Rekiny biznesu

Znajdź kontrahenta godnego zaufania!

radcy prawni, adwokaci

Radcy prawni z kancelarii Arendarski-Stejblis w Warszawie

Radcy prawni z kancelarii Arendarski-Stejblis w Warszawie zajmują się obsługą klientów, która polega na: negocjowaniu warunków umów, sporządzaniu opinii, zakładaniu firm, odzyskiwaniu majątku, tworzeniu projektów aktów i nie tylko. Zapraszamy do odwiedzenia biura, które jest zlokalizowane w Warszawie przy ulicy Żytniej.

Arendarski-Stejblis
Siedziba:
Żytnia 16/54, 01-014 Warszawa, mazowieckie
Tel.: +48 22 466-41-43
http://www.arendarski-stejblis.pl
Adwokat prawo pracy Warszawa

Jeżeli poszukują Państwo adwokata zajmującego się prawem pracy w Warszawie serdecznie zapraszamy na stronę www.elizakuna.pl. Realizując usługi dla naszych klientów staramy się, by byli oni całkowicie zadowoleni z prezentowanego przez nas poziomu usług. Wybierając naszą firmę zyskujesz możliwość współpracy z profesjonalistami. Jeżeli zależy Ci na tym, aby uzyskać skuteczną pomoc i fachowe porady dobrego adwokata zapraszamy do kontaktu!

Kancelaria Adwokacka Eliza Kuna
Siedziba:
ul. Sienna 64, 00-825 Warszawa, woj. mazowieckie
Tel.: +48 60 538-41-02
http://www.elizakuna.pl
Adwokat Lublin

Prowadzona w Lublinie przez radców prawnych kancelaria świadczy kompleksowe usługi dla klientów indywidualnych oraz biznesowych, takie jak udzielanie porad prawnych, czy też sporządzanie dokumentów bądź wystawianie opinii. Prawnicy mają, tak jak adwokat, uprawnienia do występowania przed sądem w charakterze pełnomocnika za wyjątkiem spraw karnych.

LCO Kancelaria Radców Prawnych Puciłowski & Zmysłowski
Siedziba:
Krakowskie Przedmieście 7, 20-002 Lublin, lubelskie
Tel.: +48 50 211-25-89
http://www.radcaprawny-lublin.pl
Rozwody Kraków

W kancelarii adwokat Anny Winkszno-Bartnik znajdziecie Państwo obsługę prawną osób fizycznych w zakresie pełnomocnictwa pokrzywdzonych, oskarżonych i podejrzanych o popełnienie przestępstwa z kodeksu karnego. Zajmujemy się również sprawami z prawa cywilnego, rodzinnego oraz spadkowego. Zapraszamy do kontaktu.

Adwokat Anna Winkszno-Bartnik
Siedziba:
Ariańska 8/8-9, 31-505 Kraków, małopolskie
Tel.: +48 60 699-66-94
http://www.adwokat-winkszno.pl
Licytacje komornicze Kalisz | www.komorniktalarczyk.pl

Organizowane i przeprowadzane licytacje komornicze to przede wszystkim możliwość pozyskania praw do nabycia nieruchomości w Kaliszu. Wszelkie informacje na temat miejsca oraz daty przeprowadzenia licytacji znajdą Państwo na stronie internetowej. Ponadto - dzięki niej mogą się Państwo również zapoznać z charakterem i metrażem nieruchomości.

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Kaliszu Monika Talarczyk
Siedziba:
Al. Wolności 10/20, 62-800 Kalisz, wielkopolskie
Tel.: +48 62 757-28-41
http://www.komorniktalarczyk.pl
Adwokat Nowy Sącz

Zastanawiasz się, do kogo możesz się zgłosić, gdy potrzebujesz pomocy w zakresie rozwiązania sprawy związanej z prawem? Nie musisz daleko szukać, ponieważ nasz radca prawny i adwokat z Nowego Sącza zapraszają na spotkanie. Dowiesz się jaki jest zakres działalności naszej kancelarii i jakie są warunki współpracy.

