Rekiny biznesu

Znajdź kontrahenta godnego zaufania!

pojazdy, maszyny i części

Przenośniki rolkowe

Niezawodne przenośniki rolkowe, jakie oferujemy naszym Klientom, to artykuły będące przedmiotem naszej dumy. Usprawnią one pracę każdego zakładu, w jakim się znajdą i pozwolą jego właścicielom na odniesienie sukcesu. Jeżeli więc chcesz, by w Twojej firmie znalazły się rozwiązania najwyższej jakości - my jesteśmy w stanie sprostać Twoim oczekiwaniom.

ANDRZEJEWSKI Automatyzacja i Wyposażenie Produkcji Sp. z o.o.
Siedziba:
Św. Teresy 180, 91-222 Łódź, łódzkie
Tel.: +48 42 663-12-60
http://www.andrzejewski.pl
Dzierżawa kserokopiarek Warszawa

Jesteśmy przygotowani do wykonywania najtrudniejszych zadań. Zawsze mamy na uwadze tempo realizacji zlecenia, jak również konieczność udostępnienia Państwu zastępczego sprzętu. Proponujemy więc nasze usługi na terenie całej Warszawy. Działamy zarówno w formie serwisu, jak również proponujemy dzierżawę kserokopiarek.

DKS Sp. z o.o.
Siedziba:
Kolumba 36, 02-288 Warszawa, mazowieckie
Tel.: +48 22 632-12-09
http://www.dks.pl
Alufelgi 19

Potrzebne Ci felgi aluminiowe w rozmiarze 19 cali - na naszej stronie internetowej z pewnością znajdziesz coś, co Cię zainteresuje. Czekają tutaj na Ciebie najlepsze felgi na rynku, dzięki którym Twoje auto będzie wyglądało doskonale i stanie się powodem Twojej dumy. Jesteśmy przekonani o tym, że każdy, komu potrzebne są alufelgi i skorzysta z naszej oferty, będzie usatysfakcjonowany.

P.O.H. AUTO TIP-TOP sp. z o.o.
Siedziba:
Komornicka 124, 42-200 Częstochowa, śląskie
Tel.: +48 34 361-73-87
http://www.autotiptop.com.pl
Toaleta przenośna

W naszej flocie pojazdów dedykowanych na plan filmowy znajdą Państwo również sanitariat w zabudowie samochodowej. Toaleta przenośna oferowana przez Camera Car to instalacja z wydzieloną odrębną komórką damską i męską, wyposażona w umywalkę, suszarkę do rąk oraz lustro. Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Suszarki laboratoryjne

Trwałość, bezpieczeństwo oraz skuteczność działania - bez tych czynników suszarki laboratoryjne stałyby się bezużytecznymi meblami. Te urządzenia, które znalazły się w naszym asortymencie zaskakują swoją funkcjonalnością. Pozwolą na sprawną organizację i przeprowadzana badań oraz diagnozy, która wymaga dostosowania temperatury do charakteru preparatów.

Multiserw-Morek
Siedziba:
Marcyporęba 36, 34-114 Brzeźnica, małopolskie
Tel.: +48 33 879-21-72
http://multiserw-morek.pl
Grawitacyjne przecinarki taśmowe

Profesjonalne, trwałe i precyzyjne grawitacyjne przecinarki taśmowe, które znajdują się w naszej ofercie to przede wszystkim propozycja dla przedsiębiorstw i zakładów produkcyjnych, które chcą wyposażyć swoje hale i warsztaty w nowoczesny i niezawodny sprzęt, a jednocześnie zwiększyć wydajność pracy. Serdecznie zapraszamy.

HARD Sp.zo.o.
Siedziba:
Skotnicka 232, 30-394 Kraków, małopolskie
Tel.: +48 12 264-35-43
http://www.bomar-poland.com
Klimatyzacja samochodowa Szczecin

Jednym z ważnych elementów funkcjonowania pojazdu jest klimatyzacja samochodowa. Szczecin jest miastem, w którym zarówno jej konserwacją, jak i naprawami może zająć się nasz serwis. Klimatyzacja samochodowa nie ma dla nas żadnych tajemnic, ale zajmujemy się też kompleksowy naprawami samochodów. Serdecznie zapraszamy!

