Rekiny biznesu

Znajdź kontrahenta godnego zaufania!

radcy prawni, adwokaci

Adwokat prawo pracy Warszawa

Jeżeli poszukują Państwo adwokata zajmującego się prawem pracy w Warszawie serdecznie zapraszamy na stronę www.elizakuna.pl. Realizując usługi dla naszych klientów staramy się, by byli oni całkowicie zadowoleni z prezentowanego przez nas poziomu usług. Wybierając naszą firmę zyskujesz możliwość współpracy z profesjonalistami. Jeżeli zależy Ci na tym, aby uzyskać skuteczną pomoc i fachowe porady dobrego adwokata zapraszamy do kontaktu!

Kancelaria Adwokacka Eliza Kuna
Siedziba:
Sienna 64, 00-825 Warszawa, mazowieckie
Tel.: +48 60 538-41-02
http://www.elizakuna.pl
Licytacje komornicze Kalisz

Organizowane i przeprowadzane licytacje komornicze to przede wszystkim możliwość pozyskania praw do nabycia nieruchomości w Kaliszu. Wszelkie informacje na temat miejsca oraz daty przeprowadzenia licytacji znajdą Państwo na stronie internetowej. Ponadto - dzięki niej mogą się Państwo również zapoznać z charakterem i metrażem nieruchomości.

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Kaliszu Monika Talarczyk
Siedziba:
Al. Wolności 10/20, 62-800 Kalisz, wielkopolskie
Tel.: +48 62 757-28-41
http://www.komorniktalarczyk.pl
Adwokat Nowy Sącz

Zastanawiasz się, do kogo możesz się zgłosić, gdy potrzebujesz pomocy w zakresie rozwiązania sprawy związanej z prawem? Nie musisz daleko szukać, ponieważ nasz radca prawny i adwokat z Nowego Sącza zapraszają na spotkanie. Dowiesz się jaki jest zakres działalności naszej kancelarii i jakie są warunki współpracy.

SZOT BIENIEK BUCHMAN SZOT ADWOKACI Sp. p.
Siedziba:
Rynek 13, 33-300 Nowy Sącz, małopolskie
Tel.: +48 18 444-22-23
http://www.sbbs.com.pl
Porady prawne

Jeśli chcecie Państwo zasięgnąć opinii specjalisty w ramach najważniejszych zagadnień prawa nasze porady prawne w Kancelaria Adwokacka Krzysztof Szlas z Gdańska z pewnością okażą się dla Państwa przydatnymi, gdzie pomożemy Państwu rozwiązać zagadnienia z zakresu prawa administracyjnego, pracy, rodzinnego, spadkowego, nieruchomości i wielu innych.

Kancelaria Adwokacka Krzysztof Szlas
Siedziba:
Świętojańska 89/6, 81-381 Gdynia, pomorskie
Tel.: +48 60 036-72-87
http://szlas.pl
Specjalizacje

Nasza rodzinna firma specjalizuje się między innymi w procesach cywilnych, karnych, karno-skarbowych czy też gospodarczych. Kancelaria Adwokacka Jakub Montowski zrzesza czterech prawników o różnych specjalizacjach. Udzielamy porad prawnych, przygotowujemy dokumentację procesową, a także reprezentujemy klientów przed sądami.

Kancelaria Adwokacka Jan Montowski
Siedziba:
Stefana Batorego 4, 85-104 Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
Tel.: +48 60 949-75-17
http://www.adwokat.bydgoszcz.eu
Employer branding

W ramach szkoleń organizowanych przez naszą firmę w centrum Szczecina oferujemy także liczne usługi HR. Dla uczestników przygotowaliśmy kilka konkretnych programów, m.in. Employer Branding (strategiczne budowanie wizerunku pracodawcy), Zarządzenie Talentami (budowanie ścieżek kariery), czy Assessment i Development Centre (rozwój konkretnego pracownika). Dodatkowo prowadzimy projekty rekrutacyjne i pomagamy w opisie i wartościowaniu poszczególnych stanowisk.

Master HR
Siedziba:
Al. Niepodległości 22, piętro 2, 70-412 Szczecin, zachodniopomorskie
Tel.: +48 91 404-07-45
http://masterhr.pl
Konfekcjonowanie

Jesteśmy firmą, która cieszy się duża renomą i jest ceniona za profesjonalizm oraz indywidualne podejście do klientów. W naszej introligatorni, mogą państwo zlecić usługę konfekcjonowania produktów. Jest to opcja chętnie wykorzystywana przez przedsiębiorstwa specjalizujące się w marketingu. Zatrudniani przez nas kompetentni pracownicy, ręcznie lub maszynowo zapakują asortyment reklamowy, dodadzą próbki oraz gratisy do innych towarów, przepakują oraz nakleją etykiety samoprzylepne.

Unobrand Sp. J.
Siedziba:
Logistyczna 3, 05-230 Kobyłka, mazowieckie
Tel.: +48 22 849-86-93
http://www.unobrand.pl
Ekspert kredytowy

Ekspert kredytowy specjalizuje się w udzielaniu wsparcia klientom chcącym uzyskać pożyczkę hipoteczną lub gotówkową. Pomagamy wynegocjować korzystne warunki umowy, kierując się także szczególnymi preferencjami klienta. Analizujemy dostępne na rynku oferty i dopasowujemy najlepsze rozwiązania. Zapraszamy.

Anna Wietchy
Siedziba:
Powstańców Wielkopolskich 16, 61-895 Poznań, wielkopolskie
Tel.: +48 66 052-45-99
http://anna-wietchy.pl
Biuro księgowe

Ze względu na wysokie kwalifikacje naszych pracowników i długą działalność na rynku ośmielamy się twierdzić, że prowadzimy najlepsze biuro księgowe. Województwo świętokrzyskie to tutaj nas znajdziesz. Nasze biuro świadczy usługi z zakresu zarządzania podmiotami gospodarczymi, usługi księgowe, w zakresie administracji kadr i płac oraz wiele innych. Zapraszamy serdecznie.

Biuro Rachunkowe Koryfeusz
Siedziba:
Armii Krajowej 6/8, 26-110 Skarżysko-Kamienna, świętokrzyskie
Tel.: +48 41 252-52-59
http://www.koryfeusz.pl
2012 www.laprovence.pl