Rekiny biznesu

Znajdź kontrahenta godnego zaufania!

imprezy integracyjne, catering

Zespół na wesele lublin

Chcesz zatrudnić zespół na wesele - Lublin jest miastem, w którym go znajdziesz. Wszystkim klientom jesteśmy w stanie zaoferować najwyższą jakość usług, profesjonalny sprzęt oraz szampańską zabawę. Jesteśmy pewni, że zespół na wesele z Lublina zagwarantuje wszystkim uczestnikom imprezy niezapomniane przeżycia.

Zespół muzyczny Mayday
Siedziba:
Paderewskiego 4/150, 20-860 Lublin, lubelskie
Tel.: +48 60 127-06-95
http://mayday.com.pl
Organizacja konferencji Warszawa

Jeśli chcą Państwo stworzyć spotkanie biznesowe w dobrym klimacie, lokalizacji i cenie - najlepszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z naszych usług, takich jak właśnie organizacja konferencji! Warszawa to miejsce, w którym najczęściej wykonujemy nasze zlecenia, jednak jesteśmy otwarci na organizację konferencji w całej Polsce. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Expedition
Siedziba:
Nowolipki 2a, 00-160 Warszawa, mazowieckie
Tel.: +48 50 616-15-90
http://imprezy-expn.pl
DJ na wesele Śląsk

Mateusz Idzik to najlepszy DJ na wesele. Śląsk to region, w którym liczy się spontaniczność i świetna zabawa. Dzięki mojemu doświadczeniu, pomysłowości i elastyczności mogą być Państwo pewni, że każda uroczystość zakończy się pełnym sukcesem. Serdecznie zapraszam do kontaktu i skorzystania z moich usług.

Mateusz Idzik
Siedziba:
ul. Miodowa 2/43, 44-335 Jastrzębie-Zdrój, woj. śląskie
Tel.: +48 50 965-10-66
http://www.mateuszidzik.pl
Firma cateringowa Wrocław

W ramach realizowanych przez nas usług znajdziecie profesjonalnie wykonywany catering dla firm. Wrocław stanowi miasto, w którym znajdziecie naszą siedzibę. Przygotowane przez nas dania pozwalają na zagwarantowanie dla przedsiębiorstw właściwej obsługi podczas organizowanych konferencji czy też rozmaitych imprez.

Lunchomania
Siedziba:
Fabryczna 14, 53-609 Wrocław, dolnośląskie
Tel.: +48 71 359-10-20
http://www.lunchomania.com.pl
Dieta z niskim indeksem glikemicznym

U nas będziesz mógł zaopatrzyć się w najlepsze produkty spożywcze, dzięki którym w najwyższym stopniu uda Ci się zadbać o swoje zdrowie i świetne samopoczucie. Indykpol ma do zaoferowania najlepsze rozwiązania, pozwolą Ci trzymać dietę z niskim indeksem glikemicznym, które pozwolą Ci najlepiej o siebie zadbać.

Indykpol S.A.
Siedziba:
ul. Jesienna 3, 10-370 Olsztyn, woj. warmińsko-mazurskie
Tel.: +48 89 526-22-22
http://www.indykpol.pl
Naleśniki puszyste

Uwielbiają je i dzieci, i dorośli! Wystarczy odrobina cukru pudru lub dżemu, aby smakowały całej rodzinie. Pojawia się jednak pytanie: jak zrobić ciasto, aby przygotować puszyste naleśniki? Zajrzyj do naszego przepisu i dowiedz się, po które składniki sięgnąć, aby danie wprawiło w zachwyt wszystkich domowników!

U Jędrusia Sp. z o.o.
Siedziba:
Przemęczanki 32, 32-107 Radziemice, małopolskie
Tel.: +48 12 379-36-57
http://u-jedrusia.pl
2012 www.laprovence.pl