SZOT BIENIEK BUCHMAN SZOT ADWOKACI Sp. p.
Siedziba:
Rynek 13, 33-300 Nowy Sącz, małopolskie
Tel.: +48 18 444-22-23
http://www.sbbs.com.pl
Obsługa prawna

Przedstawiamy serdecznie naszą kancelarię, w której doświadczeni i wykwalifikowani prawnicy zajmą się rzetelnie i kompleksowo Państwa obsługą prawną. W naszej ofercie są dziedziny prawa: karnego, cywilnego, administracyjnego, rodzinnego, pracy i ubezpieczeń społecznych i inne. Gwarantujemy przystępne ceny oraz kompleksowość w działaniu. Do Państwa dyspozycji jest prawnik obsługujący klientów indywidualnych, a także klientów biznesowych. Zapraszamy na stronę internetową naszej firmy.

Centrum Prawa sp. z o.o. sp.k.
Siedziba:
Grodzka 19, 85-109 Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie
Tel.: +48 72 022-77-77
http://www.centrumprawa.eu
Porady prawne

Jeśli chcecie Państwo zasięgnąć opinii specjalisty w ramach najważniejszych zagadnień prawa nasze porady prawne w Kancelaria Adwokacka Krzysztof Szlas z Gdańska z pewnością okażą się dla Państwa przydatnymi, gdzie pomożemy Państwu rozwiązać zagadnienia z zakresu prawa administracyjnego, pracy, rodzinnego, spadkowego, nieruchomości i wielu innych.

Kancelaria Adwokacka Krzysztof Szlas
Siedziba:
Romana Dmowskiego 6/6, 80-243 Gdańsk, pomorskie
Tel.: +48 60 036-72-87
http://szlas.pl
http://www.adwokat.bydgoszcz.eu/specjalizacje.html

Nasza rodzinna firma specjalizuje się między innymi w procesach cywilnych, karnych, karno-skarbowych czy też gospodarczych. Kancelaria Adwokacka Jakub Montowski zrzesza czterech prawników o różnych specjalizacjach. Udzielamy porad prawnych, przygotowujemy dokumentację procesową, a także reprezentujemy klientów przed sądami.

Kancelaria Adwokacka adwokat Jakub Montowski
Siedziba:
ul. Stefana Batorego 4, 85-104 Bydgoszcz, woj. kujawsko-pomorskie
Tel.: +48 50 375-57-03
http://www.adwokat.bydgoszcz.eu
Adwokat Legnica

Wśród zawiłości przepisów i procedur często trudno jest się samemu odnaleźć. Porady prawne to część działalności kancelarii adwokackiej ARL w Legnicy. Oprócz tego świadczymy pomoc w postaci sporządzania dokumentów (wniosków, opinii itp.) oraz reprezentowania klientów przed organami administracji publicznej.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Anna Rakowska-Leputa Legnica
Siedziba:
Gen. Wł. Andersa 14/3, 59-220 Legnica, dolnośląskie
Tel.: +48 76 854-96-80
http://www.adwokat-arl.com
Bąkowski : Obsługa prawna spółek

Nasza kancelaria prawna specjalizuje się w doradztwie dotyczącym prawa korporacyjnego. Zajmujemy się obsługą prawną firm, zarówno korporacji, jak i spółek osobowych i kapitałowych. Świadczymy usługi związane z bieżącą obsługą podmiotów podmiotów gospodarczych, zakładaniem spółek, stowarzyszeń i innych podmiotów prawnych oraz obsługą restrukturyzacji przedsiębiorstw.

Bąkowski Kancelaria Radcowska
Siedziba:
Czarnieckiego 86/88 lok. 4, 01-541 Warszawa, mazowieckie
Tel.: +48 22 633-67-66
http://www.bakowski.net.pl
Radca prawny

Oferujemy pomoc w rejestracji, rozpoczęciu oraz późniejszym prowadzeniu działalności gospodarczej. Radca Prawny Karolina Raszewska-Wysocka przeprowadzi negocjacje handlowe i zajmie się przygotowaniem umów związanych z profesjonalnym obrotem. Oprócz tego Kancelarii można zlecić tworzenie opinii z różnego zakresu.

