrakcji zostanie dostosowany do Państwa indywidualnych potrzeb.

Bank Club
Siedziba:
Mazowiecka 14, 00-048 Warszawa, mazowieckie
Tel.: +48 22 468-85-10
http://bankclub.pl
2012 www.laprovence.pl