Rekiny biznesu

Znajdź kontrahenta godnego zaufania!

pojazdy, maszyny i części

Przenośniki rolkowe

Niezawodne przenośniki rolkowe, jakie oferujemy naszym Klientom, to artykuły będące przedmiotem naszej dumy. Usprawnią one pracę każdego zakładu, w jakim się znajdą i pozwolą jego właścicielom na odniesienie sukcesu. Jeżeli więc chcesz, by w Twojej firmie znalazły się rozwiązania najwyższej jakości - my jesteśmy w stanie sprostać Twoim oczekiwaniom.

ANDRZEJEWSKI Automatyzacja i Wyposażenie Produkcji Sp. z o.o.
Siedziba:
Św. Teresy 180, 91-222 Łódź, łódzkie
Tel.: +48 42 663-12-60
http://www.andrzejewski.pl
Dzierżawa kserokopiarek Warszawa

Jesteśmy przygotowani do wykonywania najtrudniejszych zadań. Zawsze mamy na uwadze tempo realizacji zlecenia, jak również konieczność udostępnienia Państwu zastępczego sprzętu. Proponujemy więc nasze usługi na terenie całej Warszawy. Działamy zarówno w formie serwisu, jak również proponujemy dzierżawę kserokopiarek.

DKS Sp. z o.o.
Siedziba:
Kolumba 36, 02-288 Warszawa, mazowieckie
Tel.: +48 22 632-12-09
http://www.dks.pl
Wciągniki linowe

Wysoka jakość wykonania, ogromne wielkości udźwigu i potężna moc - to tylko niektóre z pozytywnych cech naszych wciągników linowych elektrycznych. Proponujemy każdej budowie i hali produkcyjnej nasze sprzęty, które znane są w całej Polsce i nie mają w zwyczaju zawodzić swoich użytkowników podczas pracy.

Alma Sp. z o.o.
Siedziba:
Roosevelta 1, 66-440 Skwierzyna, lubuskie
Tel.: +48 95 717-61-40
http://www.wciagarki.com.pl
Wynajem maszyn budowlanych

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, w ramach której świadczony jest wynajem maszyn budowlanych w najbardziej atrakcyjnych cenach. Znajdziecie u nas między innymi wytrzymałe pale CFA, pozwalające na szybkie i sprawne tworzenie fundamentów pod wybrane nieruchomości. Przygotowana została także technika drogowa.

Bergerat Monnoyeur Sp. z o.o.
Siedziba:
Modlińska 11, 05-092 Izabelin-Dziekanówek, mazowieckie
Tel.: +48 22 768-71-00
http://www.bm-cat.com
Alufelgi 19

Potrzebne Ci felgi aluminiowe w rozmiarze 19 cali - na naszej stronie internetowej z pewnością znajdziesz coś, co Cię zainteresuje. Czekają tutaj na Ciebie najlepsze felgi na rynku, dzięki którym Twoje auto będzie wyglądało doskonale i stanie się powodem Twojej dumy. Jesteśmy przekonani o tym, że każdy, komu potrzebne są alufelgi i skorzysta z naszej oferty, będzie usatysfakcjonowany.

P.O.H. AUTO TIP-TOP sp. z o.o.
Siedziba:
Komornicka 124, 42-200 Częstochowa, śląskie
Tel.: +48 34 361-73-87
http://www.autotiptop.com.pl
Toaleta przenośna

W naszej flocie pojazdów dedykowanych na plan filmowy znajdą Państwo również sanitariat w zabudowie samochodowej. Toaleta przenośna oferowana przez Camera Car to instalacja z wydzieloną odrębną komórką damską i męską, wyposażona w umywalkę, suszarkę do rąk oraz lustro. Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Suszarki laboratoryjne

Trwałość, bezpieczeństwo oraz skuteczność działania - bez tych czynników suszarki laboratoryjne stałyby się bezużytecznymi meblami. Te urządzenia, które znalazły się w naszym asortymencie zaskakują swoją funkcjonalnością. Pozwolą na sprawną organizację i przeprowadzana badań oraz diagnozy, która wymaga dostosowania temperatury do charakteru preparatów.

Multiserw-Morek
Siedziba:
Marcyporęba 36, 34-114 Brzeźnica, małopolskie
Tel.: +48 33 879-21-72
http://multiserw-morek.pl
transport lotniczy z chin

Jeśli planujesz rozpocząć importowanie towarów z krajów Bliskiego bądź Dalekiego Wschodu, skorzystaj z naszych usług. Proponujemy bowiem transport lotniczy z Chin i innych państw tej części świata. Zapewniamy przy tym stosunkowo szybki czas realizacji oraz kontrolę nad każdym etapem wykonywania zamówienia.