Auto-Marka Marcin Kalinowski
Siedziba:
Dąbrowskiego 9, 70-100 Szczecin, zachodniopomorskie
Tel.: +48 91 484-76-87
http://automarka.com.pl
Interkom motocyklowy

Proponujemy urządzenia przydatne w trakcie jazdy samochodem, a także innymi pojazdami mechanicznymi.Oferujemy interkom motocyklowy, który pozwala wygodnie komunikować się z innymi użytkownikami ruchu drogowego i w ten sposób uniknąć jazdy w korku oraz miejsc, w których miał miejsce wypadek lub kolizja.

StrefaKierowcy.pl
Siedziba:
Gersona 28, 30-818 Kraków, małopolskie
Tel.: +48 12 346-34-62
http://www.strefakierowcy.pl
Zbiórka baterii Poznań

Czy w Twoim domu: w szufladach i na półkach, leżą rozładowane i niepotrzebne akumulatorki? Nie wyrzucaj ich do śmietnika, nie niszcz środowiska! Organizowana przez nas zbiórka baterii to szansa, byś pozbył się niechcianych przedmiotów z domu, a jednocześnie wspierał działania proekologiczne. Czekamy na Ciebie w Poznaniu i przyjmujemy wszystkie modele!

ECO-cars Sp. z o.o.
Siedziba:
Forteczna 14A, 61-362 Poznań, wielkopolskie
Tel.: +48 61 887-00-24
http://www.eco-cars.pl
odprawy celne do Niemiec

Jesteśmy agencją, która pomaga przejść pomyślnie odprawy celne do Niemiec. Zapewniamy doradztwo, w ramach którego dzielimy się wiedzą dotyczącą regulacji prawnych obejmujących zasady wwozu i wywozu towarów do i od naszych zachodnich sąsiadów. Możemy również zaoferować ważenie samochodów z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu.

Agencja Celna GOLDI Sp. z o.o.
Siedziba:
Nocznickiego 36, 69-100 Słubice, lubuskie
Tel.: +48 95 758-52-60
http://goldi-intermax.eu
koła do wózków widłowych

Wiemy, jak wiele zależy od przyczepności maszyny. Tylko wówczas może ona zachwycić sterownością, siłą oraz stanowić bezpieczne miejsce pracy. Dlatego w naszej ofercie znalazły się wyjątkowe opony pełne do wózków widłowych. Odznaczają się one bardzo nietypowym bieżnikiem, który doskonale poradzi sobie ze zróżnicowaną i trudną nawierzchnią.

Centrum Serwisowe Wózków i Maszyn CSWiM
Siedziba:
Warszawska 305/307, 42-209 Częstochowa, śląskie
Tel.: +48 66 434-11-43
http://widlak-opony.pl
urządzenie hakowe

Proponujemy Państwu wyposażone w hydrauliczne pompy i nadające się do zamontowania na wielu pojazdach urządzenia hakowe. Po instalacji dźwigu na samochodzie można nim sterować z kabiny kierowcy, dzięki czemu wykonywanie zleceń jest zdecydowanie przyspieszone i ułatwione. Całość została wykonana z elementów odpornych na negatywne skutki warunków atmosferycznych.

I-King
Siedziba:
Poznańska 39, 76-200 Słupsk, pomorskie
Tel.: +48 59 842-57-77
http://www.i-king.pl
Tylne wycieraczki samochodowe

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, która obejmuje inteligentne rozwiązania w zakresie wycieraczek samochodowych. Polecamy między innymi tylne wycieraczki samochodowe - dedykowany model Back Side. Polecamy Państwu w szczególności płaskie wycieraczki. Zapraszamy do skorzystania z oferty.

Visee
Siedziba:
Grabskiego 8, 75-209 Koszalin, zachodniopomorskie
Tel.: +48 94 342-04-30
http://visee.pl
dystrybutor soli

Od kilkunastu lat działamy na rynku jako dystrybutor soli. W naszej ofercie znajdą Państwo chlorek wapnia, sodu oraz magnezu. Nasze produkty wykorzystywane są między innymi do usuwania gołoledzi i śniegu na jezdniach, chodnikach i terenach zielonych. Asortyment sprzedajemy w opakowaniach o różnej wadze.

