Rekiny biznesu

Znajdź kontrahenta godnego zaufania!

radcy prawni, adwokaci

Adwokat prawo pracy Warszawa

Jeżeli poszukują Państwo adwokata zajmującego się prawem pracy w Warszawie serdecznie zapraszamy na stronę www.elizakuna.pl. Realizując usługi dla naszych klientów staramy się, by byli oni całkowicie zadowoleni z prezentowanego przez nas poziomu usług. Wybierając naszą firmę zyskujesz możliwość współpracy z profesjonalistami. Jeżeli zależy Ci na tym, aby uzyskać skuteczną pomoc i fachowe porady dobrego adwokata zapraszamy do kontaktu!

Kancelaria Adwokacka Eliza Kuna
Siedziba:
ul. Sienna 64, 00-825 Warszawa, woj. mazowieckie
Tel.: +48 60 538-41-02
http://www.elizakuna.pl
Adwokat Lublin

Prowadzona w Lublinie przez radców prawnych kancelaria świadczy kompleksowe usługi dla klientów indywidualnych oraz biznesowych, takie jak udzielanie porad prawnych, czy też sporządzanie dokumentów bądź wystawianie opinii. Prawnicy mają, tak jak adwokat, uprawnienia do występowania przed sądem w charakterze pełnomocnika za wyjątkiem spraw karnych.

LCO Kancelaria Radców Prawnych Puciłowski & Zmysłowski
Siedziba:
Krakowskie Przedmieście 7, 20-002 Lublin, lubelskie
Tel.: +48 50 211-25-89
http://www.radcaprawny-lublin.pl
Licytacje komornicze Kalisz

Organizowane i przeprowadzane licytacje komornicze to przede wszystkim możliwość pozyskania praw do nabycia nieruchomości w Kaliszu. Wszelkie informacje na temat miejsca oraz daty przeprowadzenia licytacji znajdą Państwo na stronie internetowej. Ponadto - dzięki niej mogą się Państwo również zapoznać z charakterem i metrażem nieruchomości.

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Kaliszu Monika Talarczyk
Siedziba:
Al. Wolności 10/20, 62-800 Kalisz, wielkopolskie
Tel.: +48 62 757-28-41
http://www.komorniktalarczyk.pl
Adwokat Nowy Sącz

Zastanawiasz się, do kogo możesz się zgłosić, gdy potrzebujesz pomocy w zakresie rozwiązania sprawy związanej z prawem? Nie musisz daleko szukać, ponieważ nasz radca prawny i adwokat z Nowego Sącza zapraszają na spotkanie. Dowiesz się jaki jest zakres działalności naszej kancelarii i jakie są warunki współpracy.

SZOT BIENIEK BUCHMAN SZOT ADWOKACI Sp. p.
Siedziba:
Rynek 13, 33-300 Nowy Sącz, małopolskie
Tel.: +48 18 444-22-23
http://www.sbbs.com.pl
Porady prawne

Jeśli chcecie Państwo zasięgnąć opinii specjalisty w ramach najważniejszych zagadnień prawa nasze porady prawne w Kancelaria Adwokacka Krzysztof Szlas z Gdańska z pewnością okażą się dla Państwa przydatnymi, gdzie pomożemy Państwu rozwiązać zagadnienia z zakresu prawa administracyjnego, pracy, rodzinnego, spadkowego, nieruchomości i wielu innych.

Kancelaria Adwokacka Krzysztof Szlas
Siedziba:
Romana Dmowskiego 6/6, 80-243 Gdańsk, pomorskie
Tel.: +48 60 036-72-87
http://szlas.pl
Specjalizacje

Nasza rodzinna firma specjalizuje się między innymi w procesach cywilnych, karnych, karno-skarbowych czy też gospodarczych. Kancelaria Adwokacka Jakub Montowski zrzesza czterech prawników o różnych specjalizacjach. Udzielamy porad prawnych, przygotowujemy dokumentację procesową, a także reprezentujemy klientów przed sądami.

Kancelaria Adwokacka Jan Montowski
Siedziba:
Stefana Batorego 4, 85-104 Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
Tel.: +48 60 949-75-17
http://www.adwokat.bydgoszcz.eu
Obsługa prawna spółek

Nasza kancelaria prawna specjalizuje się w doradztwie dotyczącym prawa korporacyjnego. Zajmujemy się obsługą prawną firm, zarówno korporacji, jak i spółek osobowych i kapitałowych. Świadczymy usługi związane z bieżącą obsługą podmiotów podmiotów gospodarczych, zakładaniem spółek, stowarzyszeń i innych podmiotów prawnych oraz obsługą restrukturyzacji przedsiębiorstw.