Interfracht Co. Int. Air Freight
Siedziba:
Al. Krakowska 264, 02-210 Warszawa, mazowieckie
Tel.: +48 60 133-51-11
http://interfracht.pl
Grawitacyjne przecinarki taśmowe

Profesjonalne, trwałe i precyzyjne grawitacyjne przecinarki taśmowe, które znajdują się w naszej ofercie to przede wszystkim propozycja dla przedsiębiorstw i zakładów produkcyjnych, które chcą wyposażyć swoje hale i warsztaty w nowoczesny i niezawodny sprzęt, a jednocześnie zwiększyć wydajność pracy. Serdecznie zapraszamy.

HARD Sp.zo.o.
Siedziba:
Zawiła 51a, 30-442 Kraków, małopolskie
Tel.: +48 12 264-35-43
http://www.bomar-poland.com
Prowadnik kabli

Zajmujemy się sprzedażą części elektrotechnicznych. W naszej ofercie znajduje się również prowadnik kabli, który składa się z jarzm aluminiowych i stalowego łańcucha. Instalacja zabezpiecza przewody medialne (np. energetyczne) przed przetarciem, zerwaniem czy zniszczeniem podczas prac na elementach ruchomych maszyn i urządzeń.

Fanina S.A.
Siedziba:
Jasińskiego 18, 37-700 Przemyśl, podkarpackie
Tel.: +48 16 676-56-00
http://www.fanina.pl
Serwis Volvo Łódź

W naszej bazie znajdą Państwo profesjonalne warsztaty samochodowe, spełniające wysokie kryteria jakości, w których auto znajdzie się pod fachową opieką doświadczonych mechaników. Dla mieszkańców Łodzi, posiadających szwedzkie auta, polecamy serwis Volvo, który kompleksowo zajmie się każdym pojazdem pochodzącym ze Skandynawii.

EuroWarsztat
Siedziba:
Al. Jerozolimskie 56c, 00-803 Warszawa, mazowieckie
Tel.: +48 22 292-83-91
http://eurowarsztat.pl
Klimatyzacja samochodowa Szczecin

Jednym z ważnych elementów funkcjonowania pojazdu jest klimatyzacja samochodowa. Szczecin jest miastem, w którym zarówno jej konserwacją, jak i naprawami może zająć się nasz serwis. Klimatyzacja samochodowa nie ma dla nas żadnych tajemnic, ale zajmujemy się też kompleksowy naprawami samochodów. Serdecznie zapraszamy!

Auto-Marka Marcin Kalinowski
Siedziba:
Dąbrowskiego 9, 70-100 Szczecin, zachodniopomorskie
Tel.: +48 91 484-76-87
http://automarka.com.pl
Wysyłki ekspresowe

Od ponad 50 lat świadczymy usługi w zakresie transportu towarów na trasach polskich oraz międzynarodowych. Realizujemy także wysyłki ekspresowe przesyłek, do czego służy prosty formularz zgłoszeniowy, który udostępniamy na naszej stronie internetowej. Na złożone zamówienie odpowiadamy w ciągu 2 godzin.

Transpost Logistyka Sp. z o.o.
Siedziba:
Wieruszowska 2/8, 60-166 Poznań, wielkopolskie
Tel.: +48 61 860-76-43
http://www.transpost.eu
wynajem długoterminowy Audi

Wypożyczalnię najlepszej klasy samochodów znanej marki Audi prowadzimy już od kilu lat. Współpracujemy z prestiżowymi firmami z różnych branży oraz klientami indywidualnymi. Staramy się by nasze pojazdy spełniły wszystkie oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników, zarówno w zakresie standardu wyposażenia jak i bezpieczeństwa podczas podróży. Wynajem aut luksusowych w Emiga Cars to pewność, że samochód będzie zawsze w pełni sprawny i gotowy do jazdy w wybranym przez klienta czasie.

Emiga Sp. z o.o.
Siedziba:
Jana Nowaka Jeziorańskiego 50/37, 03-982 Warszawa, mazowieckie
Tel.: +48 57 096-59-19
http://emigacars.pl
Interkom motocyklowy

Proponujemy urządzenia przydatne w trakcie jazdy samochodem, a także innymi pojazdami mechanicznymi.Oferujemy interkom motocyklowy, który pozwala wygodnie komunikować się z innymi użytkownikami ruchu drogowego i w ten sposób uniknąć jazdy w korku oraz miejsc, w których miał miejsce wypadek lub kolizja.

StrefaKierowcy.pl
Siedziba:
Gersona 28, 30-818 Kraków, małopolskie
Tel.: +48 12 346-34-62
http://www.strefakierowcy.pl
wynajem kampera

CarGO! Rent a Camp to firma oferująca wynajem kampera - zarówno tego luksusowego, jak i taniego, rodzinnego. Oprócz wypożyczalni nasza firma oferuje także sprzedaż samochodów kempingowych, co jest idealnym rozwiązaniem dla rodzin z dziećmi, które uwielbiają być w podróży i jednocześnie czuć się jak w domu! Serdecznie zapraszamy do zapoznania się naszą oferta.

CarGO! Rent a Camp
Siedziba:
Wołczyńska 15, 60-003 Poznań, wielkopolskie
Tel.: +48 50 441-41-01
http://cargo-group.pl
2012 www.laprovence.pl