ALPIMO TRADE
Siedziba:
LEŚNA 8, 62-305 SOKOLNIKI, wielkopolskie
Tel.: +48 66 112-93-33
http://soldrogowa-alpimo.pl
Wyposażenie przyczep gastronomicznych

Świat Przyczep oferuje swoim klientom wypożyczanie przyczep gastronomicznych. Dzięki \"rozwiązaniom szytym na miarę\", kompleksowa obsługa pozwala na redukcję kosztów, oszczędność czasu oraz zwiększenie wydajności wszystkich procesów. Klienci naszej firmy mogą wybrać usługę, która z całą pewnością okaże się korzystna dla obu współpracujących stron. Sprawdź, jak wiele możemy Ci zaoferować.

Świat Przyczep
Siedziba:
Gostyńska 67, 64-000 Kościan, wielkopolskie
Tel.: +48 66 115-65-05
http://swiatprzyczep.pl
Nauka jazdy Grudziądz

Już czas poznać zasady prowadzenia samochodu! Zapraszamy na kurs w Grudziądzu. Nauka jazdy w naszej szkole obejmuje wszystkie kategorie - uprawnienia AM, A, poprzez B, aż po CE! Dysponujemy sprawnym technicznie sprzętem, na których przeprowadzamy szkolenia oraz kadrą instruktorską, posiadającą należyte specjalizacje.

Ośrodek Szkolenia Kierowców Sampol
Siedziba:
Chopina 48, 86-302 Grudziądz, kujawsko-pomorskie
Tel.: +48 66 493-61-58
http://www.osk-sampol.pl
Deklaracja intrastat

Prawo wymaga od przedsiębiorców, aby każdy, kto prowadził handlowe wymiany międzynarodowe z innym państwem Unii Europejskiej, złożył odpowiednie oświadczenia oraz dokumenty w celach statystycznych. Jest to tzw. deklaracja Intrastat. Firma pomaga w wypełnieniu dokumentów i przedłożeniu ich odpowiednim organom.

TEXTRA Poland Sp. z o.o.
Siedziba:
Pamiątkowa 24/3, 61-505 Poznań, wielkopolskie
Tel.: +48 61 653-00-45
http://textrapoland.eu
Zbiorniki LPG

Nasza oferta obejmuje wysokiej jakości pojemniki i kontenery na surowce ciekłe i gazowe. Proponowane przez nas zbiorniki LPG wykonane zostały ze stali węglowej, którą cechują korzystne parametry elastyczności. Tego rodzaju pojemnik świetnie sprawdzi się na stacji benzynowej, a także jako element instalacji grzewczej.

CGH Polska sp. z o.o.
Siedziba:
Srebrna 39, 85-461 Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
Tel.: +48 52 370-66-66
http://cgh.com.pl
Serwis tachografów mazowieckie

Raz na dwa lata w branży transportowej wymagana jest aktualizacja osprzętowania, które mierzy czas pracy. Jako serwis tachografów świadczymy usługi w województwie mazowieckim i polecamy się nie tylko w takim czasie, ale zawsze, kiedy pojawia się zbędna usterka czy wymagana jest innego rodzaju naprawa tego niezbędnego licznika.

OSKP Anika Sp. z o. o. Sp. k.
Siedziba:
Łomżyńska 6, 07-300 Stare Lubiejewo, mazowieckie
Tel.: +48 60 366-55-77
http://stacjaostrow.pl
Pojazdy komunalne

MAN TGM Schmidt, Mercedes Benz Unimog, Mercedes Unimog, po prostu Mercedes - takie są niektóre tylko z wielu innych modeli samochodów specjalnych do letniego i zimowego utrzymania dróg. Oferujemy pojazdy komunalne sprawne, kompletne oraz niezmiennie przygotowane do pełnienia swoich przeznaczonych im funkcji.

EVENTUS sprzęt i akcesoria komunalne
Siedziba:
Markowice 20A, 48-330 Nowy Świętów, opolskie
Tel.: +48 60 010-63-06
http://www.sprzet-komunalny.pl
klimatyzacja samochodowa Gorzów

Należy obecnie do wyposażenia całkowicie standardowego, klimatyzacja samochodowa w Gorzowie poleca się zatem zawsze, gdy chcesz ją zamontować w swoim aucie. Zajmujemy się nie tylko instalacją, lecz stanowimy serwis - diagnozujemy usterki, naprawiamy, sprawdzamy, wymieniamy, napełniamy, a także ozonujemy i odgrzybiamy.

Moto Usługi Dziakowicz
Siedziba:
Kosynierów Gdyńskich 50a, 66-400 Gorzów Wielkopolski, lubuskie
Tel.: +48 95 735-37-21
http://www.motouslugi.eu
2012 www.laprovence.pl