Kancelaria Radca Prawny Karolina Raszewska-Wysocka
Siedziba:
Karłowicza 9/2-3, 62-510 Konin, wielkopolskie
Tel.: +48 66 077-14-04
http://www.radcakonin.pl
adwokat-sawinski.pl

Osoby, które nie zajmują się zawodowo zapisami kodeksu cywilnego oraz karnego mogą czuć się zagubione w trakcie samodzielnego szukania informacji dotyczących danego problemu prawnego. Dlatego Kancelaria Adwokacka w Krakowie Maciej Sawiński udziela porad, zajmuje się opiniowaniem umów oraz szeregiem innych czynności w tym zakresie. Więcej informacji zostało opublikowanych na witrynie internetowej.

Maciej Sawiński Kancelaria Adwokacka
Siedziba:
Szlak 65/610a, 31-153 Kraków, małopolskie
Tel.: +48 79 104-14-29
http://adwokat-sawinski.pl
http://adwokatsuwalki.com/

Zajmujemy się pomocą w postępowaniach sądowych z zakresu kodeksu rodzinnego, cywilnego, administracyjnego i wielu innych. Kancelaria adwokacka Justyna Lewandowska w Suwałkach prowadzi także sprawy o odszkodowania, rozwody, dotyczące kontaktu z dziećmi a także reprezentuje strony przed sądem i broni Klientów podczas postępowań karnych.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Justyna Lewandowska
Siedziba:
Sejneńska 1, 16-400 Suwałki, podlaskie
Tel.: +48 87 739-00-75
http://adwokatsuwalki.com
fafinska.pl

Udzielamy porad prawnych między innymi z zakresu kodeksu cywilnego, podatkowego, spółek handlowych czy spadkowego. Adwokat Dominika Fafińska reprezentuje Klientów przed sądami rodzinnymi oraz w postępowaniach karnych oraz rozstrzyga spory o podział majątku i przyznanie opieki nad dzieckiem. Nasze gdańskie biuro przyjmuje zainteresowanych od poniedziałku do soboty.

Kancelaria Adwokacka Dominika Fafińska
Siedziba:
Księdza Robaka 63A, 80-119 Gdańsk, pomorskie
Tel.: +48 79 201-08-18
http://fafinska.pl
Kancelaria prawnicza

Jeżeli potrzebna Ci pomoc prawna, jaką świadczy adwokat, znalazłeś się w miejscu, które zapewni Ci usługi na najwyższym poziomie. Wiedząc, jak trudno poradzić sobie z problemami zatrudniamy osoby, które wykazują się nie tylko rzetelną wiedzą i skutecznością, ale także pełnym zrozumieniem. Jesteśmy przekonani, że każdy współpracujący z nami adwokat w Bydgoszczy jest osobą, która spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Kancelaria Radcy Prawnego Agnieszka Tobolewska
Siedziba:
Kujawska 12/7, 85-031 Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
Tel.: +48 53 413-51-69
http://kancelaria-tobolewska.pl
Księgowość Szczecin

Usługi naszego biura rachunkowego obejmują kompleksowe doradztwo w zakresie zakładania własnej działalności gospodarczej oraz księgowość i usługi kadrowo-płacowe. Zajmujemy się między innymi rozliczeniami, ewidencją i reprezentacją przed urzędami skarbowymi. Nasza firma i-BRA działa na rynku finansowym już od wielu lat i zdobyła przez ten czas rzeszę zadowolonych Klientów.

i-BRA spółka z o.o.
Siedziba:
Krzywoustego 63/1, 70-251 Szczecin, zachodniopomorskie
Tel.: +48 53 383-32-33
http://i-bra.szczecin.pl
2012 www.laprovence.pl