Rekiny biznesu

Znajdź kontrahenta godnego zaufania!

imprezy integracyjne, catering

Zespół na wesele lublin

Chcesz zatrudnić zespół na wesele - Lublin jest miastem, w którym go znajdziesz. Wszystkim klientom jesteśmy w stanie zaoferować najwyższą jakość usług, profesjonalny sprzęt oraz szampańską zabawę. Jesteśmy pewni, że zespół na wesele z Lublina zagwarantuje wszystkim uczestnikom imprezy niezapomniane przeżycia.

Zespół muzyczny Mayday
Siedziba:
ul. Marynin / k.Lublina 195 C, 21-030 Lublin, woj. Lubelskie
Tel.: +48 60 127-06-95
http://mayday.com.pl
Organizacja konferencji Warszawa

Jeśli chcą Państwo stworzyć spotkanie biznesowe w dobrym klimacie, lokalizacji i cenie - najlepszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z naszych usług, takich jak właśnie organizacja konferencji! Warszawa to miejsce, w którym najczęściej wykonujemy nasze zlecenia, jednak jesteśmy otwarci na organizację konferencji w całej Polsce. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Expedition
Siedziba:
Nowolipki 2a, 00-160 Warszawa, mazowieckie
Tel.: +48 50 616-15-90
http://imprezy-expn.pl
Firma cateringowa Warszawa

Doskonałe wrażenia smakowe oraz walory dietetyczne to oferta, jaką kieruje do Państwa nasza firma cateringowa. Warszawa to miasto, w którym znajdują się różnego rodzaju restauracje i jadłodajnie, ale tylko nasza dostarcza zbilansowane potrawy dostosowane do indywidualnych oczekiwań każdego klienta. Polecamy!

Time4Diet
Siedziba:
ul. Kobylin 81A, 05-600 Grójec, woj. mazowieckie
Tel.: +48 22 290-64-60
http://time4diet.pl
DJ na wesele Śląsk

Mateusz Idzik to najlepszy DJ na wesele. Śląsk to region, w którym liczy się spontaniczność i świetna zabawa. Dzięki mojemu doświadczeniu, pomysłowości i elastyczności mogą być Państwo pewni, że każda uroczystość zakończy się pełnym sukcesem. Serdecznie zapraszam do kontaktu i skorzystania z moich usług.

Mateusz Idzik
Siedziba:
ul. Miodowa 2/43, 44-335 Jastrzębie-Zdrój, woj. śląskie
Tel.: +48 50 965-10-66
http://www.mateuszidzik.pl
Firma cateringowa Wrocław

W ramach realizowanych przez nas usług znajdziecie profesjonalnie wykonywany catering dla firm. Wrocław stanowi miasto, w którym znajdziecie naszą siedzibę. Przygotowane przez nas dania pozwalają na zagwarantowanie dla przedsiębiorstw właściwej obsługi podczas organizowanych konferencji czy też rozmaitych imprez.

Lunchomania
Siedziba:
Fabryczna 14, 53-609 Wrocław, dolnośląskie
Tel.: +48 71 359-10-20
http://www.lunchomania.com.pl
Klub muzyczny

Jeżeli poszukujesz miejsca do integracji swoich pracowników albo świętowania firmowego sukcesu, skorzystaj z naszych imprez w Warszawie. Oferujemy wspaniałe warunki do tańców, smaczne drinki i profesjonalną obsługę, a cały wieczór pod względem muzyki i atrakcji zostanie dostosowany do Państwa indywidualnych potrzeb.

Bank Club
Siedziba:
Mazowiecka 14, 00-048 Warszawa, mazowieckie
Tel.: +48 22 468-85-10
http://bankclub.pl
Dieta z niskim indeksem glikemicznym

U nas będziesz mógł zaopatrzyć się w najlepsze produkty spożywcze, dzięki którym w najwyższym stopniu uda Ci się zadbać o swoje zdrowie i świetne samopoczucie. Indykpol ma do zaoferowania najlepsze rozwiązania, pozwolą Ci trzymać dietę z niskim indeksem glikemicznym, które pozwolą Ci najlepiej o siebie zadbać.

Indykpol S.A.
Siedziba:
ul. Jesienna 3, 10-370 Olsztyn, woj. warmińsko-mazurskie
Tel.: +48 89 526-22-22
http://www.indykpol.pl
2012 www.laprovence.pl