Bąkowski Kancelaria Radcowska
Siedziba:
Czarnieckiego 86/88 lok. 4, 01-541 Warszawa, mazowieckie
Tel.: +48 22 633-67-66
http://www.bakowski.net.pl
adwokat-sawinski.pl

Osoby, które nie zajmują się zawodowo zapisami kodeksu cywilnego oraz karnego mogą czuć się zagubione w trakcie samodzielnego szukania informacji dotyczących danego problemu prawnego. Dlatego Kancelaria Adwokacka w Krakowie Maciej Sawiński udziela porad, zajmuje się opiniowaniem umów oraz szeregiem innych czynności w tym zakresie. Więcej informacji zostało opublikowanych na witrynie internetowej.

Maciej Sawiński Kancelaria Adwokacka
Siedziba:
Szlak 65/610a, 31-153 Kraków, małopolskie
Tel.: +48 79 104-14-29
http://adwokat-sawinski.pl
fafinska.pl

Udzielamy porad prawnych między innymi z zakresu kodeksu cywilnego, podatkowego, spółek handlowych czy spadkowego. Adwokat Dominika Fafińska reprezentuje Klientów przed sądami rodzinnymi oraz w postępowaniach karnych oraz rozstrzyga spory o podział majątku i przyznanie opieki nad dzieckiem. Nasze gdańskie biuro przyjmuje zainteresowanych od poniedziałku do soboty.

Kancelaria Adwokacka Dominika Fafińska
Siedziba:
Księdza Robaka 63A, 80-119 Gdańsk, pomorskie
Tel.: +48 79 201-08-18
http://fafinska.pl
Biuro tłumaczeń polsko-angielskich

Zajmujemy się kompleksowym przekładem specjalistycznych publikacji naukowych. Nasze biuro tłumaczeń polsko-angielskich oferuje korektę gotowych tekstów, a także pisanie ich od podstaw w innym języku na bazie dostarczonego materiału. Proponujemy również tworzenie tabel oraz wykresów.Przykładamy wielką wagę do tego, aby efekty naszej pracy były poprawne nie tylko pod względem stylistycznym, ale przede wszystkim merytorycznym.

ProSciEditing
Siedziba:
Krzywa 28, 38-307 Sękowa, małopolskie
Tel.: +48 00 000-00-00
http://www.prosciediting.pl
Usługi księgowe

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na profesjonalne usługi księgowe dla firm w miejscowości Białystok. Proponujemy zawsze sprawdzone oraz korzystne rozwiązania, cieszące się ogromnym zainteresowaniem na polskim rynku. Dla nas liczy się pełne zadowolenie wszystkich klientów, dlatego do wszelkich zleceń pochodzimy fachowo i rzetelnie!

Biuro Rachunkowe MirJan Mirosława Kamińska
Siedziba:
Hetmańska 40 lok. 204/206, 15-727 Białystok, podlaskie
Tel.: +48 85 652-57-80
http://www.mirjan.info
Limit debetowy

Portal internetowy to porównywarka kredytów, która wskaże najlepszy możliwy wariant odpowiadający klientowi. Dzięki narzędziu, można oszacować raty oraz zapoznać się z ofertą. Możliwe jest wzięcie pod uwagę takiego rozwiązania, jakim jest limit debetowy, który pozwoli na wybranie większej ilości gotówki.

Sprzeciw od nakazu zapłaty

Naszą specjalnością jest sprzeciw od nakazu zapłaty. Pomagamy naszym klientom w sporządzaniu odpowiednich dokumentów dbając o to, by byli oni całkowicie zadowoleni z poziomu świadczonych przez nas usług. Skuteczność, jaka nas charakteryzuje sprawiła, że zaufało nam już wielu klientów. Zamów u nas sprzeciw od nakazu zapłaty i pozbądź się związanych z nim problemów.

AntyKredyt.pl
Siedziba:
Anny Walentynowicz 10, 20-328 Lublin, lubelskie
Tel.: +48 --
http://antykredyt.pl
Prowadzenie rejestru akcjonariuszy

Wchodząca w życie 1.01.2021r. Ustawa o zmianie Kodeksu spółek handlowych mówi o usunięciu z obrotu papierów wartościowych w formie dokumentu. Obowiązkowa dematerializacja akcji wprowadza obowiązek prowadzenia rejestru akcjonariuszy spółek niepublicznych, do którego wpisani zostaną wszyscy współwłaściciele. Prowadzeniem jego ewidencji, zgodnie z prawem, może się zając dom maklerski. Zapewniamy kompleksowe usługi w zakresie przeprowadzenia zmian i wykonywania określonych czynności w rejestrze.

Navigator Capital Group
Siedziba:
Twarda 18, 00-105 Warszawa, mazowieckie
Tel.: +48 22 630-83-33
http://www.navigatorcapital.pl
2012 www.laprovence.pl